Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ORS 2015


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maroch75

    9

  • Patryk

    8

  • Joasia70

    5

  • Ewa B-B

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Z "lekkim" opóźnieniem wynikajacym z problemów technicznych pragnę z całego serca podziękować za:

jak zwykle Cudowne Towarzystwo :group: ,

ciekawe rozmowy "na każdy temat",

wspólny posiłek ze wszystkimi atrakcjami,

i wycieczkę zakończoną słodkim obżarstwem

a sprawcę od rezerwacji nie deszczowej pogody (bez wzgledu na płeć ') ucałować obiecuję przy najbliższej okazji

Pozdrawiam serdecznie czekając z niecierpliwością na ponowne spotkanie

Dadzia z Kielczy

PS 2 Za oknem 3st.C na plusie a przecież to było tydzień temu...

PS 2 Treborowi podzięki za Zacne Towarzystwo i bezpieczne dotarcie do domostwa

AD do PS 2 i żeby nie było tak miło to "dziękuję mu bardzo" że mnie zawołał (jako niańka) do wspólnego zdjęcia, bardzo mi smutno że mnie nie ma, a mam wszystkie na których byłam :down:

Może jakiś fotoszopik ktoś ma w jednym paluszku??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poszukuję porady na temat samodzielnej(bądz przy czyimś wykonawstwie-odpłatnym)

konstrukcji stelażu do: podłokietników, boczków, podpórek zabezpieczających pasażera - zwłaszcza mniejszego.

IMG_0924.JPG

IMG_0925.JPG

Odnośnik do komentarza

@maroch75

Bardzo dziękuję za pamięć i zainteresowanie w/w tematem.

Andrzej- ten ze Skoczowa :clapping: - podesłał mi te fotki z Częstochowy-ale malutkie były.

Zaraz potem zobaczyłem "te" zdjęcia w Twojej foto-relacji.

Dziękuję za chęć pomocy-dalej przetwarzam dane na temat tzw. oparć-poręczy bocznych.

Z Waszych wypowiedzi wnioskuję, że Ci ludzie zajmują się "twórczością" w temacie różnych konstrukcji skuterowych?

ja-rek.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jarek

Dzwoniłem do nich wczoraj w sprawie podłokietników dla siebie - generalnie robią przyczepki a podłokietniki z oparciem zrobili podobno "dla siebie", nie wiem jak z masztami na flagi bo nie pytałem.

Dogadałem się, że jest możliwość wykonania samych podłokietników (stelaż robię sam) lub podłokietników ze stelażem ale:

- nie byli w stanie określić się wczoraj cenowo (nawet orientacyjnie)

- gdybym chciał robić ze stelażem (tą opcję propagowali - wiadomo - większy zarobek + w razie czego mają wzór do kolejnego moto) to trzeba by im dostarczyć moto do Częstochowy na 2-3 dni :(

Bądź pewien, że będę ich o to męczył bo muszę zamontować taki patent dla Dawida przed zlotem w Jasińcu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli chodzi o tapicerowane elementy to SEBA robi to bardziej estetycznie. Problem raczej tkwi w stelażu i jego wyglądzie, "lekkości" .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie stelaż będzie prosty jak konstukcja cepa.. Na upartego używane skórzane podłokietniki da się kupić np. z C3 (wąskie i estetyczne). Większy problem stanowią zawiasy podłokietników - chciałbym aby składały się w "dół" a nie jak większość "w górę" i system ich blokowania ale znając siebie coś wymyślę ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...