Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Emblemat odblaskowy na kamizelkę ostrzegawczą - Kraków


_KeriM_

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Zakupiłem ostatnio kamizelkę odblaskową (siateczka) na plecach której jest "plakietka" z napisem POLSKA. Jako że większość km które zrobię z tą kamizelką będzie w Polsce :) wydaje mi się informacja ta zbyteczną :).

Wpadłem na pomysł wykonania sobie zastępczej "plakietki" i przygotowałem taki pewien projekt:

23ab34b905c3e03fmed.jpg

I tutaj pytanie: Czy jest ktoś zainteresowany? oczywiście z własnym nickiem :)

Chciałbym to zamówić w przyszły wtorek - jeżeli jest ktoś chętny to proszę o info do poniedziałku do 24:00.

Każdemu chętnemu przygotuję "projekcik" do akceptacji.

Pozdrawiam

Mirek

(kiedyś _Scarabeo_) :)

Dla kolegów i koleżanek z Małopolski można by coś takiego zrobić (oficjalne logo małopolski):

Poprawiony projekt dla regionu : )

d1a8a9713ec1b678med.jpg

To taki pomysł z ostatniej chwili :).

Info od dostawcy (JAGATEX):

Taka naszywka z tymi trzema logotypami będzie kosztować:

dla 1szt. - 20,00 netto

dla 5 - 16,00 netto

dla 10 szt. - 14,00 netto.

Do tego należy doliczyć rzepy: tylko miękki - 2,00netto/szt. komplet 3,00 netto/szt.

Przesyłka 15,0 netto przy przedpłacie.

Zamówienie:

  1. _KeriM_ - naszywka + rzep twardy
  2. wladek - naszywka + rzep komplet
  3. robbyx72 - naszywka bez rzepa
  4. ADAM07 - 2x naszywka + rzep twardy
  5. Lukasz - kamizelka komplet rozmiar M
  6. Akar_Zaephyr - kamizelka komplet rozmiar S

Odnośnik do komentarza

Cześć Mirku , reflektowałbym na taką plakietkę , a kamizelkę jaką kupiłeś tzn. jaki kolor i design , i właśnie jakie byłyby koszty jednego i drugiego , acha a plakietka to jest prasowanka czy trzeba przyszywać , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Komu polecasz opcję szukaj??

Taki post tylko po to żeby napisać zdaje mi się.

Kolego Sobier bardzo dziękuję za pomoc

Cześć Władek,

Jutro mam mieć informacje odnośnie ceny za samą plakietkę.

Kamizelkę kupiłem w sklepie na prostej, chyba nie jest firmy jagatex. Ta moja ma na plecach plakietkę z napisem Polska zamocowaną na rzep (haczyk na plakietce, pętelką na kamizelce). To co chce zamówić to ma mieć podszyty rzep (haczyki). W moim przypadku będzie to tylko zdjęcie starej i założenie nowej.

Dawaj znać w razie pytań.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chcecie kupić kamizelkę z jagatexu to są dostępne w sklepie Defender ul. Zawiła lub 29 listopada. Sam tam kupiłem i dzięki uprzejmości kolegi z Burgmanii, który miał ze zniszczonej całkiem dobrą plakietkę mam "klubową"

Odnośnik do komentarza

Komu polecasz opcję szukaj??

Taki post tylko po to żeby napisać zdaje mi się.

Kolego Sobier bardzo dziękuję za pomoc

Cześć Władek,

Jutro mam mieć informacje odnośnie ceny za samą plakietkę.

Kamizelkę kupiłem w sklepie na prostej, chyba nie jest firmy jagatex. Ta moja ma na plecach plakietkę z napisem Polska zamocowaną na rzep (haczyk na plakietce, pętelką na kamizelce). To co chce zamówić to ma mieć podszyty rzep (haczyki). W moim przypadku będzie to tylko zdjęcie starej i założenie nowej.

Dawaj znać w razie pytań.

Pozdrawiam

Wydaje mi się że kolega Sobier skierował ironicznego posta w moją stronę , tak jak bym nie wiedział że w czeluściach internetów można znaleźć kamizelki odblaskowe do kupienia :) .

Mirku , chciałem mieć taką jak ty masz kamizelkę i dlatego pytałem o szczegóły :) , oczywiście jak coś to zamawiam plakietkę .

Zbychu , dzięki za info , na Zawiłej kupowałem kufer to wybiorę się tam po kamizelkę .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Lepiej widoczny, widocznie lepszy!

Popieram inicjatywę, choć z racji używania airbaga w jaskrawym kolorze i braku technologicznego miejsca na dodatkowe emblematy nie zastosuję.

Odnośnik do komentarza

Hej.

Jutro dopytam po ile mają tam kamizelki. Może przy "łączonym" zamówieniu wyjdzie nie drożej niż w miejscowych sklepach.

Jaki Ci wpisać Nick?

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie,

23ab34b905c3e03fmed.jpg

d1a8a9713ec1b678med.jpg

Taka naszywka z tymi trzema logotypami będzie kosztować:

  • dla 1szt. - 24,60 brutto
  • dla 5 - 19,68 brutto
  • dla 10 szt. - 17,22 brutto.

Do tego należy doliczyć rzepy:

  • tylko miękki - 2,43 brutto/szt.
  • komplet 3,69 brutto/szt.

Przesyłka 18,45 brutto przy przedpłacie.

Można zakupić kamizelkę (kamizelka + plakietka na plecach + nick) w cenie nie przekraczającej 90 zł brutto

Jeżeli ktoś chce mogę zamówić w wersji klasycznej jak na wizualizacji lub z "plecami" według mojego projektu.

9d809e6d476ae441med.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli można, to ja poproszę samą naszywkę z nickiem " robbyx72 " . Z racji tego, że nie mieszkam w samym Krakowie, wolałbym napis "Małopolska" na ostatnim logotypie jeśli to możliwe, jeśli nie to może być "Kraków" :)

Odnośnik do komentarza

WItam , to ja tez po proszę takie fajne LOGO 2 x z rzepem twardym,

ksywka WŁOCHU i ROMCIA.

i ewentualny nr konta cobym przesłał kaskę....

Odnośnik do komentarza

Cześć. Wieczorem podeśle projekty do akceptacji.

Tak swoją drogą to chyba niema się co spieszyć z zamówieniem - zima w pełni.

Może poczekam z zamówieniem do końca tygodnia.

Odnośnik do komentarza

Dopisuję się do zamówienia :)

Nie wiem jedynie czy dobrze rozumiem, proszę więc o korektę gdybym się mylił :)

Chciałbym zamówić kamizelkę + zestaw trzech logotypów (Burgmania + nick, kulturalny milord na jednośladzie i Małopolska) :)

Pytanie czy będą to trzy osobne loga które można doczepić na plecach osobno, czy jedno długie?

Odnośnik do komentarza

Właśnie na taką opcję miałem nadzieję, zainteresowany :)

Nick może być: Akar Zaephyr (bez podkreślnika, jeśli się zmieści oczywiście, jeśli nie - samo "Akar" wystarczy).

Poproszę na priv dane do przelewu, zrobię natychmiast :)

Odnośnik do komentarza

Witam,

zamówienie wysyłam w piątek, jeżeli ktoś jest jeszcze zainteresowany to proszę o informacje.

Na tą chwilę zainteresowanych jest:

  • _KeriM_ - naszywka + rzep twardy
  • wladek - naszywka + rzep komplet
  • robbyx72 - naszywka bez rzepa
  • ADAM07 - 2x naszywka + rzep twardy
  • Lukasz - kamizelka komplet
  • Akar_Zaephyr - kamizelka komplet

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza

Witam,

Kamizelki i plakietki odebrane, jednak mam małe uwagi co do jakości ich wykonania. Próbowałem wyjaśnić to u wykonawcy ale osoba która tematem się zajmowała jest dziś nieobecna. Jutro będzie, jak wyjaśnię sprawę to dam znać.

Chodzi o takie dziwne kreski które widać na plakietkach. z odległości dwóch metrów jest to niewidoczne ale jak się patrzy z bliska jest wrażenie jakby "nitka była zaciągnięta".

Jak wrócę do domu wstawię zdjęcia.

Jeżeli chodzi o mnie to jest to akceptowalne ale chcę aby wypowiedział się wykonawca.

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza

Poniżej info z firmy jagatex:

"Spokojnie, to są linie, które występują na całych belach folii, regularnie. Nie obniżają w ogóle jej jakości, wynikają z procesu produkcyjnego. Być może są markerami lub liniami wymiarowymi"

Zatem możemy się umawiać celem odbioru :)

tel do mnie to 513 144 266 lub na priv.

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza

Ja podjadę jak pogoda trochę "wyschnie" :P a przy okazji przetestuje zestaw smartfon z navi w kieszeni + słuchawka bluetooth w uchu... Ale oczywiście umówie się wcześniej telefonicznie

Odnośnik do komentarza

czesc,

podasz mi nr konta przeleje kaske za Wlocha i Romcie.....

czesc,

podasz mi nr konta przeleje kaske za Wlocha i Romcie.....

Odnośnik do komentarza

Witam,

jest ktoś jeszcze zainteresowany emblematem?

Będę zamawiał jeszcze dla kolegi w przyszłym tygodniu.

Dajcie znać do wtorku, do południa.

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...