Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kto z Kim i którędy na Burgmanię 2015?


maroch75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

W sumie można wyjechać w środę po pracy przez Zieloną z noclegiem w Szczecinie a potem prościutko do Jasieńca..... ;)

A co.....

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    13

  • maroch75

    13

  • Patryk

    5

  • arturo-bb

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Można by iść na rekord długości trasy, objechac Polskę a przy okazji pozbierać po drodzę chętnych ;)

Odnośnik do komentarza

Moni...Pytanie tylko brzmi o której wyjeżdżasz...W razie "W" gdyby Dawid zaczął mi przysypiać w drodze to chętnie Ci go wcisnę jeśli to nie problem....

Maroch ja w ogóle nie jadę ze skuterami więc nie będzie możliwości "wciśnięcia" , na całą drogę też go nie zabiorę bo to jest zbyt duża odpowiedzialność.

Moni a w bagażniku na niewielki -szklany/ciekły ;) bagaż - miałabyś miejsce ?

Ewa coś się pomyśli :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Monia a może byś pojechała z nami w środę w nocy bo też jedziemy samochodem autobaną więc zawsze raźniej a na miejscu będziemy wyczekiwać na resztę ślązaków i nie tylko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przyglądam się trasie Roberta i zastanawiam się dlaczego tam gdzie można jechać prosto Robert wybrał w prawo, w lewo i powrót na drogę poprzednia. To slalom?

Chyba, że Robert chce poćwiczyć przed piątkowym szkoleniem jazdy :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

dlaczego tam gdzie można jechać prosto Robert wybrał w prawo, w lewo i powrót na drogę poprzednia.

dlaczego?

a dlaczego niektórzy okrążają rondo dwa razy zamiast raz? ;)

może dlatego...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a kto dwa razy ??? kurcze, że ja na to nie wpadłam i tylko raz objechałam kółko ;) ... następnym razem pojadę TRZY razy :)

Odnośnik do komentarza

Monia a może byś pojechała z nami w środę w nocy bo też jedziemy samochodem autobaną więc zawsze raźniej a na miejscu będziemy wyczekiwać na resztę ślązaków i nie tylko

Ania dzięki za propozycję, ale ja jestem już umówiona, że zabieram Shinjego po drodze :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przyglądam się trasie Roberta i zastanawiam się dlaczego tam gdzie można jechać prosto Robert wybrał w prawo, w lewo i powrót na drogę poprzednia. To slalom?

Chyba, że Robert chce poćwiczyć przed piątkowym szkoleniem jazdy :-)

Patryku rozumiem że Twoje obawy i konstruktywne uwagi są spowodowane chęcią odbycia wspólnej podróży na zlot

- generalnie idea "mojego" przejazdu brzmi.... jak najmniej głównych dróg, ale niestety czasami się nie da więc te uniki lewo/prawo

- start ok może być z McD Chorzów na Katowickiej 118 ( DK79) ale z decyzją poczekamy do przyszłego czwartku i wypowiedzi innych zainteresowanych(jeśli takowi będą) osobiście wolałbym jechać od McD Katowice bo jeszcze nigdy nie jechałem "od tej strony" a drogę 911 znam jak własną ulicę ( jedno naprawdę małe rondeczko więc szłu ni ma) :) a z południowych stron łatwiej(szybciej) się jest dostać na znanego Mc..... no i CPN "pod nosem" Start 8:00

temat wyboru trasy na burgmanię dyskutowany co rok ;) jedni chcą wycieczkowo inni prosto do celu :) ważne żebyśmy wszyscy dojechali bezpiecznie i dobrze się bawili :)

i to jest esencja całego przybycia na zlot :)
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robert..Obok Mc w Chorzowie masz Statoil..

niby tak.... a zapomnij się i przejedź..... to ile musisz jechać żeby tam znów wjechać??? EOT

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proponowałbym ustalić wspólne miejsce startowe i miejsca międzylądowań dla poszczególnych wariantów aby osoby, którym punkt startowy jest nie po drodze mogły dołączyć...

Godziny wyjazdów co godzinę od 8,00 do 11,00 aby każdy mógł sobie wybrać odpowiednią dla siebie porę...

Grupy główne realizujące trasy:

Weekendowo i turystycznie by Robert - Take Off godz: 8:00

https://www.google.p...35415!3e0?hl=pl

Szybcy i wściekli - Take Off godz: zbiórka 9:00, odjazd 9:30 - 10:00

https://www.google.p...415!2m1!2b1!3e0 - 458km ok.5g30min

w tym wariancie:

...międzylądowanie ok. 20min od startu na stacji benzynowej BZ, Będzińska 60, 42-470 Siewierz (skrzyżowanie DK78 i E75) i zbiórka pozostałych chętnych...

...pierwsze tankowanie - Orlen, Shell ul. Katowicka, Rzgów (ok. 190km od startu)

...drugie tankowanie - BP, Orlen Mop Otłoczyn (ok. 360km od startu)

Wiadomym jest , że obie trasy w czasie jazdy zależnie od potrzeb modyfikują osoby prowadzące grupę..

Jeśli ktoś zna ciekawe miejsce gdzie warto się zatrzymać, knajpę po drodze, miejsce w którym zamierza dołączyć niech poda namiary - przedyskutujemy to...

Jeżeli chodzi o mnie to plan pierwotny zakładał wyjazd o godz. 8,00 i tak zostanie (Jaki 40 - dziękuję :notworthy: ), lecąc trasą szybką i wściekłą w tempie max. 110-120km/h oraz zaliczając po drodze miejsca przelotowe...

Mam też pomysł aby w okolicach Ciechocinka wbić się gdzieś na obiad...

Np. http://restauracjamasis.pl.tl/ Co Wy na to?

Gdyby ktoś chciał jechać o innej porze niech da znać na forum - może znajdzie dla siebie towarzystwo..

Jedyna uwaga:

Osoby dołączające w miejscach przelotowych proszone są o stawienie się przed czasem aby grupa lecąca z Katowic nie musiała zbyt długo czekać...

EOT

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Weekendowo i turystycznie by Robert - Take Off godz: ???? (Ustala Robert w porozumieniu z resztą...)

godz 8:00 bezwzględna, niezmienialna...... chyba że zaśpię :D

Odnośnik do komentarza

siemka

z tymi godzinami wstrzymajcie sie do czwartku bo z tego com usłyszał to planowana zbiórka jest o 9:00 a wyjazd o 10:00 (chyba że Patryk przyjedzie troche wcześniej :) ) z pod McDonalda ale jeszcze nie wiadomo czy z chorzowa czy z katowic

wszystko bedzie zalarzeć od pogody i ustaleń z SZEFOSTWEM także chyba trzeba sie wstrzymać do czwartkowego spodkania w chudowie gdzie zapadną ostateczne decyzje i podziały na grupy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

AREQ nie wiem kto i z kim ustawiał się na 9,00 ale ja z Robertem już bardzo dawno ustaliliśmy że startujemy o 8,00 i to jest niezmienne.

A kto chce ten może dołączyć .

Jak znam życie to ze Śląska pojedzie pewnie kilka grup.

O różnych porach i różnymi trasami.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Czy po trasie w Wieluniu mogę się do Was dołączyć i orientacyjnie o której godzinie.

Nie wiem tylko czy za Wami utrzymam tempo.

Z pozdrowieniami kerik.

Odnośnik do komentarza

Artur - mówie co słyszałem na ostatnim spotkaniu w czwartek na którym Cie nie było

ale tak jak pisałem wcześniej wszystko bedzie teraz na ZIHER omawiane i ustalane i opcje co jak bedzie pogoda a co jak bedzie lało

jeżeli jest inaczej niech jest - NA TWOIM

ja jestem tylko uczestnikiem a nie organizatorem wiec moge czegoś nie wiedzieć :)

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kerik...Przelicz po Google o której mogą u Ciebie być albo dogadaj się z Robertem..

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szybcy i wściekli - Take Off godz: ???? (Ustala Szefowa w porozumieniu z resztą...)

Ja ? nie wiedziałam ;)

z tymi godzinami wstrzymajcie sie do czwartku bo z tego com usłyszał to planowana zbiórka jest o 9:00 a wyjazd o 10:00 (chyba że Patryk przyjedzie troche wcześniej :)

wstępnie mówiliśmy z Patrykiem, żeby wyjechać o 9.00 ale nic nie było na temat wcześniejszego przyjeżdżania Pana Prezesa ;)

mnie w ten czwartek nie będzie w Chudowie więc jak wrócę to zobaczę co ustaliliście :) ... bądźcie grzeczni jak mnie nie będzie i nie pokółćcie się o to kto, kiedy i z kim jedzie ;) luuuzzz ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

@Areq naprawdę niewiem od kogo i co słyszałeś co do mojego wyjazdu ale godz 8 ustalałem sam ze sobą przy konsultacji z Arturem już jakiś czas temu :), start MC Rozdzień nawet mapkę przejazdu do AM gdzieś wkleiłem a z grubsza na guglu mapowym wszystko widać

@kerik nie widzę problemu :) daj PM nr fona zadzwonimy jak będziemy bliżej (ok 11-tej)

Odnośnik do komentarza

spokojnie Panowie bez napinki

co do mojego wyjazdu ale godz 8 ustalałem sam ze sobą przy konsultacji z Arturem już jakiś czas temu

skoro tak ustalaliście to ok .

tylko mówie że słyszałem ze jest tez inna opcja a nie że wasza jest nieaktualna

bede i tak w czwawtek w chudowie to już bedzie wszystko ostatecznie dogadane co gdzie i z kim kto jedzie i o której

dla mnie koniec tematu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie w czwartek nie będzie bo "szyny prostują". Ustalcie coś treściwego i konkretnego, co, gdzie,jak,kiedy,bo na razie to tu jest jeden rozgardiasz i brak konkretów. :hammer: Oj,ale poleciałem... :oops:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po wczorajszej wizycie w Chudowie uzupełniłem godziny wyjazdów dla poszczególnych grup (info dla osób nieobecnych w Chudowie):

http://www.forum.burgmania.net/topic/22264-kto-z-kim-i-ktoredy-na-burgmanie-2015/page__st__20#entry410688

Czekam również na sugestie dotyczące pomysłów na trasę "szybką i wściekłą"...

Odnośnik do komentarza

Nie byłem w chudowie a wiec nie bardzo wiem kto którędy i z kim i o której .

Czy jakiś wstępny plan jest ustalony bo to już tylko 3dni

z tego co czytałem jedziemy na dwie grupy ,ale jak można coś więcej napisać w sprawie wylotu grup.

czy post wyżej maroch75 jest aktualny i tak ,lecimy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...