Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Niemczech 29-31.07.2016


pawelneos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Już jutro po pracy startujemy, już nie mogę się doczekać, będzie fajnie chociaż pogoda nie rozpieszcza. Takich zlotów nie ma w Polsce, kto był na takim zlocie skuterów to rozumie dla czego jest inny, mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawelneos

    25

  • bilety

    10

  • dr.big

    6

  • IroMax

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator
Dnia 1.08.2018 o 22:47, bilety napisał:

 Takich zlotów nie ma w Polsce, kto był na takim zlocie skuterów to rozumie dla czego jest inny, mi się podoba.

Byłem na niejednym zlocie maxi w DE i zgodzę się co do tego, że są "inne". Wynika to z wielu kwestii. M.in przedziału wiekowego uczestników czy specyfiki Nacji. Pamiętam sławny pokaz pacynek w Marl... gdzie Niemcy się przy tym śmiali a my drapaliśmy w głowy "o co kaman" ;)

09-06-26-Mega324.JPG

 

 Faktem jest, że oczywiście dobrze się tam bawiliśmy... ale my się wszędzie dobrze bawimy :D

09-06-26-Mega212.JPG

055.jpg

064.jpg 077.jpg

 

Marku, udanego wyjazdu i do zobaczenia w Pogorzelicy na NASZYM, Rodzimym i klimatycznym zlocie V Majówka Zachodniopomorska we wrześniu :thumbsup:

Ps. Czekamy na fotki :detective:

Odnośnik do komentarza

Te duże skuterowe w Marl to były mocno "budżetowe", te w Berlinie też, oraz Wattwurmtreffen też. Inni ludzie, inny budżet zlotu (nie mylić z budżetem prywatnym), to i inne zloty :) .

W Polsce taka forma dużego, corocznego zlotu skuterowego chyba by się nie przyjęła, ale może ktoś kiedyś spróbuje !OKK ... Pomniejsze spotkania na pewno tak.

 

PS. No i jeszcze jedna sprawa... W Marl jak i w Mahlow (Berlin) wielu "uczestników" jechało spać do swoich domów... Ba, nawet organizatorzy "zawijali się na chatę" na noc...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...