Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kartingowe Grand Prix Burgmanii


pgizi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Można się opłacić we czwartek ?

.... pgizi będziesz w Czwartek na spocie? cash przyjmujesz? :)

Koledzy, proszę o zastosowanie się do moich wskazówek z 1-ego posta, bardzo proszę.

Po pierwsze primo dlatego że wszystko wskazuje na to, że w czwartek nie dam rady dojechać na spota (ledwo chodzę i siedzę - dysk się odezwał :( ).

Po drugie primo dlatego że dopiero w piątek jestem umówiony na ostateczne ustalenia z menadżerem toru co do ceny, rezerwacji, itd.

Postaram się jeszcze w piątek zamieścić info o tych ustaleniach i wtedy podam nr do przelewu, jeżeli taki będzie potrzebny, bo najchętniej to bym chciał żeby każdy za siebie zapłacił na miejscu. Wstrzymajcie się jeszcze te dwa dni.

No to wpisujcie się jeszcze na listę!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pgizi

    14

  • krzysiu

    6

  • Długi 1973

    5

  • arturas

    4

Top użytkownicy w tym temacie

JA tam jeździłem 3 razy w ramach imprez firmowych.

za każdym razem mega zakwasy (łącznie po 2h jazdy w grupach po 10 min.).

co by człowiek nie robił to sama jazda tak daje w kość ze w pewnym momencie nie masz siły podnieść rąk do góry.

Ale adrenalina i emocje są nie do opisania.

polecam ;-)

Odnośnik do komentarza

Ja z tym "wciśnięciem gazu w podłogę i kontrowaniu" trochę bym polemizował....tor raczej techniczny, jest kilka zakrętów które można brać "na odcince". Na większości trzeba jednak i hamulca użyć.( na Imoli kiedyś tor był tak ustawiony, że pojawiały się sińce na tyłku )

Co do obsługi, to wcale się im nie dziwię. Gdyby nie trzymali dyscypliny to pewno znaleźli by się tacy co biegaliby po torze a i pod prąd też pewnie nie jeden by się wyrwał :chair: .

Jeśli chodzi o "smród spalin" dla jednych to jest smród, a dla innych zapach sportów moto :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii!

Ustalenia są takie:

- tor mamy zarezerwowany 6 VIII od godz. 20 (około)

- należność 100,00 PLN płaci każdy zawodnik na miejscu :)

- nie będzie problemu jeżeli ktoś się jeszcze zdecyduje

Ta cena obowiązuje nas przy frekwencji co najmniej 10 osób, więc dobrze byłoby żeby wszyscy deklarujący udział przybyli. Kibice również bardzo mile widziani - jest trybuna.

Proponuję zbiórkę o 19:00, lub parę minut przed, pod C66 i start na Jagiellońską o 19:15. Kto się nie wyrobi niech grzeje bezpośrednio na tor.

Mam nadzieję że Wam pasuje, mnie owszem :)

Odnośnik do komentarza

AAahhh - 6.VII, tylko nie to :| mam firmowe wyjście z którego się nie wymiksuję...

Pozostaje II edycja :/

pgizi - wypisz mnie proszę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro, jutro. Krzysiu przyjeżdżaj. Ja co prawda, nie startuję, ale pokibicować chyba przyjadę. A nie startuję, bo nie chcę dostać zakwasów w ramionach na 2 dni przed daleką trasą. Jeździłem na gokartach wiele razy. Zakwasy gwarantowane. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę, że brać Burgmanijna dobrze się bawi. Trenujecie, trenujecie Stelvio czeka

eac2159753eed073db26f075996abae0.jpg

Odnośnik do komentarza

Widzę, że brać Burgmanijna dobrze się bawi. Trenujecie, trenujecie Stelvio czeka

Piootrze, po takiej zaprawie jak na Grand Prix, to te zakręty, to z opaską na oczach wszyscy weźmiemy ;-)

Nie takie bączki odwijaliśmy dzisiaj :msn-wink:

Pawle, dzięki serdeczne za zorganizowanie zabawy!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii!

Bardzo dziękuję wszystkim przybyłym bo to dzięki Wam impreza się udała na 102.

Szczególnie serdecznie pozdrawiam jednego Kolegę... na K :stretcher: Chociaż wiem że żyję. Zobaczymy jak będzie jutro...

Trochę mało było światła na torze więc filmik może być słabiutki, a szkoda bo chyba było kilka fajnych ujęć - zobaczymy.

Po opiniach Kolegów wygłaszanych na gorąco po wyścigu wnioskuję, że po wakacjach pomyślimy o drugiej edycji :)

Gratuluję zwycięzcom i dobranoc.

Odnośnik do komentarza

Super było. Ała jutro napisze więcej :D

Nooooo jutro ....to będą zakwasy . Serdeczne podziekowania za super zabawę, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Również dziękuję za super zabawę :) oprócz fotek i dyplomu mam jeszcze kilka pamiątek - siniaki na plecach i biodrach ;) i czekam na zakwasy na rękach :flex:

Pawle jeszcze raz dziękuję za zorganizowanie wypadu :clapping: - było rewelacyjnie - i ja chcę jeszcze raz :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...