Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kto z Kim i którędy na Burgmanię 2015?


maroch75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Ponieważ do zlotu jest coraz bliżej pozwolę sobię założyć temat :)

Proponuję powolutku formować grupy dojazdowe i podawać propozycję tras...

Kto autobahną...

Kto bokami...

Kto na przełaj...

Pomogło by to ewentualnym chętnym i niezdecydowanym wybrać trasę podpiąć się do którejś z ekip i nie lecieć samotnie....

Z racji tego, że Grupa Śląska jest liczna, tras do wyboru wiele może warto byłoby aby grupy jadące wybranymi przez siebie trasami umówić przed punktem docelowym i mieć wspólne efektowne wejście?

Jeśli taki wątek już istnieje a Ja go przegapiłem to temat do usunięcia aby nie zaśmiecać forum...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    13

  • maroch75

    13

  • Patryk

    5

  • arturo-bb

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Taka trasa to też chyba bocznymi drogami (wioskami)? Aż o 10 km krótsza :-))))))))))

i jak jedziemy w kierunku zachodnim (potem północnym) to nie ma sensu spotykać się na Roździeńskiego tylko albo pod SCC lub McD. w Chorzowie

Pierwsza Grupa śmiga wg tego scenariusza

a jest jeszcze druga i trzecia grupa w czwartek ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To w takim razie proszę o informację o której godz. wyjazd.

Trasa mi .............. i mogę jeszcze na rondach robić dodatkowe kółka - co znamy z czwartkowego wyjazdu :-)))

(Trasy nie ma i nie będzie. Nie ma na co czekać, idźcie spać)

Odnośnik do komentarza

A my już wyjeżdżamy w środę w nocy, żeby rano w czwartek być już na miejscu..pojedziemy raczej autobaną bo samochodem nie ma co się pchać bokami

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja rozważam dwie trasy z opcją wyjazdu spod McDonalds na Rozdzieńskiego w Katowicach....

Start wstępnie o godz. 8,00 - do uzgodnienia...Równie dobrze może być to 9,00, 10,00 albo odloty co godzinę jeśli komuś wcześniejsza lub późniejsza godzina nie pasuje...

https://www.google.p...415!2m1!1b1!3e0 - 412km - 6g16

albo taką...

https://www.google.p...415!2m1!2b1!3e0 - 454km - 5g17

....kwestia do dogadania

Uprzedzam tylko, że mam 7-letni plecak więc prędkość przelotowa w miarę rozsądna (bez mulenia ale też bez brawury)...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pierwsza Grupa śmiga wg tego scenariusza

Trasa proponowana przez Roberta gdzie zniknęła (nie otwiera mi się)

Ale spróbuje ja mniej więcej odtworzyć trasę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
  • Klubowicze

Maroch twoja trasa nr 1 pokrywa się w 80% z propozycją Roberta

Więc jak by co to możemy śmigać razem.

Start na godz. 8,00 jest jak najbardziej OK

Propozycja Patryka Startu Z McDonald Chorzów tak samo OK TU poprawiona trasa ( Robercik wprowadź zmiany Plissss :clapping: )

Trasa nr 2 to dla mnie tzw. ostateczność w razie totalnego załamania pogody. ( i raczej powrót bo wyjadę nie najwcześniej :confused: )

Co do innych grup.

Słyszałem głosy że co poniektórzy chcą cisnąć Autobahną aby być jak najwcześniej na miejscu .

PS

Asiu procesje to tez ciekawe klimaty warte czasami straty tych paru minut.

A w miastach często można stracić więcej czasu na światłach i skrzyżowaniach niż na wsiach .

No i widoki lepsze.

Generalnie my z Ewą wybieramy wariant Roberta - nigdzie nam się nie spieszy możemy przyjechać i na 18,00

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szczerze mówiąc bardziej przekonuje mnie trasa z najkrótszym czasem przelotu....Ma ona swoje wady - prosto i nudno ale brak procesji, zwierząt gosp. czas przelotu (z powodu plecaczka) i względny spokój z powodu święta przemawia na jej korzyść...

Każdy pojedzie tak jak mu wygodnie i nie licytujmy się która trasa jest lepsza lub gorsza...Chodzi tylko o towarzystwo w czasie podróży.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trasa proponowana przez Roberta gdzie zniknęła (nie otwiera mi się)

Ale spróbuje ja mniej więcej odtworzyć trasę

Krzysiu ona nadal się otwiera a twoja za bardzo zbacza na Toruń

Czyżby jakieś ukryte preferencje ?

Słuchasz nie tego Radia co trzeba :chair:

Jeszcze raz podaję POPRAWIONĄ I WŁAŚCIWĄ TRASĘ PO WSIACH ( oczywiście to jest plan Roberta ,on prowadzi i to on musi przyklepać zmianę punktu startu )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moni...Pytanie tylko brzmi o której wyjeżdżasz...W razie "W" gdyby Dawid zaczął mi przysypiać w drodze to chętnie Ci go wcisnę jeśli to nie problem....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

temat wyboru trasy na burgmanię dyskutowany co rok ;) jedni chcą wycieczkowo inni prosto do celu :) ważne żebyśmy wszyscy dojechali bezpiecznie i dobrze się bawili :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maroch twoja trasa nr 1 pokrywa się w 80% z propozycją Roberta

Zgadza się, widziałem ją jeszcze przed założeniem tematu, jest super natomiast proponowana wujka Google i podana przeze mnie jest czasowo troszkę inna oraz jest jakąś alternatywą..Trochę dwupasu trochę wioski...Nie chcę niczego agitować ani narzucać - podrzuciłem pomysły nad którymi sam się zastanawiam a każdy zrobi jak chce...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja jadę autostradą i mam jeszcze dwa wolne wygodne i klimatyzowane miejsca :) Ktoś chętny?

Moni a w bagażniku na niewielki -szklany/ciekły ;) bagaż - miałabyś miejsce ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ewcia a dlaczego niewielki ten bagaż szklany/ciekły ?????????? ;)

tak tylko piszę ;)

żeby Moni nie odstraszyć - a jak już przywieziemy te......litrów to się jakoś upchnie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

aaaaaaaaaaaaa ok :) .... Monia Oni wezmą baaaardzo maaaaalutki bagażyk ;)

Odnośnik do komentarza

tak czytam wasze wpisy i dochodze do wniosku ze chyba tez juz zaczne sie szykowac...... przeciez wyjezdzam dzien wczesniej od was ;-)

a w temacie ze tez nik nie wpadl na pomysl by jechac przez Zielona Gore wtedy bym do Was dolaczyl hihihihi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
  • Klubowicze

dla nas to drobnostka ;) nie wiem tylko czy Miro będzie chciał przez Szczecin pojechać ;)

Odnośnik do komentarza

dla nas to drobnostka ;) nie wiem tylko czy Miro będzie chciał przez Szczecin pojechać ;)

Joasiu spoko pisze sie na to :msn-wink: tylko co na to reszta zalogi ????? zarty zartami prosze Was o wyjechanie jak najszybciej bym nie musial dlugo na Was czekac jezeli nie bedzie mnie w domku prosze szukac w pobliskich barach i pytac o tych dwoch co z zachodu przyjechali hihihihi ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...