Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Niemczech 29-31.07.2016


pawelneos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hamjanat

Jeszcze nie byłem na takim zlocie, ale Wasze komentarze mnie przekonują, że trzeba wziąć wolne i się w końcu na niego wybrać :D

Niewłaściwie wypełniony profil. Konto skasowane.

Administracja

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawelneos

    25

  • bilety

    10

  • dr.big

    6

  • siemik

    5

Top użytkownicy w tym temacie

A ja już też się zalogowałem ? Na liście uczestników nr. 120 . I powiem że się bardzo cieszę bo w zeszłym roku było zajefajnie ✌? PRZYPOMINAM WSZYSTKIM ŻE TERMIN TEGO ZLOTU JEST

29- 31 ,07, 2016 R

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja już też się zalogowałem ? Na liście uczestników nr. 120 . I powiem że się bardzo cieszę bo w zeszłym roku było zajefajnie ✌? PRZYPOMINAM WSZYSTKIM ŻE TERMIN TEGO ZLOTU JEST

29- 31 ,07, 2016 R

Ja jestem zarejestrowany numer 101 mają dopisać jeszcze Zosię, Paweł czyli jedziemy razem. Poproś administrację żeby zmienili w tytule i pierwszym poście datę zlotu.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zarejestrowany numer 101 mają dopisać jeszcze Zosię, Paweł czyli jedziemy razem. Poproś administrację żeby zmienili w tytule i pierwszym poście datę zlotu.

Marku to może dojadę do Ciebie i od granicy polecimy razem oczywiście wszystko wcześniej ustalimy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marku to może dojadę do Ciebie i od granicy polecimy razem oczywiście wszystko wcześniej ustalimy

Oczywiście bardzo dobry pomysł tak zrobimy, właśnie zarejestrowałem jeszcze melmacie pod numerem 129.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Orzeszty, nie doczytałem że termin jest na koniec lipca.

No to z powodów rodzinnych niestety mi się nie uda pojechać - a tak chciałem :(

Odnośnik do komentarza

Irku z całą wielką przyjemnością ponownie jestem gotowy przetrzeć te szlaki w Twoim towarzystwie :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem zarejestrowany nr.154 byłem w 2015 roku , Paweł startujemy razem gdyby co ustalimy wyjazd ..

To SUPER cztery skutery i 5 osób będzie fajnie jak zwykle w Niemczech na zlocie.

Odnośnik do komentarza

Marku to możesz gdzieś znalejść dla 2osób jakiś nocleg ? I zarezerwować ? Najlepiej nie daleko Ciebie aby rano szybko sięspotkać i lecieć już na miejsce zlotu w Niemczech

Odnośnik do komentarza

Mareczku jak zwykle robisz wielką robotę Wielkie dzięki !!!!! Do zobaczenia w czwartek na Waszym spocie a w piątek lecimy do Naszych zachodnich sąsiadów No i że tak powiem wypijemy kieliszeczek wódeczki co jeszcze nikomu nie zaszkodziła :-)

Odnośnik do komentarza

A więc jestem już po powrócili z kolejnego zlotu w Westerholt . Tym razem było Nas 5 ciu Bilety z Zosią , Maciej ,Irek i Ja Wrażenia po złocie jak zwykle fantastyczne i myślę że każdy z Naas to potwierdzi . 28 w czwartek wyjechałem z Irkiem z Gdańska do Szczecina gdzie ugościł Nas Marek z Zosią (ach te nasze Bilety!!! są jak 2 ulgowe półączone w jeden normalny co daje przejazd na super wyprawę w All Inclusive , ugościli nas , nakarmili i zapewnili całe atrakcje ) łącznie ze spotkaniem grupy zachodnio pomorskiej przy ognisku . Bardzo zgrana i pozytywnie zakręcona grupa . Szacun . 29 -31 rano wyruszyliśmy już w 5 na zlot już przez Niemcy do miejsca zlotowego Prowadził Maciej a zabezpieczał kolumnę Marek i tu następny medal za profesjonalne poprowadzenie ,jechaliśmy jak po sznuże bez najmniejszych problemów od celu do celu Maciuś wielka robota z Twojej strony widać że jesteś wielkim fachowcem w naszym hobby Dziękuję !!!! O samej dobrej i przemiłej zabawie z sąsiadami ze wschodu nie muszè pisać bo było na prawdę super i można tylko pisać same dobre słowa Wiem na pewno że kto pojedzie to na pewno się o tym przekona Mareczku też jeszcze raz wielkie podziękowania dla Was za całą serdeczność z Twojej i Zosi strony dla Nas aaaa i Zosia to chyba mistrzyni światła w jeździe na plecaczka po prostu wymażony plecaczek , wielki buziaczek dla Zosi Mój cały dystans to ponad 2500 km , w tym roku nie udało mi się pobić ilości km w jeden dzień jak w zeszłym roku ( 1180 km) ale też się nawet na to nie nastawiałem Cieszyłem się każdym kilometrem przejechanym i żałuję że to już koniec mojej wycieczki W powrotnej drodze odwiedziłem jeszcz kolegę Seniora w Słupsku aby za szybko ta wycieczka się nie skończyła . Oczywiście Senior też jako doświadczony Gentleman również ugościł potrawą i też kawa i ciacho i też odprowadził do rogatek miasta .Chyba już nie mogę się doczekać następnego roku .

Odnośnik do komentarza

Podpisuje się pod słowami Pawła i dziękuje wszystkim za wspólna wyprawę tak doborowym towarzystwie miło spędzonym czasie za ciepłe przyjecie przez bilety I Zosię za ognisko i przywitanie przez Zachodnio Pomorską Grupę Maxi Skuterową , dzięki Maciek za pilotaż i bezpieczne doprowadzenie grupy do celu miło było do następnego przejechane 2430 km. :photo: :photo: :photo: :photo:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I w tym roku wybieramy się na ten sam zlot to już od piątku, jedziemy w trzy skutery 5 osób w tym dwie nasze panie, zdjęcia wkrótce

Odnośnik do komentarza

Ja wyruszam już w czwartek i łapiemy się po drodze Mareczku  . Mam nadzieję że wszystko uda się zegrać w czasie  i nic nie stanie na przeszkodzie . Ach juź się nie mogę doczekać wyjazdu :-) 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
32 minuty temu, pawelneos napisał:

Ja wyruszam już w czwartek i łapiemy się po drodze Mareczku  . Mam nadzieję że wszystko uda się zegrać w czasie  i nic nie stanie na przeszkodzie . Ach juź się nie mogę doczekać wyjazdu :-)

Jutro odbiór okolicznościowych koszulek i w czwartek ruszamy w drogę

Odnośnik do komentarza

Tak było mniej więcej w tym roku :-)  Na moim liczniku najechane 2440 km w tym że w drodze powrotnej pobiłem swój nowy rekord km jednego dnia 1240 km na raz w 13 ,5 godziny :-)

Oczywiście atmosfera bardzo przyjazna i mega sympatycznie spędzony co prawda krótki ale naprawdę warty przeżycia czas

Dziękuję też za wspólne km przebyte z BILETY , ZOSI  TOMKOWI (Termin ) i WIOLI Przejechane z Wami km to km szczęścia jakiego człowiek o takich zainterosowaniach jak My  POTRZEBUJE !!!!!! Droga w odpowiednim towarzystwem  po prostu spływa w bardzo przyjemny sposób  

Do następnego roku  !!!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Brawo Wy! Bawcie się dobrze i godnie reprezentujcie Burgmanię. Szerokości i bezpiecznej podróży tam i z powrotem.
Pozdrowienia

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, bilety napisał:

już za cztery dni znów jedziemy na zlot do Niemiec

Marku przyjemności !  Pokulał bym z wami ale już od 4 sierpnia leniuchuje w Pobierowie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...