Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motoserce - Szczecin 12.04.2015


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przy okazji Motoserca 2015 będziemy się organizować w jakiś sposób ??

Chodzi mi o ewentualną wspólną zbiórkę, wspólny przejazd itd., itp. ...

Czy w ogóle ktokolwiek deklaruje swój udział ??

motoserce.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SlawoyAMD

    9

  • Urbi

    8

  • Elvis

    7

  • KriSSo

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Zwykle spotykamy się wcześniej przy Pleciudze żeby wjechać na Błonia zorganizowaną grupą. Miejmy nadzieję że przejazd na MTS nie zmieni się w Dziki Gon jak w 2014.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Potwierdzam słowa Jacka.

W sumie warto było by się pokazać na tej imprezie, ale po ubiegłorocznej paradzie mam "lekki" niesmak...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jaki obciach? Obciach to kraść, kłamać i gwałcić :) normalnie Romanie, wskakujesz na PCX i lecisz, jak każdy motocyklista

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W zeszłym roku było świetnie, niestety w tym roku jestem w robocie w ten dzień...

Dla przypomnienia...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czyli spotykamy się w niedzielę 12 kwietnia o godz. 9.15 - 9.30 pod Pleciugą...?!?

Moja skromna propozycja, żebyśmy w tym roku zamykali tę paradę... będzie bezpieczniej...

Odnośnik do komentarza

Chłopaki ... a może zróbmy listę osób które deklarują swoje przybycie na Motoserce ... :)

W zeszłym roku było świetnie, niestety w tym roku jestem w robocie w ten dzień...

Sławku ... Motoserce jest 12.04.2015 ... więc chyba nie pracujesz bo w innym temacie napisałeś: Chłopaki, w niedzielę o 12-tej klub Czarnych Wdów organizuje spotkanie, dla którego wziąłem specjalnie wolny dzień z roboty ...

18 kwietnia Wojtek

Grzesiu ... 12 kwietnia 2015 .... nie osiemnastego ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Elvisie wziąłem specjalnie dzień wolny (100 PLN w plecy, bo to umowa zlecenie), by być na naszej Świnoujskiej imprezie... Po prostu kluby nasze miejscowe mnie poprosiły o uczestnictwo i stąd ta ofiara...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, wpadłem na pomysł...

Są dwie imprezy prawie rownocześnie, w Szczecinie - Motoserce i w Świnoujściu - spotkanie Czarnych Wdów i zbiórka charytatywna... Osobiście nie bardzo chciałbym wjeżdżać na teren MTS-ów ani wchodzić na targi...

I tak sobie Myśle że oczywiscie warto byłoby wziąć udział w paradzie, a następnie prosto z parady udać się trasą turystyczną do Świnoujścia i wesprzeć kolegów w kolejnej charytatywnej akcji, chociaż podwajając ilość lokalnych maxi skuterów... A przy okazji byłaby szansa do spotkania z kolegami ze Świnoujścia i wspólnego propagowania maxi skuterów w tym pięknym nadmorskim mieście. Pobyt około 2-3 godziny w Świnoujściu i powrót do Szczecina.

Co Wy na to...?!? Czy ktoś miałby chęć na niedzielną wycieczkę do Świnoujścia...?!?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo zacny pomysł :) Zapraszamy, pojeździmy a później kawka i dodatki w McD :photo: Będzie Robsson, ja, wd40 zapowiedział się też z Jolą, może Kot dołączy i Darecki (będę do nich dzwonił...)

Cel bardzo zacny, a wystarczy tylko nasza obecność, by przyciągnąć ludzi... https://www.facebook...arekGasiorowski

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Eeee, to podróż dla twardzieli, więc pewnie nici z tego ;)

Dobra podpucha?

Przybywajcie zacni rycerze na swych rumakach :horse:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jacek, zastanawiaj się i po paradzie jedziemy przewietrzyć się do Świnoujścia. Namówimy jeszcze melmacie, minimi, hrabiego, qszyśka, Kunisza, burgifana, i jeszcze Kogoś i najedziemy te Czarne Wdowy, że nie zapomną nas do końca życia... ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli dopisze pogoda i nic nie pokrzyżuje moich planów postaram się być obecny na dwóch imprezach ... czyli Szczecin a zaraz później świnoujście ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...