Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motoserce - Szczecin 12.04.2015


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SlawoyAMD

    9

  • Urbi

    8

  • Elvis

    7

  • KriSSo

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Krisso, wymieniałem link dwa razy i test wyszedł pozytywnie na PC jak i na dwóch tabletach. Spawdź jeszcze raz, może już jest OK. Jak coś to będę poprawiał. Mała informacja na temat czasu działania interkomu; wczoraj miałem właczony przez 8.5 godziny. Rozmawialiśmy z Wojtkiem w zasadzie jak tylko byliśmy na drodze. Nie sygnalizował nawet niskiego stanu bateri. Jest to półtoraroczny (około) zestaw Nolan BT3 z zaktualizowanym oprogramowaniem do wersji 4.05 z Marca 2015. Dopiszę potem troche więcej informacji do przesuniętego do "technicznego" posta Rzela.

Odnośnik do komentarza

100 troche mało. Po przebraniu mam 274.

Próbowałem otworzyć na trzech różnych przeglądarkach na PC i dwoch tabletach.

Pecet: Na IE9 i na chromie poszło a na firefoxie wyświetla stronę logowania. Pewnie jakieś ciasteczka pomagają.

Tablet z androidem: w androidzie na chromie pyta czy otworzyc z chromem czy z google + .

Na google + pokazuje zdjecia a na chrome strone logowania. Katalog zrobilem na samym początku "publiczny" znaczy dla wszystkich. Wcześniej wielokrotnie tak udostępniałem zdjęcia i "było widać".

Jeśli mimo to nie widać u was to poszukam rozwiązania. Nie bede dodawał odpowiedzi tylko edytował ostatni post z linkami aby nie rozciągać tematu zdjęć.

to jest link do google +

https://plus.google....193215777763153 powininno juz dzialac u wszystkich bez wzgledu na to czy maja konto w google czy nie. Zmienilem link także we wszystkich pozostałych postach do #50. Przepraszam że tyle to trwało. Dziekuje za pomoc i informacje o statusie.

Tu jest link do photobucket.

http://s296.photobuc.../?sort=3&page=1

Transfer trwał u mnie dwie godziny. Zdjęcia mają "obciętą" jakość po transferze. Mimo obniżenia rozdzielczości te kilka zdjęć zajmuje 60% dostępnej przestrzeni. Może teraż widać. Zdjęcia przez google+ wyglądają znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale na przykład Wojtka linki do Google+ działają bez zarzutu, spytam go jak to robił. Może musisz galerię udostępnić publicznie, bo inczej widzisz ją tylko a Ty, a my właśnie nie widzimy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No teraz to i ja widzę Koledzy Kochani :P. Problem był wcześniej :P

Z google+ też już widzę. Ok Maćku, piękne fotki, wielkie dzięki. Tym bardziej żal opuszczonej imprezy. Cóż, następnym razem ... może .....

Napisz tylko, może być priv, co zmieniłeś, że fotki w google+ wreszcie ruszyły

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...