Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kamizelki klubowe Grupa Śląsk


maroch75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam,

W związku z tym, że zamawiam w Jagatex kamizelki klubowe Grupy Śląsk dla siebie i syna pomyślałem również o innych.

Jak widać na forach pozostałe grupy również organizują dla siebie takie zakupy więc i My wyglądajmy porządnie ;)

Na plecach logo Burgmanii + "Maxi Skuterowy Klub POLSKA", przód logo LOGO%20%C5%9Brednie.jpg + naszywki nick / gr. krwi lub imienna.

Ewentualni chętni proszę aby podali ilość, rozmiar, oraz co ma się znaleźć na naszywkach (nick, imię, grupa krwi).

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany to zapraszam.

Zamówienia zbieram do 22.04.2015, do 27.04.2015 czekam na wpłaty i po tym terminie zamówienie idzie do Jagatex-u.

Cena kamizelki to 82,41 (naszywka rzep z nickiem w cenie) + 4,92 ewentualne naszywki imienne/gr. krwi, i co sobie wymyślicie ;)

Odbiór na spotach w czwartki: http://www.forum.bur...nia-w-chudowie/ lub bezpośrednio u mnie (Chorzów - Gliwice zależy kto ma gdzie bliżej) oczywiście po wcześniejszym umówieniu.

Model kamizelki KMS-2 (oczywiście odpowiednie logotypy i naszywki zostaną naniesione przez producenta).

kms-2-%28przod%29.jpg

kms-2-%28tyl%29.jpg

https://jagatex.pl/p...l.html?Itemid=0

Rozmiarówka kamizelek wg producenta: rozmiar - obwód / długość

tabela_rozmiarow_moto.jpg

Link do strony producenta:

https://jagatex.pl/pl/

Z doświadczenia swojego i innych użytkowników proponuję zamawiać rozmiar kamizelek mniejszy o jeden od rozmiaru kurtki motocyklowej.

Jest też możliwość zamówienia samych naszywek na kamizelkę.

Pozdrawiam

1. Maroch75 - Rozmiar XL nick "Maroch75" (rzep) imię "Marcin" (rzep) - 87,33 - Zapłacone, Odebrane

2. Dawid - Rozmiar XS imię " Dawid" (rzep) - 82,41 - Zapłacone, Odebrane

3. Ravalio - Rozmiar S nick "Ravalio" (rzep) grupa krwi "0Rh-" (rzep) - 87,33 - Zapłacone

4. cameleonix11 - Rozmiar M nick "cameleonix11" (rzep) grupa krwi "ARh+" (rzep) - 87,33 - Zapłacone, Odebrane

5. Tytan - Rozmiar L, imię "Marian" (rzep),imię "Krzysztof" (rzep luzem) - 87,33 - Zapłacone, Odebrane

6. niceman - Rozmiar S, nick "niceman" (rzep),grupa krwi "A2Rh+" (rzep), Imię - "Wiszko" (rzep luzem) - 92,25 - Zapłacone, Odebrane

7. marco - Rozmiar L, nick "marco" (rzep),grupa krwi "ARh+" (rzep) - 87,33 - Zapłacone, Odebrane

8. iwan13 - Rozmiar L,nick "Iwan" (rzep) - 82,41 - Zapłacone, Odebrane

9. skybit - Rozmiar XXL, nick "skybit" (rzep) - 82,41 - Zapłacone, Odebrane

Naszywki (rzep luzem):

1. andrzejSkoczow - nick "AndrzejSkoczow", gr.krwi "A1Rh+" - 9,84 - Zapłacone

Zamówienie zostało zrealizowane. Zapraszam do odbioru.

Akcja wznowiona - zapraszam http://www.forum.burgmania.net/topic/21995-kamizelki-klubowe-grupa-slask/page__st__20#entry423297 :)

Odnośnik do komentarza

Marcin, policz ile będzie kosztowała kamizelka rozmiar M, dodatkowo z tyłu napis POLSKA, z przodu naszywka z grupą krwi oraz nickiem z forum... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marcin, policz ile będzie kosztowała kamizelka rozmiar M, dodatkowo z tyłu napis POLSKA, z przodu naszywka z grupą krwi oraz nickiem z forum... Pozdrawiam

Czesiek - podaj gr. krwi.

Koszty będą wpisane ne liście - czekam na odpowiedź dot. kosztu naszywek i wysyłki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po rozmowach z Jagatex-em temat wygląda tak:

1. Naszywka na rzep z nickiem w cenie kamizelki

2. Naszywka na rzep z gr. krwi lub imienna 4,- netto czyli 4,92 brutto/szt

3. Koszt przesyłki 15,- netto (18,45 brutto) - biorę na siebie (postawicie browara i będzie grało)

Kamizelka na wypasie z nickiem, gr. krwi: 82,41 + 4,92/szt. (naszywka gr. krwi lub imienna) = 87,33

Jest też możliwość zamówienia samych naszywek na kamizelkę.

nr. konta do wpłat:

Marcin Ochman

ul. Krzyżowa 34A/3

41-500 Chorzów

Bank BPS

52 1930 1103 3100 0116 4934 0001

w tytule wpłat podać nick z forum.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tytan: spojrz na listę i określ które imię ma być przyszyte do kamizelki z nickiem "Tytan" a które luzem. Bo rozumiem,że jedno z imion potrzebujesz luzem... Chyba,że nie do końca zrozumiałem "co poeta miał na myśli". Poprawki naniosę.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Ja również poproszę jedną kamizelkę:

Rozmiar - S

Nick - "niceman" (rzep)

Imię - "Wiszko" (rzep luzem)

grupa krwi - "ARh+" (rzep)

Mam nadzieję, że będą to podwaliny pod zakup w tym roku maxi, od czegoś trzeba zacząć !scooter

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Marcinie jest:

Naszywki (rzep):

1. andrzejSkoczow - nick"AndrzejSkoczow", gr.krwi"ARh+" - 9,84

Popraw grupę krwi na A1RH+

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Marcin kaskę dziś przesłałem.

Nie wiem czy to ważne, i dlaczego AndrzejSkoczow dokładzie chce mieć grupę oznaczoną, ja mam A2rh+, jest to istotne?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

niceman: Każdy będzie miał taką naszywkę dodatkową jaką zamówi i jaka znajdzie się na liście to zostanie dostarczona. Pracuję w szpitalu ale na grupach krwi się nie znam (nie moja branża) i czy jest to istotne - nie wiem. Chcesz mieć A2Rh+ (na taką Ci poprawiłem i może niech tak już zostanie - będziesz miał dokładnie oznaczoną) to taką Ci zamówię - no problem - twoja kasa, twoja kamizelka i Ty masz być z niej zadowolony...Jak tylko pieniądze wpłyną na konto to wpłatę odnotuję na liście.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Bardzo bym się cieszył gdybyście przyjęli mnie do grupy :D

Czy jest jeszcze szansa na kamizelkę ?

Chciałbym rozmiar XXL

ksywa skybit

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krzysiek - masz szczęscie, że wpłata od Iwana jeszcze nie dotarła - dopisałem Cię do zamówienia.

Zamówienie do Jagatex-u chcę wysłać w poniedziałek po otrzymaniu wszystkich wpłat.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam,

Kamizelki i naszywki dotarły - proszę o kontakt ze mną tel. 784-067-512 celem uzgodnienia odbioru.

0a36a29eb04c1be9gen.jpg

66ac4fb0faad35d1gen.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...