Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Szlachetna Paczka" od Burgmaniaków 2015


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • arturas

    48

  • Piootr

    8

  • pgizi

    6

  • Ewa B-B

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Uzupełniłem po weekendzie wpłaty i widzę, że Szlachetni nie próżnowali :)

Dzięki za wsparcie tematu :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Muszę powiedzieć że temat nam się dość ożywia.

Nasz zacny Kolega Pawełek "pgizi" poczynił na tę okazję kilka miłych zwrotek, które mam przyjemność tutaj upublicznić - DZIĘKI PAWEŁ :):clapping: :clapping: Czujesz ten klimat, i wiesz, że każdy grosz się tutaj liczy! Wierszyk tak fajny, że umieszczam go również w 1 poście :)

Burgmaniaku sypnij groszem

Na Szlachetną Paczkę, proszę!

Albo lepiej daj banknoty;

Pięć dych albo i sto złotych.

Więc dajemy co kto może

Nawet dychę, bardzo proszę!

Każdy zecik będzie ważny

Bo zbierzemy trzos pokaźny.

Jak nie możesz, daj piątaka,

Bo to jest intencja taka,

By dzieciaki, te w potrzebie,

W Święta czuły się jak w niebie.

Na tą chwilę mamy już 1.840 zł :clapping: :clapping: SZLACHETNI BRAWO

Odnośnik do komentarza

No Pawle :clapping:

I ja coś podeślę.

A jak nie masz już pieniędzy

Oddaj siebie w tej intencji

Szukaj wszystkich co w potrzebie

Bo ta Akcja jest dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szlachetni!!! widzę, że rymy rozgrzewają Wasze Serca. Każdy Wasz grosz tutaj się liczy

DZIĘKUJĘ :)

Na tą chwilę wskazówka pokazuje już 2.040 zł :clapping: :clapping: BRAWO

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnie, Fajnie :) rymy udzielają się każdemu, a wpłaty na Paczkę rosną. Mamy już 2.283,11 zł :):clapping:

W dniu wczorajszym na mazowieckim spocie zaczęła pracować skarbonka pod dozorem płci pięknej :) i tak do końca listopada.

I już nie powiem, od co niektórych grubo do niej poszło :) W grupie Śląskiej w tym temacie, w ruch pójdzie specjalna czapa. KOCHANI!!! Oby tak dalej :)

Serce rośnie i przyjemnie z Wami robić dobre rzeczy.

puszka.jpg

Otwarcie bazy rodzin jest 22 listopada, więc wtedy poznamy z opisu rodzinę/rodziny bliżej,

Nasza zbiórka trwa do końca listopada, a może kilka dni dłużej :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jejkuu!! ale zaskoczenie, a ja już myślałem, że temat jest znów niewidoczny. BRAWO :clapping:

Dziękuje Wam za wspieranie Szlachetnego celu!!

Mamy już razem: 2.535,11 zł :):clapping:

Liczy się tutaj każdy grosz :) Wpłata po 2 i po 5 zł - tyle, co kto może, jest jak najbardziej ważna.

Jak ktoś mniej odważny niech wpisuje przy przelewie ANONIM

Zróbcie u siebie SPOT'ową PUCHĘ i zbierajcie też "moniaki", aby kwota na koniec była bardziej okrągła :)

Kropelka do kropelki ... i coś nam wyjdzie konkretnego.

puszka.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kochani!!

do otwarcia listy potrzebujących Rodzin zostało:

tylko 7 dni !!! W tedy poznamy już oficjalnie zarys wybranej rodziny.

Otwórzcie swoje serducha i uchylcie chociaż delikatnie swoje sakwy.

Każda nawet najmniejsza wpłata się tutaj liczy.

Wszystkim dotychczasowym darczyńcom bardzo dziękuję za wspieranie tematu.

Razem możemy wiele :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Powiem skromnie, że w tym roku postanowiłem zaangażować się bardziej w ideę "Szlachetnej Paczki". Będę wolontariuszem dla rejonu Warszawskiej Saskiej Kępy i Gocławia. W ubiegłym roku, podczas Finału przez cały weekend pomagałem w rozwożeniu darów do rodzin. To otworzyło mi oczy na biedę, która jest obok nas, a o której wielu z nas nawet nie wie. Oczywiście postaram się także wspomóc "naszą" Burgmanijną Szlachetną Paczkę bo warto pomagać ! Dobro wraca do nas z wielokrotną siłą.

Jako wolontariusz Szlachetnej Paczki jestem już po odwiedzinach u rodzin, które przydzieliła mi Fundacja. Spotkałem się z ludzkim nieszczęściem i potwierdzam w 100%, że ci ludzie potrzebują naszej pomocy. Każda wpłata się liczy. Zbierając te pieniądze możemy stać się szczodrym Darczyńcą. Dokładam swoją skromną cegiełkę do naszej Burgmaniackiej inicjatywy. Przede mną jeszcze dużo pracy, aż do finału, który odbędzie się w weekend12/13 grudnia podczas którego będę mógł zobaczyć wiele uradowanych osób.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie Drodzy Burgmaniacy - Przyjaciele Szlachetnej Paczki

Na spotkaniach czwartkowych i Ogniskowym Zakończeniu Sezonu Grupa Śląska zebrała 1 511 złotych :clapping:

Taką też kwotę przesyłam - Arturze do Ciebie - działaj, pomagaj, wspieraj....

Czeka Cię teraz dużo pracy i zaangażowania - ale WARTO !

Powodzenia - :clapping::xmas:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ewcia, Ślązacy!!! jakaż to niespodzianka dzisiejszego ranka :):clapping: :clapping:

Dobrze napisane Przyjaciele Szlachetnej Paczki!!! :clapping: ja dodam Ludzie Szlachetnego Serca.

DZIĘKUJĘ za wsparcie tematu. Jutro odświeżam stan konta i podam kwotę jaka zeszła.

Niby czasu coraz mniej, ale wiem, że nie wszyscy postawili kropkę nad przysłowiowym "I" Właśnie na Was czekamy :)

BURGMANIACY DZIAŁAJĄ RAZEM!

Największa praca przed nami, ale Zespół wsparcia w Warszawie już się formuje. :)

Mamy 1 Spotkanie robocze zebranego miłego KOLEGIUM WSPARCIA, w najbliższą sobotę. To dzień otwarcia listy rodzin w Fundacji.

Coś wtedy ustalimy, zapadną decyzje i wtedy też poznamy profil i potrzeby naszej rodziny lub rodzin.

ps. pgizi zaraziłeś mnie rymami ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...