Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ORS 2015


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

oj Ewa, Ewa ;) ... ja sobie pojadę na ognisko na samym końcu ... no dobra przedostatnia bo peleton zamyka Prezes ... Pan Prezes ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maroch75

    9

  • Patryk

    8

  • Joasia70

    5

  • Ewa B-B

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Drewno (z KOKARDA) pod kanapą, maszt (BURGMANIA) zamontowany. Musztarda grillowa, zmodyfikowany widelec ogniskowy, kiełbasa z świniobicia i ogórki czosnkowe (pychotka) w kufrze.

Chlebka i smalczyku nie biorę. BIEDRONKA zdechła! :) Piekarz na chorobowym.

Listy nie robię, bo w tym roku (podobnie jak i w ubiegłym) nie będzie z mej strony żadnych znaczków okolicznościowych. Sponsor odpuszcza.

A więc tylko poczekać trzeba te parę minutek i startuję na Rozdzińskiego, by się z Wami spotkać. Znów spotkać.

PS.

Szyby nie musiałem polerować! Wystarczyło tylko ją umyć i widziałem dzisiaj przez nią drogę i cały Chudów - jakby szyby nie było. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To ja kupie duży chleb wiejski, krojony, świeży do którego już nawet smalczyku nie trzeba.

Do jutra.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też już w domku przy herbatce.

Było jak zawsze super.

Specjalne podziękowanie dla Zibiego : trasa z Hutek do Złotego Potoku krętymi drogami lokalnymi wśród pagórków , lasów , pól i zamków Jury - mega zajefajna :clapping:

To była taka " wisienka na torcie " dzisiejszego dnia.

Jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza

Dziś odbyłem pierwszy wyjazd w tak licznej, zacnej grupie i zarazem dzis nastąpiło pierwsze w życiu rozpoczęcie sezonu na o2o. Mam nadzieję, że zbytnio Was na tym moim "maluchu" nie spowalniałem. Pozdrawiam serdecznie.

marco

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kolejny ORS przeszedł do historii.

Z czystym sumieniem sezon można uważać za oficjalnie otwarty :clapping: :clapping: :clapping:

Dziękuję(My) za wspólnie spędzoną niedziele w tak licznym towarzystwie,pozdrawiam i do zobaczenia na czwartkowych spotach i wspólnych wycieczkach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za dzisiejszy dzień :)

Pogoda idealnie dopisała - choć stópki moje trochę zimne były jak wróciłam :(

Miło było - oby każdy weekend tegorocznego sezonu był taki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...