Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Niemczech 29-31.07.2016


pawelneos

Rekomendowane odpowiedzi

Od zaprzyjaźnionego kolegi z Niemiec Klausa z grupy Koln dowiedziałem się o ciekawym zlocie skuterowym http://www.wattwuerm...reffen-2015.htm Termin 29-31.07.20165 a więc jest jeszcze czas na podjęcie i zorganizowania wyjazdu akurat na zakończenie lata . Cena za pobyt na zlocie to 8 euro + jeśli kto chce może dokupi sobie śniadania w ceni 3 euro . WERSJA NAMIOTOWA

Ja PAWELNEOS z grupy pomorskiej jedziemy z IroMax -em i prawdopodobnie Nurider jedziemy odwiedzić zachnc sąsiadów

Może są jeszcze chętni ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawelneos

    25

  • bilety

    10

  • dr.big

    6

  • IroMax

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Proszę o dopisanie na wyjazd,nie ukrywam że trasa jest nie mała ,miło będzie poznać maxiskuterowców ,jest to dlamnie nowe wyzwanie ,cieszę się ze mogę dołonczyć do wyprawy do naszych sąsiadów .

Odnośnik do komentarza

Brzmi interesujaco jednak musze jeszcze troche odczekac z deklaraca az bede w pracy i przeswietle kalendarz

PS.

Nie widze was na liscie jedziecie bez wczesniejszej rejestracji ????

Odnośnik do komentarza

My z Pomorskiego będziemy zalogowani przez kolegę Klausa . Pewnie uzupełnią listę po niedziel ale na 100 % się tam wybieramy

Odnośnik do komentarza

Oooo widzę !!! Jesteśmy jedynymi Polakami na liście :-) Ale jadę tam bo też widzę kilku i chciałbym spotkać znajomych których poznałem kilka lat wstecz

Odnośnik do komentarza

Do kiedy można zgłosić swoją kandydaturę ?

Jeszcze nie wiem gdzie będę pod koniec sierpnia ale chętnie bym tam z wami się spotkał.

Odnośnik do komentarza

Jarku zgłosić się można do dzień przed rozpoczęciem Tylko organizatorzy na 2 tygodnie przed chcą wiedzieć jeśli Ciebie interesuje wersja ze śniadaniem

Odnośnik do komentarza

Jeśli dwa tygodnie przed to i tak już po ptakach :( No ale "nic to" damy radę.

Jak już pisałem chciałbym dojechać na ten zlot, ale wciąż nie wiem gdzie będę pod koniec tego miesiąca.

W takim razie trzymam rękę na pulsie i jak by co to dojadę do was. Może z Mirem ?

Odnośnik do komentarza

Boguś 12 - Raczej za mną i Irkiem byś nie nadążył ale z Gdańska jeszcze chce jechać Łazy i on preferuje troszkę spokojniejsze tępo Z pewnością razem Wam by się dobrze podróżowało jednym tempem

Odnośnik do komentarza

Dla Nas z Gdańska jest to dosyć spory dystans jak na jedno dniowy wyjazd 1100 km więc 200cc to trochę by się zmęczyło . Ja z IroMax-em też dzielimy ten wyjazd na 2 etapy .Kolega z forum Burgmani (Robsson) nawet zaoferował nam pomoc ze swojej strony i zorganizuje Nam nocleg w Świnoujściu za co serdecznie DZIĘKUJEMY ✌️??

Odnośnik do komentarza

A więc dzisiaj ostatnie pakowanko sprawdzanie skutera i jutro w drogę Adrenalinka rośnie .z tego co widzę po liście uczestników ma to być całkiem spory zlot z dużą ilością konkursów i zabawy . Nawet do wygrania jest tygodniowy pobyt w pensjonacie ?? Po powrocie napiszę ja było Fotek niestety nie umię dodawać

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To ja dodam choć te, na których Was uwiecznilem

e8c54e2f7af3896a898b5f82f45dbf3e.jpg

Na browarku u Slawoy'aAMD

128ba6ea4e873b40dfe4318801a92f7d.jpg

W oczekiwaniu na pogromcow szos :rolleyes:

3d0c5be9b138dc7a0ca062a5b7ebcb04.jpg

Ostatni łyk polskiej 95

29f13d2ebf5694d00f0ffe78bd192553.jpg

Krótki postój na niemieckiej ubanie, parę usciskow, złoty czterdziesci na zegarze i dzida.

Miło było Was poznać i móc choć troszkę ugościć. Lewa w górę

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Melduję powrót ze zlotu w niemieckim Westercholt . Już dawno tak się dobrze nie bawiłem .

Niemcy naprawdę się bardzo ucieszyli z Naszego ( IroMax i Pawelneos ) przybycia i ciągle to okazywali Nawet otrzymaliśmy nagrodę ( Puchar) za przebyty najdłuższy dystans 1100 km Na okrągło się pytali o Burgmanię i serdecznie pozdrawiali wszystkich Burgmaniaków , ciagle wspominali o tym co robiliśmy w Marl i Berlinie a kiedy wyciągnąłem buteleczkę Krupnika z biedry na początku kategorycznie odmawiali z doświadczenia z przeszłości J ale po wypiciu paru piwek jednak ulegli i w mgnieniu oka zostały opróżnione 3 buteleczki Później to już zabawa do samego rana Nawet kilku z HGF i Yev-Yas i też innych klubów zapowiadali się na przyjazd w przyszłym roku na Burgmanię Również otrzymaliśmy pisemne zaproszenie na przyjazd na przyszły rok na zlot do Westercholt

Mam zrobione foto tego zaproszenia( pisma) ale nie wiem jak to dodać i poproszę może Robssona

Po drodze do Niemiec zatrzymaliśmy się w Świnoujściu u bardzo przyjacielskiego i gościnnego Robssona , nakarmił Nas przenocował , spotkaliśmy się jeszcze z częścią braci skuterowej na piweczku i jeszcze poprowadził część drogi

BARDZO DZIĘKUJĘ ROBERT

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Paweł, to był dla mnie zaszczyt moc Was gościć.

Na prośbę Pawła wrzucam kilka fotek ze zlotu. Może Paweł opisze wrzucone poniżej zdjęcia.

1. 12a2802853b0969ab2cd16ee74e0f5f9.jpg

2. f04f3227c165d2c58555fec1e7daf0d0.jpg

3. dd088fffc956b6eaf05e5d7786461ada.jpg

4. 988a1830628ef46ac5154c2122cf074c.jpg

5. 5227c43706d9a6af39c942fdff54e12e.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ta pierwsza fota To Zaproszenie Burgmaników na zlot w przyszłym roku 2 to widok z góry ile skuterów 3 losowanie nagród w błocie 4 . to pamiątkowe foto z Klausem klub Yev Yas Kolonia a 5 to foto z licznika jaki dystans przejechałem

Odnośnik do komentarza

Muszę teraz przyznać że jestem teraz sam dumny z siebie że wytrzymałem przejechać w drodze powrotnej na jeden raz 1180 km . Jest to mój nowy rekord bo wcześniej udało mi się ujechać 900 km Teraz mam ustalony nowy rekord jednego dnia . Ciekaw jestem czy będę go wstanie jeszcze pobić ale to już pewnie na T Max-sie ?

Odnośnik do komentarza

Pawle na pewno pobijesz :) , mi kiedyś udało się Tmaxem zrobić na raz 1250 km i na skucie pozostało to moim największym osiągnięciem "na raz". Bo moto to inna bajka i liczyłbym raczej w dobach...

(...) Zaproszenie Burgmaników na zlot w przyszłym roku (...)

Wykazałem wiele "dobrej woli", byłem jako Burgmaniak na kilku zlotach w De, ale nie zauważylem v.v. podobnego odzewu... Nie piszę tu nawet o Marl, gdzie zawitaliśmy dwa razy w ok. 30 skutów... Ja nie mam już zamiaru robić za "pokazową małpkę", honorując zlot klubu (dotyczy ogółu), który nawet nie jest w stanie przez wiele lat przyjechać do nas w pięć, nie mówiąc już o "zawrotnej" :D dla Gości liczbie 15 skuterów- bo to niby za daleeeko....

To moje osobiste zdanie i JA mówię raczej nie. Nie ma w tych zlotach nic nadzwyczajnego. Ani wielkiej organizacji, ani wielkich atrakcji.

Zloty i Spotkania Burgmanii są o nieeeeeeebo lepsze :D ...

Odnośnik do komentarza

Bigu- jakie honorowanie ??? Chodzi o zabawę ! :) Jeżeli koledzy zza Odry nie dają rady, długa droga im śmierdzi ...trudno, ich problem . Ja chętnie wyskoczę na każdy zlot , w każdym kraju . Aby tylko czasu i kasy styknęło . Just for fun! I nie widzę sprzeczności między takimi wypadami a uczestniczeniem w Burgmanii :)

Odnośnik do komentarza

Oczywiście mój błąd, powinno być "honorowanie" w cudzysłowiu oraz emot ;) , bo tak to zabrzmiało zdecydowanie za poważnie :) ...

A nie o to chodziło. W żadnym wypadku.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja nie mam już zamiaru robić za "pokazową małpkę",

Jeszcze nie zrobiłem dłuższego dystansu niż ok 450 km i nie byłem na żadnych Zlotach (poza XI Burgmanią) i nie mam na tyle wiedzy żeby oceniać inne Zloty, ale na pewno zaszczepiłem się pozytywną pasją jazdy na 2oo i to też dzięki Wam Drodzy Bracia i Siostry.

Pozwolę więc sobie na kilka spostrzeżeń.

Nieuniknionym jest bycie "pokazową małpką" kiedy przyjeżdża się na "gościnne występy" w składzie dwuosobowym. Myślę, że i na naszym Zlocie uhonorowanie przybyszów z tak daleka byłoby jak najbardziej cool.

Po opowieściach Pawła, oceniam ten wyjazd za naprawdę udany.

Może i atrakcje były inne ale ponoć nie mniej niż u nas. Najważniejsze to nie rezygnować ze swojej pasji, jak ktoś lubi pojechać tak daleko ( bo dla mnie świeżaka to kosmos) żeby spotkać się ze znajomymi, przyjaciółmi i ludźmi tak samo zakręconymi jak my to dlaczego nie.

lewa w górę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...