Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kartingowe Grand Prix Burgmanii


pgizi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pgizi

    14

  • krzysiu

    6

  • Długi 1973

    5

  • arturas

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Dzięki wszystkim za ekstra zabawę :clapping:

A mnie dziś zaczęły boleć łopatki, ciekawe od czego (może fotel za twardy :chair: )

Dzięki Paweł za pomysł i realizację :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pawelku, w imieniu córci dziękuję za mały bonus. :) Takiego słodkiego całusa już dawno od niej nie dostałem. Tnx. a.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nati gdzie te fotki ?

Ja też czekam na zakwasy ale jakoś, jak na razie, po za bokiem nic nie boli :D znaczy się nie jest tak źle ;)

Co do czasu, najlepszy mój który pamiętam to 34:190 - mocno wypocony.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tez dziękuję za udany wieczór,zabawa zaje..............ta.Paweł nie pękaj,nastepnym razem Cię przepuszczę

Odnośnik do komentarza

Świetna zabawa i świetnym towarzystwie. W nocy spałem jak zabity :)

@Pgizi: "Po opiniach Kolegów wygłaszanych na gorąco po wyścigu..." - ekhm zdaje mi się, że wśród kierowców jak i wyrażających swoją opinię była pewna Białogłowa?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to podpadłem... Skrót myślowy. Przepraszam naszą Białą Damę, ale wydaje mi się że po imprezie ustaliliśmy, że Natalię możemy traktować prawie jak chłopaka. O okolicznościach przemilczmy...;-)

Odnośnik do komentarza

Natalię traktować jako chłopaka? Zapewne każda dziewczyna o tym marzy :P

Hmm… ciekawe co na to PINek i jego szczęście na twarzy, jak doczyta się, że wczoraj ukuł... jednak chłopaka :D

Edyt:

PS Dobrze że napisałeś "traktować prawie jak chłopaka" bo to ratuje naszą sytuację :)

Odnośnik do komentarza

na tym torze najlepszy wykręcony przeze mnie to 34.125 - i kosztowało to sporo wysiłku ;-)

następnym razem się melduję ;-)

p.s. jak podaliście przy rejestracji adresy e-mail to wyniki w PDF wpadną i zostaną dla potomnych ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakieś nowe foty będą?

I jeszcze sprawa organizacyjna: Jan Trąbka - odezwij się do mnie, mam Twój dyplom.

No dobra. Nie dajecie zdjęć, to ich nie załączam do video - nie, to nie :(

Obiecałem Wam filmik kiepskiej jakośći? Obiecałem. A że u mnie słowo droższe pieniędzy, to proszę:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze nic nie planowałem. Chyba po Mierzeji można wrócić do tematu, czyli na początku października.

Ja tym razem jako kibic.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii.

Wymacałem na f ( https://www.facebook.com/events/1004865499564617/ ) taki temat:

Kartingowe zmagania dla Motocyklistów.

Zapraszamy wszystkich motocyklistów i sympatyków motoryzacji na zawody kartingowe dla motocyklistów.

W programie rywalizacja, rywalizacja i jeszcze raz rywalizacja w trakcie:

- treningów

- kwalifikacji

- wyścigu

a także:

- instruktarz techniki jazdy

- pokazowy wyścig

Aby wziąć udział nie musisz znać się na jeździe gokartem wystarczy, że lubisz świetną zabawę w rytmie silników spalinowych.

Stwórz sześcioosobowy TEAM, który zwycięży w naszych zawodach.

13.12.2015 spotykamy się w www.xdrivekarting.pl/ o 10:30 i bawimy się w najlepsze.

Koszt imprezy to tylko 130 zł za osobę.

Cena obejmuje:

- 3 x 10 min jazdy gokartem

- napoje

- instruktaż z jazdy gokartem

- szkolenie z techniki jazdy gokartem

- serwis foto

- NAGRODY dla zwycięzców

p.s Warto wziąć ze sobą kask, możliwość korzystania z kasków Xdrivekarting tylko w kominiarce.

kontakt: i zapisy Paweł Nec

506-660-305

pn@paramoto.pl

ZAPRASZAMY

Ja na razie nie jestem zainteresowany, no może jako kibic, ale jeżeli znalazłoby się sześciu Jeźdźców Burgmanii którzy reprezentowaliby nasze barwy, to skrzykujcie się tutaj i zgłaszajcie pod powyższy kontakt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...