Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie w Bolimowie 2006


Gość deleted1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja Wam zazdroszczę :rolleyes: . No cóż, nie można mieć wszystkiego.

Już teraz życzę miłej zabawy, a to że za organizację spotkania chwycił się RobB jest gwarancj? jego atrakcyjno?ci.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RobB.

    21

  • Artix

    9

  • drogowiec

    6

  • Slavequs

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

W końcu wyja?niły się terminy.

Wyruszamy w sobotę rano i na miejscu planujemy być około 12 - 13. Według planu bedziecie albo w Łowiczu, albo w Maurzycach. Tam postaramy sie doł?czyć. Mam numer telefonu do Roba. Jeżlei ktos ma mozliwo?ć odebrania telefonu w czasie jazdy to przydałby mi sie jego numer.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza

Ja wyjeżdżam w pt. ok. 15 z Katowic ,więc będę pewnie ok.18:30.

Pogodę obgadałem z TVN-em i na następny wekend MA BYĆ: w dzień 23-25 C i słonecznie w nocy ok. 12-13C

Heh,Robie,jak u mnie w mie?cie jest nad ranem +2 to tam będzie pewnie w okolicach 0, a o 9 rano to stawiam tak gdzie? na +4.

Odnośnik do komentarza
Sobota 8:00 pobudka i ?niadanko,

9:00 wyjazd z Mogił do Nieborowa i Arkadii, zwiedzanie pałacu i ogrodu romantycznego,

RobB ty chcesz mnie zabic, wykonczyc hehe to moze wez odrazu mlotek zeby mnie dobic w luzku B)

Młotek...w łóżku...już zapisałem, coby nie zapomnieć, w końcu taka moja rola żeby spełniać Wasze życzenia B)

Kurcze Arti, przecież jakbym napisał ze wyjazd o 10:00 to, jak zwykle zorganizoawana, grupa skuterowców, czy innych kioskow, dopiero o tej porze by oczy otworzyła B)

A tu kupa do ogl?dania, no i przewodnik czeka pod drzwiami muzeum :rolleyes:

Marek Gru. ty sie nie łam, jak znam życie to o 10:00 spotkasz nas na rynku w Bolimowie. Chcę tam na chwile stan?ć i powiedzieć o tej miejscowo?ci kilka ciekawostek.

Na pewno znajdziesz nas w Nieborowie, tam też jest co zwiedzać B) A to raptem 7 km dalej.

Plebanie, dzięki za dobre słowa, staram sie jak mogę i jak zykle z tego tytułu mam tremę i drż?czkę, żeby dobrze wyszło B)

Pavulon - też żałuję B)

Zibi ty to mi tu defetyzmu nie siej B)B) +2C, to tylko na |l?sku tak maj?!

W Bolimowie w nocy temp. nie spadła ponizej 9C, a w dzień było 20C. To jak nas nie było, a przecieżMy i ognisko podniesiemy temp. B)

Zmarzluchy niech jednak polara wezm?, obok jest mały zalew i w nocy często z niego podnosi sie mgła. Ponieważ juz raz to przeżyli?my to wiem że wygl?da to nieco

diabolicznie. Taka powoli zbliżaj?ca się ?ciana ......... i .....z niej wychodzi Artix z naręczem chustu B)

Pozdrawiam

RobB. B)

Odnośnik do komentarza
na 99% będę jechał w pi?tek,

wyjazd z Warszawy ok. godz. 17.00

Może z okolic centrum? Mogliby?my spotkać sie np. w okolicy TESCO i pokn?ć razem.

Pozdr,

APTO

będę dzisiaj w Starym Młynie - uzgodnimy jak?? godzinę i miejsce wyjazdu

z tego co widziałem s? trzy osoby jad?ce w pi?tek: Artix, APTO i ja

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za życzenia dobrej zabawy, tez żałuję że nie wszyscy zapowiedzeni przyjad?, no taki choys !tut

W zwi?zku z licznymi pytaniami nformuję, ze nie trzeba brać ?piworów, po?ciel jest na miejscu, a domki i pawilon s? ogrzewane.

Ogrzewanie wł?czy obsługa po naszym zasiedleniu, więc zimno nam nie grozi :) !tut .

Mam do Przyjeżdżaj?cych pro?bę o zabranie ze soba jakie? muzyki, na CD lub w postaci odtwarzacza MP3, gło?niki ja wezmę.

Pozdrawiam

RobB. !tut

Odnośnik do komentarza
RobB, o której godzinie będziesz w Brzezinach?

Ewentualnie, je?li większa liczba skuterów gromadzi się i wyjeżdza z Łodzi, to mogę doł?czyć.

+/- o 17:00

poproszę o nr tel. na priva to zadzwonię.

pozdrawiam

RobB. :)

Odnośnik do komentarza
będę dzisiaj w Starym Młynie - uzgodnimy jak?? godzinę i miejsce wyjazdu

z tego co widziałem s? trzy osoby jad?ce w pi?tek: Artix, APTO i ja

wyjazd z Warszawy ok. 17.30

spotkanie na stacji benzynowej w Ożarowie Mazowieckim

Ok. dopiero teraz przeczytałem, niestety nie mogłem być dzisiaj w młynie. Do zobaczenia jutro w Ożarowie.

Pozdr.

APTO

Odnośnik do komentarza
przecież podałem że ja tylko jadę i też nie przez M1.

Przecież ja jadę z Konstantynowa !

dzień krótki więc nie ma co za długo czekać z wyjazdem.

Ty przecież jedziesz ze Złotna to po co Ci to M1 ?!

Mogę wystartować o 16:30 i możemy spotkać sie na Szczecińskiej/Złotno, ale będziesz musiał dociskać więc nasmaruj kółka :) !tut

Robert ja mieszkam na smulsku koło retkini a nie na złotnie.

Kto? oprócz mnie i ciebie jedzie w pi?tek o tej porze ??

Odnośnik do komentarza
RobB, o której godzinie będziesz w Brzezinach?

Ewentualnie, je?li większa liczba skuterów gromadzi się i wyjeżdza z Łodzi, to mogę doł?czyć.

+/- o 17:00

poproszę o nr tel. na priva to zadzwonię.

pozdrawiam

RobB. !tut

Telefon podałem Ance na gg.

Zabierz jeszcze moj? koszulkę. :)

Odnośnik do komentarza

Pablos i Teletubisie życz? wszystkim udanej zabawy ... niestety Nas zabraknie na tak zacnej imprezie ..... siła wyższa .... choroba , praca , a dotego wszystkiego cały czas przeprowadzka więc nie ma co na siłę się gimnastykować - mam tylko nadzieję, że następna impreza Nas już nie ominie.

Pozdrawiam .....all

PS. Wypijcie !tut za tych co być nie mogli :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to fajnie ze w piatek pojedziemy na 3 skutery a raczej 2 skutery i pol auta, hehe zapewniam wam przejazdzke typu turystyk !tut bo wiecej jak 110 km/h nie pojedziemy ze wzgledu na wlasciwosci jezdne kiosku :)FlyingC1Trasp.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z TIRami sobie radze, zreszta do Sochaczewa nie jest daleko a potem i tak juz droga wojewodzka a tam jest pusto :) Wole jednak dojechac DK2 niz jechac bocznymi sciezkami !tut Damy rade, dalem rade kioskiem dojechac do Pinska to do Bolimowa to tylko spacerek !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...