Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GZ jedzie na XII Zlot Maxi Skuterów "Burgmania 2016"


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Dla przeciwwagi, w związku z tym, że wyjeżdżam trochę pózniej, tworzę grupę pościgową.

Spotkanie czwartek o godz. 10.15-10.30 na ulicy Narutowicza pod halą sportową. Wyruszamy 10.45 i jedziemy do ... - trasa w trakcie opracowywania ;-)

Przyjąłem do wiadomości .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • marekb9t

    27

  • Rzelu

    24

  • KriSSo

    19

  • Urbi

    17

Top użytkownicy w tym temacie

a ja zakładam grupę "MEGA SPONTAN MAX SPEED KLAMOT" - do grupy przyjmuję tylko crazy na super szybkich i zwrotnych pojazdach do sprawnego i szybkiego manewrowania miedzy kroplami deszczu - jednym słowem - ninja :ninja: .

A tak serio, Olka dostała rezerwację w przychodni na 10:30 w piątek, mam nadzieję , że się szybko uporam z tematem i będę do was cisnął. Rozpalcie ognisko, bo pewnie przylecę leciutko zroszony :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grupa pościgowa, w związku z późną godziną wyjazdu (start ok. godz. 10.30), po burzliwych dyskusjach podjęła ostateczną decyzję o trasie przelotowej. Na XIII Zlot Maxiskuterów jedziemy AUTOSTRADĄ A2, tyle ile się da. Wiemy, że pod względem ekonomiczności nie jest to najtańsze rozwiązanie, ale bierzemy pod uwagę przede wszystkim nasze bezpieczeństwo, komfort i czas przejazdu. W związku z powyższym proszę o potwierdzenie uczestnictwa w tej grupie przez osoby wcześniej zadeklarowane oraz zapraszam innych, którym ten wariant odpowiada.

Lista grupy pościgowej:

1) Urbi

2) KriSSo

3) Kunisz

4) ...

Odnośnik do komentarza

Ja już mam wolne :)

Grupa Spacerowa

1. Romeo1971

2. Izabela + marekb9t

3. Rogierro

4. Elvis

5.Kowal

Mała modyfikacja planu godzina spotkania i miejsce zostaje bez zmian z tym że ruszamy ok 7.15, tankowanie i cała reszta MOP Sitno po spotkaniu z Elvisem i Kowalem.

Do przemyślenia warianty trasy

1. na biedaka (ekonomia przede wszystkim) https://www.google.p...1!2b1!3e0?hl=pl

2. pół na pół https://www.google.p...59209!3e0?hl=pl

3. na bogato (kto biednemu zabroni żyć na bogato) https://www.google.p...1.3359209?hl=pl

Odnośnik do komentarza

Trzeba wziąć pod uwagę, że biuro zlotu jest w czwartek czynne do 19-tej, czyli to jest nasz deadline. Poza tym jeżeli pojedziemy szybszą trasą to więcej czasu nam pozostaje na postoje i ewentualnie jakiś obiad po drodze. Skłaniałbym się do wariantu drugiego lub trzeciego ale w sumie dostosuję się do reszty.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No już maszynę zalałem do pełna, umyłem, nawoskowałem i zapakowałem... za co kocham maxi? Popatrzcie, jak niepozornie wygląda, a jest tam namiot czteroosobowy, śpiwór, karimata, ciuchy na ciepło i zimno, ładowarki, tablet, kamerka, pokrowiec na motor, komdom przeciwdeszczowy, buty, laczki, kubek, kawa i masa drobiazgów...

845390b2834797848104d0e03de3dc77.jpg

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale macie fajnie, ja też się pakuje jutro 6-ta z minutami ruszam na Moskwę zrobić zdjęcie na pl. Czerwonym

Odnośnik do komentarza

No już maszynę zalałem do pełna, umyłem, nawoskowałem i zapakowałem... za co kocham maxi? Popatrzcie, jak niepozornie wygląda, a jest tam namiot czteroosobowy, śpiwór, karimata, ciuchy na ciepło i zimno, ładowarki, tablet, kamerka, pokrowiec na motor, komdom przeciwdeszczowy, buty, laczki, kubek, kawa i masa drobiazgów...

A ponton i wędki?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ponton i wędki?

A co, ja na Mazury jadę :P ???

Gosia znów mi mega-focha strzeliła, bo mimo że mówiła że nie jedzie, widok jej miejsca zastawionego tobołami, wstrząsnął niewiastą niesamowicie. Nie będzie buziaka na pożegnanie...

Odnośnik do komentarza

Jak by mi Iza powiedziała że nie jedzie to może bym się ucieszył gdy by nie fakt że to oznacza że ty też nie jedziesz ale przecież ja ci nie zabraniam :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bo to jest Kymco :D Gdyby nie to, że na prawie dwa tygodnie w góry lecę, też byłby luzik...

Odnośnik do komentarza

No już maszynę zalałem do pełna, umyłem, nawoskowałem i zapakowałem... za co kocham maxi? Popatrzcie, jak niepozornie wygląda, a jest tam namiot czteroosobowy, śpiwór, karimata, ciuchy na ciepło i zimno, ładowarki, tablet, kamerka, pokrowiec na motor, komdom przeciwdeszczowy, buty, laczki, kubek, kawa i masa drobiazgów...

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka

I piwo jest gdzie postawić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...