Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kto z Kim i którędy na Burgmanię 2015?


maroch75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wystarczy przeczytać to.

Kliknąć na link lub tu i wiadomo wszystko.

To co napisane jest aktualne i tego się trzymamy. Jeśli będą jakieś zmiany to pewnie ktoś napisze o nich :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    13

  • maroch75

    13

  • Patryk

    5

  • arturo-bb

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

no to za 18 h będziemy już w drodze :)

dla przypomnienia - w trakcie rozmów wykrystalizowały się dwie grupy główne:

1. wycieczkowa robertowo-arturowa ( zainteresowani na pewno już ustalili szczegóły we własnym gronie a jak nie odsyłam TU )

2. pościgowo-rekreacyjna ;-)

Rada Starszych ustaliła :

- zbiórka o 9.00 Mc Donald ; kawa, pogaduchy, buzi-buzi, o 9.45 zaczynamy wsiadać na 200 i punkt 10.00 ruszamy

- jedziemy tą trasą : https://www.google.pl/maps/dir/50.2719094,19.0661978/Nowy+Jasiniec/@50.2699977,19.0403344,14z/data=!4m19!4m18!1m10!3m4!1m2!1d18.1874886!2d52.8624643!3s0x470344d2075475b3:0x514b0a86faa78f29!3m4!1m2!1d17.8831588!2d53.116139!3s0x47030d702365dd7f:0xa8bcd6fdbf1e78b!1m5!1m1!1s0x4703033f42f74dfd:0xf6c2e33ae249758a!2m2!1d18.0330023!2d53.3484231!3e0

po ok. 6 h dojeżdżamy na miejsce i zaczynamy się bawić :)

a teraz życzę wam przyjemnego pakowania :) ... łu bu du bu, łu bu du bu .... to mówiłam ja Wasza ulubiona Szefowa :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja z powodu Dawida miałem jechać o 10:00 pomimo że plan pierwotny zakładał start o 8:00. Jednak dzięki uprzejmości Jaki 40 (jeszcze raz serdeczne dzięki) wracam do planu pierwotnego i startuję o 8:00 z Mc'D na Rozdzieńskiego oraz jadę trasą pościgowo - rekreacyjną w tempie bardziej rekreacyjnym niż pościgowym. Jeśli jest ktoś chętny na tą godzinę, ten wariant trasy i takie tempo oraz moje towarzystwo to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak dla przypomnienia : będziemy nad jeziorem a ma być mocno ciepło :clapping: dla tego na wszelki wypadek zabraliśmy stroje do kąpieli.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A piranie czy krokodyle tam są? :msn-wink: bo jak nie to przywiozę...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak dla przypomnienia : będziemy nad jeziorem a ma być mocno ciepło :clapping: dla tego na wszelki wypadek zabraliśmy stroje do kąpieli.

To znaczy dla kogo?

Tylko czepka nie zapomnij

mqdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Podziękowania dla Całej Grupy Śląskiej i tej zagarniętej ze wschodu ;) za wspaniałe chwile, które mogliśmy spędzić razem.

Szkoda że nie wszyscy mogli być z nami - Monia Robert - trzymamy kciuki żeby wszystko było ok.

Podziękowania za wspólny przejazd - na i z - Burgmanii

Pozdrawiam i do zobaczenia już niedługo :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja równierz pięknie dziękuję Grupie Śląskiej za trasę tam i z powrotem :) za wspólna zabawę, pogaduchy i chrapanie :)

Monia/Robert dajcie znać jak sie rozwija sytuacja

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Przesyłam pozdrowienia z piekarskiej urazowki. Ze mną psychicznie już lepiej ale fizycznie trochę gorzej. Póki co leżę z nogą w stabilizatorze a jutro idę pod nóż. Trzymajcie kciuki :-)

Odnośnik do komentarza

Monia, Iza i ja też trzymamy kciuki dziękuję całej grupie, że przyjęli tego co przyjechał machalasem.Do zobaczenia w czwartek.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile całej ekipie z Grupy Śląskiej i nie tylko :) (również za wspólny przejazd na Burgmanię i spowrotem ;) )

Monia trzymamy za Ciebie kciuki, wracaj szybko do zdrowia !

Pozdrawiamy,

Kasia i Marek :)

Odnośnik do komentarza

Monia trzymamy kciuki i wracaj jak najszybciej do zdrowia :)

Dziękuje grupie za miło spędzony czas ,Robertowi,Ewie i Arturowi za fajna wycieczkę na burgmanię i Arkowi że w drodze powrotnej chciał odwiedzić Gdańsk i zrobić 700 km :)

Pozdrawiam i do czwartku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...