Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kamizelki odblaskowe Grupa Małopolska


Szagal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Tak patrzę w naszym regionalnym forum i jakoś nie znalazłem tematu więc piszę.

Czy macie/załatwiliście już kiedyś sobie kamizelki "klubowe"?

Jeśli nie, a byli by chętni to może się zorganizujmy?

Pomyślałem że jak będzie niewielu chętnych to może uda się podłączyć do jakieś innej grupy żeby zrobić wspólne zamówienie - myślę ze producentowi zrobić logo dwóch różnych grup będzie bez znaczenia.

Co wy na to? Próbujemy ruszyć z tematem? Ile osób było by chętnych?

Zakładam że kamizelki takie jak w tym temacie.

Tak poza tematem.

Widziałem taką kamizelkę które mi się bardzo spodobała z napisem "POLICE Zakłady Azotowe".

Wiedzie czy/gdzie taką można dostać? Czy trzeba sobie samemu zamawiać? Znacie kogoś z forum z taką kamizelką?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jedna uwaga co do napisu " POLICE Zakłady Azotowe " wszystko fajne do puki nie przekroczysz granic Polski.

Poza naszym krajem będą duuużżże problemy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli mogę podpowiedzieć-dogadaj dokładnie temat CENY za grupowe logo, abyś nie musiał się wk*** tak jak Ja przy realizacji zamówienia - nie wnikam czy to była niekompetencja, niewiedza czy skleroza przyjmującego zamówienie..

W cenie kamizelki Burgmanii jest tylko tył Burgmanii i naszywka z nickiem a pozostałe są dodatkowo płatne.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za podpowiedzi. Zobaczę w ogóle czy ktoś będzie chętny na kamizelkę, bo póki co tłumu nie widzę :).

Arturo-BB to w Grupie Śląskiej widziałem właśnie kamizelkę "POLICE Zakłady Azotowe" - wiesz może kto jest szczęśliwym posiadaczek tak owej? Chciał bym z nim/nią podpytać co i jak :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mówiąc szczerze to nie zauważyłem.

Mało mnie to interesuje od czasu jak pojawiły się właśnie problemy z tym napisem za granicą.

A że często wyjeżdżam to odpuściłem temat.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Taką kamizelkę widziałeś na ORS 2015 Grupy Śląskiej i jest własnością ( o ile skleroza mnie nie zaatakowała) Dadzia POLICE z regionu Świętokrzyskiego

Odnośnik do komentarza

Tu był ruszany temat kamizelek i logo grupy,http://www.forum.burgmania.net/topic/21514-emblemat-odblaskowy-na-kamizelke-ostrzegawcza-krakow/page__view__findpost__p__392315__hl__%2Bkamizelki+%2Bodblaskowe zobacz sobie jak co wygląda

Odnośnik do komentarza

Dzięki za linki - swoją drogą, jak to jest że jak wchodzę na forum małopolski to widzę tylko 4 tematy + 5 mój, a nie widzę tego do którego podaliście linka. Czy trzeba się jakoś specjalnie zasłużyć żeby mieć dostęp do "tajnych" tematów ? :).

W każdym razie... jeśli przybyli jacyś nowi użytkownicy lub stare kamizelki się zużyły i są chętni to dajcie znać. Zrobimy wspólne zamówienie.

Dla przypomnienia: Koszt takiej kamizelki to około 90-100PLN.

ps.

robert1973 dzięki za namiar na właściciela kamizelki :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

- swoją drogą, jak to jest że jak wchodzę na forum małopolski to widzę tylko 4 tematy + 5 mój, a nie widzę tego do którego podaliście linka. Czy trzeba się jakoś specjalnie zasłużyć żeby mieć dostęp do "tajnych" tematów ? :).

Zanim zaczniesz szukać wypowiedz zaklęcie " Abra Kadabra " :Jumpy:

A tak serio.

Jak wejdziesz w jakiś dział to w niebieskim pasku zaczynającym się od " ostatnio dodane " na końcu jest " custom " - to są ustawienia osobiste. Kliknij i na samym dole w polu " przedział czasowy " zaznacz " pokaż wszystkie " potem "zapamiętaj filtr " i " idź ".

Będziesz widział wszystko. Tak samo na wszystkich innych działach i pod forach.

Odnośnik do komentarza

Aaaaa - że sam na to nie wpadłem :frusty:.

Dzięki Arturo-BB.

To temat kamizelek pozostawiam do przemyślenia.

Jeśli ktoś chętny to niech napiszę i zacznę robić listę.

Powiedzmy że na informację od chętnych czekam do 2015-06-21.

Odnośnik do komentarza

Czolem Burgmaniacy, wracam do tematu bo jestem nowicjuszem i potrzebuje info gdzie mogę wyrobić koszulkę i kamizelkę klubową z regionem małopolska? Prośba odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Misiek106 jak iwa grupa małopolska nie jest jakoś bardzo zainteresowany tym tematem. Ja sobie też nie "wyrobiłem" kamizelki więc da się żyć. TUTAJ jest jakiś temat o emblematach. Gdzieś na forum znalazłem namiar na firmę, która robi kamizelki jak chciał byś sobie samemu zamówić to możesz pokopać i znajdziesz.

Odnośnik do komentarza

Witam, dzieki za odpowiedź, juz doszukalem sie na forum tematu kamizelek. Produkuje je firma jagatex.pl napiszesz do nich ze chcesz kamizelke klubu  burgamnia i Ci zrobią  klubową, możesz tez  dopisac imie swoje lub nick oraz grupę  krwi. Pozdrawiam i do zobaczenia.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...