Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motoserce - Szczecin 12.04.2015


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SlawoyAMD

    9

  • Urbi

    8

  • Elvis

    7

  • KriSSo

    7

Top użytkownicy w tym temacie

o i widzę kolega Urbi zaskoczył ...tak się robi już od kilku lat parada parada i dzida nad morze a nie gnieść się pod MTS a wielkie G.....tam jest a w tym sćisku to i licho nie spi. pozdrawiam B61.

Odnośnik do komentarza

Na niedzielę zapowiada się słoneczna pogoda ... więc co?

Spotykamy się o g. 9.30 przed Pleciugą ... ruszmy na "ganc paradę" ... a później walymy ekipą do Swinemünde ...

Taki jest plan czy może czegoś nie wiem?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Plan jest taki:

9.15-9.30 spotkanie pod Pleciugą - kamizelki obowiązkowe !!!

9.30 - przejazd Grupą na Jasne Błonia

10.00-10.30 - udział GZ w paradzie z Jasnych Błoni na ul. Struga

i w tym miejscu dzielimy się i rozstajemy...

Jeśli pogoda dopisze to jest kilka osób, które wyraziły chęć przejażdżki do Świnoujścia..

10.30 - grupa ta formuje kolumnę na ulicy Struga i udaje się w kierunku Świnoujścia...

12.00-12.30 - przyjazd do Świnoujścia

12.30-14.30 - pobyt w Świnoujściu

14.30-15.00 - wyjazd ze Świnoujścia i powrót do Szczecina

Lista osób, które zadeklarowały chęć uczestnictwa w wyprawie do Świnoujścia (jeśli tylko pogoda i zdrowie pozwoli):

1) Urbi

2) melmacie

3) grota10

4) Elvis

5) kunisz

6) qszysiek

7) kowal

8) ...

Tyle wstępnego planu...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli będziecie po 12-tej pod promem (centrum), to dajcie znać, wyjadę po was pod prom na naszej stronie, chyba że ktoś jest zorientowany, gdzie u nas jest Muszla Koncertowa na promenadzie i trafi... Zresztą będziemy w kontakcie :) Jedźcie ostrożnie...

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, ja wiem, ja wiem gdzie jest Muszla :D. Ale nie mogę pojechać :(

Gdzie jest "muszla" wie chyba każdy ... Nie każdy jednak wie gdzie jest muszla koncertowa ...:)

Odnośnik do komentarza

Według niemieckich prognoz dzień powinien być chłodniejszy 140C, ale bezdeszczowy.

Ja tam Niemcom w takich sprawach wierzę, oni jak obiecują że zbombardują to zbombardują...

Powoli zbieram klamoty, pamiętajcie o kalesonkach.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i niedziela minęła... Bardzo bardzo sympatycznie, chociaż nie do końca, bo myślami byliśmy wszyscy z naszym nieszczęśliwie nieobecnym, drogim kolegą Elvisem...

Na paradę pojechaliśmy w 12 albo 13 maxi skuterów. Parada w tym roku przebiegła kulturalnie. Na końcu, przed MTS-ami oderwaliśmy się ósemką z kolumny motocykli i po krótkiej naradzie i tankowaniu, udaliśmy do Świnoujścia. Po drodze podjechaliśmy pod wd40 i Jolę i dalej razem ruszyliśmy w kierunku przeprawy promowej w Karsiborzu. Po zjeździe z miejskiego promu czekali na nas gospodarze imprezy i wspólnie udaliśmy się pod muszlę koncertową. Tam udało nam przyćmić i zasłonić naszymi maxi inne większe i poważniejsze motocykle. Pózniej wspólna kawa a następnie przejazd na wspólny obiad. Cały czas panowała oczywiscie słynna przyjacielska i rodzinna atmosfera Burgmanii. Niestety nadszedł czas powrotu i pozegnań. Z małymi przygodami i częściowymi zagubieniami wyruszyliśmy ze Świnoujścia i wróciliśmy trasą turystyczną do Szczecina. Dziękuje Maćkowi, Grzesiowi, Jackowi, Rysiowi, Krzysiowi i Mariuszowi za wspólną przejażdżkę. Szczególne podziękowania należą się kolegom i koleżankom ze Świnoujścia i Wolina za gościnę: Sławku, Gosiu, Robercie, Asiu, Waldku i Jolu - dziękujemy za ciepłe przyjęcie i zajęcie się nami.

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i do następnego razu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Mnie już pod Szczecinem dopadła mała konsternacja - zaczęła mrugać rezerwa paliwa. Ale pomyślałem że firma Honda nie pozbawiłaby mnie możliwości powrotu do domu - i się nie zawiodłem.

Ile Wam wyszło km?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dwóch szczęśliwych burgmaniaków namierzono dziś tuż przed 18.00 na rondzie ks. Prymy (przy kościółku na Krzekowie).

Trochę Wam zazdraszczam...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Opisy super, ale fotek …. żadnej (nie liczę Sławka AMD) :(. Myślałem, że dokładnie, fotograficznie udokumentujecie całą imprezę/wyjazd i każdy wstawi swoje fotki - dla Tych, którzy nie byli obecni. :sleepy:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zdjęcia i filmy były robione... Niebawem będą wstawiane, po wstępnej obróbce i selekcji, przez poszczególnych autorów.

Rownież żałujemy, że tym razem nie mogliśmy być tam w większym gronie.

Odnośnik do komentarza

Witam, Serdeczne podziękowania za niedzielną wyprawę dla wszystkich uczestników, szczególnie przewodnikom ze Świnoujścia :clapping:. Zdjęcia

Rzelu ....nie musisz się już martwić i jeżdzić z kroplówką... :wink32:

Sławoy, film na tubie jest pierwsza klasa!

pewnie coś nie tak robie, ale będe próbował do skutku: https://plus.google.com/photos/111082571314469409197/albums/6137193215777763153#photos/111082571314469409197/albums/6137193215777763153

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...