Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GZ jedzie na XII Zlot Maxi Skuterów "Burgmania 2016"


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale macie fajnie, ja też się pakuje jutro 6-ta z minutami ruszam na Moskwę zrobić zdjęcie na pl. Czerwonym

A torbę reklamowke z biedronki masz.
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • marekb9t

    27

  • Rzelu

    24

  • KriSSo

    19

  • Urbi

    17

Top użytkownicy w tym temacie

Marku jakbyś gdzieś po odwiedzinach w Mauzoleum Lenina miał chwilę, to kup mi taki model

zis42.jpg

Oczywiście jak znajdziesz miejsce w walizce wypchanej kawiorem i carskimi brylantami dla Zosi...

bear_1.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Burgifan pakuj skuta i dawaj z nami. Jeszcze zdążysz, jeśli nie z grupą spacerową, to z pościgową po około 11:00 !!.

Odnośnik do komentarza

Powodzenia chłopaki. miłych wrażeń i słonecznej pogody na zlocie. Róbcie zdjęcia i filmy to sobie chociaż pooglądamy. Trzymajcie się !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marku jakbyś gdzieś po odwiedzinach w Mauzoleum Lenina miał chwilę, to kup mi taki model

zis42.jpg

Oczywiście jak znajdziesz miejsce w walizce wypchanej kawiorem i carskimi brylantami dla Zosi...

U mnie w Moskwie piękna pogoda, zresztą tutaj zawsze słońce świeci jak wódz jest blisko. Jacek zobaczę co da się zrobić ale słabo to widzę nie siedzimy tu długo po łazimy i tniemy do domu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja ze Slawkiem przed Kaliszem na obiadku.

Tylko pamiętaj: Leszno spokojnie i powoli mijaj Kalisz! ;)

Odnośnik do komentarza

ale duży schabowy (czy też z drobiu to jest?) nieważne- wygląda bosko. Powiem tak- w naszym kraju się jada dobrze i dużo- a Jacek widzę Was równo goni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...