Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie w Bolimowie 2006


Gość deleted1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RobB.

    21

  • Artix

    9

  • drogowiec

    6

  • Slavequs

    6

Top użytkownicy w tym temacie

CZY JA Q-WA MAĆ WSZYSTKIE SPOTKANIA MUSZĘ ZALICZAĆ NA 4 oo ???

MYSLICIE ŻE TO TAKIE ZABAWNE ???

majon zmień dilera

gdyby jaka? dobra dusza... odpłacę w zlocie... bo mnie wykręci na drug? stronę fuc...

Odnośnik do komentarza

Aktualnie drugi tudzień wypędzam jak?? dżumę z organizmu, więc do następnego weekendu powinno być ok i zamierzam się pojawić jak nie będzie padać, żeby nie ryzykować kolejnych tygodni rekonwalescencji.

1 miejsce proszę minus nocleg (mam w Joachimowie własny nocleg)

Pozdr.

APTO

Odnośnik do komentarza
No niestety, moze jeszcze cos na szybko kupie, bo podroz Spacetka 125 do Bolimowa .... hmmm .... troche daleko :D .

Czego Ci życzę, a jak nie to samolotem na Lublinek, a co? do jazdy to może się zorganizuje w Liberty Motors, wiem że obecnie maj? V5, no na czym? takim to jeszcze nie jechałe? :D !scooter

Pozdrawiam

Robert B.

Odnośnik do komentarza
Aż żal ?ciska, luba oznajmiła ,iż 15go to Ona imieniny obchodzi i !scooter =0

E to na drzewo, znaczy się na Brzozę :D nie możemy liczyć, ale jakby nie patrzeć to ONEJ składam najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego ;)

Pavulono-owi za? aby nie były to całkiem nieprzyjemne zajęcia, a przynajmniej owocne :D

Pozdrawiam

RobB. :D

Odnośnik do komentarza
No niestety, moze jeszcze cos na szybko kupie, bo podroz Spacetka 125 do Bolimowa .... hmmm .... troche daleko !guns .

Czego Ci życzę, a jak nie to samolotem na Lublinek, a co? do jazdy to może się zorganizuje w Liberty Motors, wiem że obecnie maj? V5, no na czym? takim to jeszcze nie jechałe? !guns !scooter

Pozdrawiam

Robert B.

Co Ty, jesli juz to BWExpress !sciana . V5 -> I'm love it !wchair .

Odnośnik do komentarza
Zamawiam 2 miejsca od pi?tku !

Jestem za wariantem żywieniowym MAX  :lol:

A tak wła?ciwie to ile jest tych miejsc noclegowych ?

Odno?nie noclegów:

Do dyspozycji mamy 2 domki i pawilon w sumie 51 miejsc.

W domkach mie?ci się 12 osób w 2 pokojach 2 os. i w 2- 4 os.

Pawilon zawiera 4 pokoje 5 os. 2- 2os. i 1- 3os.

Jedne i drugie z możliwo?ci? dostawek, lub przy mniejszej frekwencji mniejszego zapełnienia.

Płacimy nie za pokój, ale za łóżko/nocleg w kwocie 25 zł.

Jest możliwo?ć wykupienia ?niadania (w sobotę i niedzielę) za kwotę po 10 zł.

Je?li kto? dotarłby w pi?tek tak, aby zd?żyć na obiad tj. pomiedzy 12:00-14:00 to może nabyć obiad w o?rodku - proszę wtedy o informację najpóĽniej do czwartku po południu, aby zarezerwować okre?lon? liczbę porcji :D

Odno?nie kosztów sobotniej biesiady - negocjacje trwaj? tak, aby za możliwie nieduże pieni?żki dostać MAX wyżerkę, my?lę że po południu będę mógł podać konkrety :lol:

Pozdrawiam i zapraszam

RobB. :lol:

Odnośnik do komentarza

Pisz?c o MAX wyżerce miałem na my?li - co w sumie zaproponował wcze?niej RobB - opiekanie "Dzika" na rożnie... !tut

ale skoro nie przyjedzie ....

Jako? sobie przecież poradzimy !

:)

Odnośnik do komentarza

:angry: Witam wszystkich (od dzi? zarejestrowany). Od miesi?ca jestem szczę?liwym posiadaczem Burgmana 400 '99, który z chęci? pozna się i wymieni opiniami z innymi posiadaczami tej i innych maszynek. Jeżeli pogoda pozwoli, również postaram się podjechać do Bolimowa na zlot(najprawdopodobniej w sobotę rano)

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza

Tak jak dzi? mówiłem na spotkaniu: na zlot do Bolimowa przyjeżdzam w pi?tek, ale w sobotę rano, zaraz po ?niadaniu kieruję się do Łodzi. Zapewne ominie mnie większo?ć atrakcji, ale nie wszystko zależy ode mnie. :angry: Mam nadzieję, że choćby będę miał okazję poznać każdego z Was.

A teraz z innej "beczki". Jak wracałem z Wycieczkowej, byłem ?wiadkiem kolizji z udziałem skutera (kierowca nie był na spocie). Chłopak nie wyhamował przed samochodem i uderzył w jego tył. Na szczę?cie nic mu się nie stało.

EDIT: Korzystaj?c z okazji chciałbym przywołać do odpowiedzi osobnika o nicku Ciachu. :lol:

Odnośnik do komentarza
Tak jak dzi? mówiłem na spotkaniu: na zlot do Bolimowa przyjeżdzam w pi?tek, ale w sobotę rano, zaraz po ?niadaniu kieruję się do Łodzi. Zapewne ominie mnie większo?ć atrakcji, ale nie wszystko zależy ode mnie.  :angry: Mam nadzieję, że choćby będę miał okazję  poznać każdego z Was.

A teraz z innej "beczki". Jak wracałem z Wycieczkowej, byłem ?wiadkiem kolizji z udziałem skutera (kierowca nie był na spocie). Chłopak nie wyhamował przed samochodem i uderzył w jego tył. Na szczę?cie nic mu się nie stało.

No to chyba był to pechowy wieczór, my też byli?my ?wiadkami kolizji na Wycieczkowej, tuż przed nami dwa gamonie sie przytarły bokami, oba miały wł?czone lewe kierunkowskazy tyle że jeden chciał wyprzedzać przed skrzyżowaniem, a drugi skręcić w lewo no i prast.

Wniosek nie wyprzedzać jak wyprzedzany ma wł?czony lewy kierunkowskaz i nie skręcać jak nas wyprzedzaj? :lol:

Szerokiej drogi

RobB. :P

Listę uzupełniłem, staram się zamieszczać uwagi odno?nie czasu przyjazdu i Waszego pobytu, je?li czego? brakuje to proszę o zwrócenie na fakt uwagi :P

Odnośnik do komentarza

Robercie niestety ja i Aga jeżeli wpadniemy to tylko albo w pi?tek po południu albo na sobotę only więc nas nie uwzględniajcie w miejscówkach noclegowych.

A szkoda niestety !scooter

Odnośnik do komentarza
hihihi a już my?lałam że teraz robię za ga?nice  :D  :D

juz nawet szukałam odpowiedniego ubrańka,,,

Sorry za brak wiedzy, ale na Kubę to masz podobne działanie: rozgrzewasz i zawsze chętnie widzi Cię obok Siebie :lol:

Już Aniu poprawiam i zapamiętam sobie raz na jutro :lol:

Pozdrawiam

RobB. :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...