Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Szlachetna Paczka" od Burgmaniaków 2015


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Będziemy z PŻ w czwartek w magazynie na Wrocławskiej.

A jeżeli w niedzielę będzie sucho to przybywam w "prawilnym" stroju:

mm15.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • arturas

    48

  • Piootr

    8

  • pgizi

    6

  • Ewa B-B

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Arturas, chyba ulicę pomyliłeś, Wrocławska ;)

...ale chyba na Wrocławską, a nie na Wałbrzyską :xmas:

Tak rzeczywicie :) poczynilem tutaj mały chochlik geograficzny. Wszystkich Przepraszam - już poprawiłem.

Spotykamy się do eskorty paczki na ul. Wrocławskiej

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie doszedł nam kolejny Szlachetny :)

Kartony do pakowania paczek ZAMÓWIONE w ilości 30 sztuk.

Wszystkie będą tej samej wielkości.

Firma która je wykona, chce, aby zostały potraktowane jako GRATISOWY jej wkład w naszą Paczkę :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Brawo dla Szlachetnego ........... a my się tak martwiliśmy ile, jakie a tu wystarczy odrobinę serca i jest :clapping:

Jestem w czwartek na pakowaniu w magazynie na Wrocławskiej ......... rozumiem że troszkę wcześniej trza być ...... hmmmmmm...... może 18.00-ta ?

EDIT

A i wziąłem jeszcze 250 reklamówek na w razie co na czwartek :blush:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Temat dotyczący FINAŁU Paczki, Eskorty założyłem w wątku mazowieckim.

Kto obecny ?

Proszę dopisujcie się właśnie tam.

Będziemy ruszać w niedzielę. Mam nadzieję, że pogoda dopisze. :)

Pozdrawiam, a

Odnośnik do komentarza

Ja chciałam jedynie poinformować, że mamy dodatkowe prezenty dla Naszych rodzin. Moja wspaniała sąsiadka postanowiła przekazać na ten cel taki to oto zestaw kosmetyków :)

10b5fd81da6683849a0f1e4ba1f613bb.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Justa Dziękuję, widzę że działasz :)

Przekaż podziękowania i Serdeczności dla Szlachetnej Sąsiadki :):clapping:

Serce dalej rośnie :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Paczka nie stoi w miejscu, Paczka Silnie Działa :):newyear:

W dniu wczorajszym odwiedziliśmy z Piootrem p. Izabellę o której wspominałem.

Bardzo, nawet bardzo skromna osoba z dobrym nastawieniem do życia. Chora na SM. Nie pracuje.

Nie może znaleźć pracy w pobliżu miejsca zamieszkania. Dalsze dojazdy nie są w parze uciążliwą chorobą

Przy rencie niespełna 900 zł/mc i nakazie eksmisji. Mówi o sobie że nic nie potrzebuje, że jest są na pewno inni potrzebujący.

Piootr jako wolontariusz SzP podszedł do tematu bardzo profesjonalnie :):clapping::notworthy: jak w ankiecie SzP.

Słowa które słyszeliśmy o tej osobie potwierdziły się.

Marzeniem Pani Izabelli są buty na zimę.

Osoba ta w zeszłym roku nie grzała mieszkania w zimę, aby oszczędzać i ten rok zapowiada się podobnie.

Produkty podstawowe na pewno odciążą jej wydatki. Nasze zakupy pozwolą jej na przeznaczenie większej kwoty z renty na leki.

Odnośnik do komentarza

Sorki chciałem też być z Wami ale o9:30 na Solidarność kobieta zajechala mi drogę i troszkę się obdarlem a mój burek nie już taki piękny cały lewy bok i plastiki 5f5404cbe2ef627178542ed1b8787e2f.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

kordziuk współczuję uszkodzeń sprzętu, ale grunt, że nic Ci się nie stało. Burka się wyklepie i będzie jak nowy. A od pani nieuważnej pociągnij ile trzeba na ten cel.

Przechodząc do tematu.

Tak jak Artur wspomniał wczoraj byliśmy u p. Izabelli. Podczas spotkania wypełniłem wszystkie formularze i przeprowadziłem ankiety zgodne z projektem Szlachetna Paczka. Konsultowałem temat wprowadzenia p. Izabelli do systemu, ale otrzymałem informację, że w tym roku jest juz za późno ( finał w najbliższy weekend). Dokumenty zostaną i postaram się wprowadzić je za rok. Po konsultacjach postanowiliśmy ufundować p. Izabelli tzw. "Paczkę Plus". Paczka zostanie skompletowana i myślę, że dostarczymy ją na początku przyszłego tygodnia w godzinach "okołopołudniowych". Bardzo dziękuję Ewikowi i Arturasowi za zaangażowanie, czas i serce włożone w projekt.

Kolejny temat to pomoc w sztabie Gocław - Saska Kępa. Każdy jest mile widziany. Po prostu przyjeżdżajcie kiedy macie ochotę i czas w godzinach pracy sztabu. Nie robię żadnych grafików. Dzwońcie do mnie jak byście mieli jakiekolwiek pytania.

W zeszłym roku zostałem poproszony do pomocy i tak mi się spodobało, że w tym roku jestem wolontariuszem. Pomaganie jest bardzo miłe.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj Spot pod hasłem pakowania. Dzisiaj można bylo poczuć naszą dobrą rodzinną atmosferę. Paczki pięknie zapakowane w niezłym tempie, bo było wiele rąk. Dziękuję Wszystkim zaangażowanym.

f722b3698a125729d3c6235bf902a63a.jpg

626bcd15c2a9dd278249e64627cb6bbb.jpg

Brawo Burgmania!!!

ead700e3f0f474a8234e51e8284844de.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii, Darczyńcy Szlachetnej Paczki!

Miałem dziś zaszczyt, wraz z ArturAsem, AndrzejemS i Dunajem pomagać Piootrowi w dystrybucji paczek w rejonie Saska Kępa/Gocław (Warszawa).

Piootr - olbrzymi szacun dla Ciebie, za pracę którą wkładasz jako wolontariusz. Wierzcie mi, nasz Kolega wkłada w akcję cała swoją moc. A może i trochę więcej...

AndrzejS - chłopaku, chciałbym mieć taką krzepę jak Ty.

ArturAs - dzięki za transport i konkrety.

Dunaj - Twój dystans i humor bardzo mi się podobały. Brawo!

Dostarczyliśmy paczki do (chyba) sześciu rodzin. Piootr jeszcze został... my wymiękliśmy :( .

Akcja w moim mniemaniu jest jak najbardziej o.k., ale można by mieć wątpliwości co do kwalifikacji do niej niektórych rodzin i kompetencji niektórych wolontariuszy... ale załóżmy że się czepiam/szukam dziury w całym.

Nasz Klub na pewno wyróżnił się sprawnością i dbałością o szczegóły obsługi beneficjentów akcji, czego dowodem był dyplom jaki poniżej Wam, całemu Klubowi, przekazuję w formie elektronicznej.

dyplom.jpg

Jutro obsługujemy "nasze" rodziny :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W dniu dzisiejszym Burgmaniacy pomagali w sztabie Szlachetnej Paczki na Gocławiu w sile osób 5.

2defa5d5b03b1b2f66940d5544e47ae1.jpg

Pod przewodnictwem i opieką naszego Piootra i szefowej sztabu.

3659b0bab9431c73ebf452ee7cab86ea.jpg

3d80f0f21187a3e651c903413dc065f0.jpg

Nasze kamizelki bardzo zwracały uwagę i lepiej byliśmy postrzegani przez wszystkich. Taki szok Mikołaj w kamizelce :)

Dostarczyliśmy paczki łącznie do 6ciu rodzin.

381fe19be1a9e5cf4aaf927fddd815fc.jpg

Cała akcja była wyczynem fizycznym na czas, ale z miłymi przerwami w Sztabie przy ciachu, pizzy i napitkach. Miłe wolontariuszki i cała atmosfera. Szkoda że nas tak dzisiaj było mało.. Chyba się zadeklaruję na przyszły rok u Piootra. :)

8cdc8b0a98650c75940ba77277c2e653.jpg

f76cb94f2d7956d4ded1942a952a6b82.jpg

e1f5af9916bfce89570396074ec1f63d.jpg

Moge podsumowac, że dzisiejszy dzień był hartem dla ducha i ciała przed nazzym jutrzejszym. W niejednym momencie łzy były w oczach i serce się kroiło na pół.

Napewno ten dzień pozostanie w moim sercu na długo. Czekam na jutrzejsze wyzwanie..

Na zakończenie Burgmania otrzymała dyplom za wsparcie Sztabu na Gocławiu. BRAWO CHŁOPAKI !!!

89c1330941e510a31b1b0ad2b6d31140.jpg

I mam nadzieję że wolontariuszki będą nas miło wspominać :)

BURGMANIA zwłaszcza Mazowsze liczę na Was jutro. Bądzcie jutro, niekoniecznie na maksi, ale w kamizelkach i jak kto może po mikołajowemu :)

Ludzi buduje nasza chociaż chwilowa obecność :) a dzieciaki mają dużo radochy z przybicia piątki.

Dla przypomnienia szczegóły jutrzejszego spotkania są w kat. mazowieckie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To był długi, pełen wrażeń i emocji dzień. Wszyscy ucieszyli się z naszej Burgmanijnej pomocy. Bo my przecież chłopy na schwał, a nie harcerzyki. Targaliśmy ciężkie paczki, ale widok radości obdarowanych bezcenna.

Chłopaki pojechali do domu około 17:00, a ja jeszcze odwiedziłem z wolontariuszami 3 kolejne rodziny.

Bardzo dziękuję Andrzejowi, Arturowi, Pawłowi i Grześkowi za dzisiejsze Wielkie Pomaganie. Nasze mikołajowe stroje i klubowe kamizelki robiły robotę.

Absolutnie nie chcę robić konkurencji naszej niedzielnej Burgmanijnej paczce, ale zapraszam wszystkich którzy mogą jutro przyjechać pomóc w sztabie Gocław - Saska Kępa. Każda para rąk się liczy, a pomaga lepiej mając wokół siebie przyjaciół. Startujemy od 9:00.

Pozdrawiam i do zobaczenia

P. S. Fotki ani jednej dziś nie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chłopy na skwał, a nie harcerzyki... faktem jest iskry szły! i w niektórych momentach przy pomocy burgmaniackiego zmysłu i młota, a nie scyzoryka :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...