Skocz do zawartości
Forum Burgmania

muzyka naszej młodości i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Piękna wersja koncertowa znanego szlagieru lat młodości... Trzeba przyznać, że Mick Hucknall na żywo ma niesamowity głos, niemal jak w studyjnej wersji...

 

Odnośnik do komentarza

Witam, skoro o Dire Straits, to proponuję z koncertu Alchemy odsłuchać Sultans of Swing - tak na 60 % mocy, do szczytowania nie potrzeba kobiety ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pewnie chodzi oto...

 

Ja lubię ich bardziej nastrojowe kawałki, jak...

Czy kultowy już...

Dla tych, którzy nie mają ich płyty, jest w Biedronce właśnie najbardziej znany album Brothers In Arms w cenie 19.90 PLN. Boże, ja w początku 90-tych lat ściągałem ten album ze Stanów za połowę mojej ówczesnej pensji, ale mam oryginał do dziś...

Odnośnik do komentarza

Chociaż u mnie już na budziku 52, to Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple, Judas Priest i Iron Maiden to czołówka ..., niemniej "aktualnie" w muzyce też sporo dobrego się dzieje :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, jaras661 napisał:

Chociaż u mnie już na budziku 52, to Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple, Judas Priest i Iron Maiden...

Ja niewiele młodszy (48), ale że Polacy nie gęsi...

 

Odnośnik do komentarza

A ja mam trochę smutną wiadomość dla fanów Dolores O,Riordan, zmarła dzisiaj w Londynie. A to jest jej utwór który przyniósł największą sławę. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Troszkę już zapomniana kapela, The Stranglers. Kiedyś, jako nastolatek dał bym się za nich pokroić. To były czasy ... Ciekawe czy to pamiętacie ?




Pozdrawiam Piootr
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Od jakiegoś czasu sukcesywnie odkurzam starocie muzyczne lat 80-90' tych...Kto pamięta Carolinę Müller i ciekawy jak wygląda w wieku 53 lat? ?

C.C.Catch... występ sprzed kilkunastu dni w Kalingradzie

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ciepło się zrobiło więc może dla odmiany taki dynamiczny mashup remix w podkładzie Yazoo ☝️

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MariuszBurgi napisał:

podkładzie Yazoo :)

Yazoo zawsze był super lubię te klimaty do dziś, choć młodzieniaszkiem już nie jestem, ale za to mam młodą duszę hi hi :D i muza ze mną jest zawsze czy na moto !walkm czy w 4oo 

Ostatnio rozpamiętywałem starocie na YT i pamiętacie to: chociaż zdaje sobie sprawę że nie każdemu ta muza pasuje, ale cóż ja kiedyś byłem człowiekiem dawnych dyskotek. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ciekawe połączenie Metalu z orientalnym dla Nas Folkiem... Robi wrażenie głośniej puszczony (wstęp długi, więc można przewinąć do końca pierwszej minuty)...

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kto w latach 90'tych słuchał niemieckiej grupy Masterboy?

 No to po latach remake i nowy kawałek ze wsparciem Beatrice Obrecht (pseudo Delgado) ? Nawet się bardzo nie zmieniła ?

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hallelujah - Klasyk, ale w fajnym, nowym wykonaniu... 

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 3.05.2019 o 02:37, SlawoyAMD napisał:

Hallelujah - Klasyk, ale w fajnym, nowym wykonaniu... 

Nie tak bardzo nowym, bo z 2016 roku. Wykonuje to powstała w 2011 roku amerykańska grupa, specjalizująca się w wykonywaniu utworów acapella. Mają wiele coverów, hity świąteczne. Nagrali kilka płyt. Muzyka świetna, polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...