Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ORS 2015


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

No i dotarłem już do domu :) Dziękuję(my) wszystkim za miło spędzony dzień i wspaniałą wycieczkę w tak licznym towarzystwie (było super i dalej mógłbym nakręcać te kilometry )

Marco zmieniaj "malucha"na coś większego będzie przyjemnie (Majesty chętnie zmieni właściciela bo po dzisiejszej przejażdżce chyba wiem co mi się marzy :) )

Pozdrawiam i do zobaczenia w piątek :)

ps. Patryk fajne te kijki ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maroch75

    9

  • Patryk

    8

  • Joasia70

    5

  • Ewa B-B

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Dzięki za fajnie spędzony dzień i wspólne rozpoczęcie sezonu, pozdrowienia dla ekip : Małopolskiej i Świętokrzyskiej i ich przedstawicieli że z Nami rozpocząć sezon na 2oo zechcieli( mimo że mieli parę km więcej do przejechania) no i extra dla Roniego

PS 1 Marco. jakie spowalnianie??? ja czasami miałem 140 żeby Was dogonić...... większy sprzęt by się przydał bo byś Swoją lepszą połowę mógł wozić :)

PS 2 Marcin... a Basi się podoba FuJaRka.... a ja Ci mówię jak będziemy razem kupować to będzie taniej :P no chyba że chcesz mieć stuki ..........to kup Su....ki :P

PS 3 Monia dziękuje Basi za "obwożenie"

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuje wszystkim za mile spędzony dzień. Pogoda, nastroje, wszystko dopisało. Trochę czuć w kościach tych kilka przejechanych kilometrów ale teraz to tylko byle więcej.

W piątek znowu szykuje się przejażdżka i już zaczyna się radocha.

Życzę długiego słonecznego sezonu i wielu miłych wyjazdów, wycieczek, spotkań.

Dzięki, do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję wszystkim za miłą niedzielę :)

Dadzia dzięki za wspólne kilometry w drodze na ORS i z powrotem.

Odnośnik do komentarza

My też w domu.

Martyna pierwszy raz "zrobiła" ze 120 km( z 230, które my machli) na siedzeniu pasażera(a nie z przodu - jak było zawsze) i prawie zamarzła - do końca nie chciała się przesiąść.

Zapytała mnie: Czemu nie powiedziałeś mi, że "tu" jest tak fajnie.*

Odzyskała temperaturę po 1,5 godz. w gorącej wodzie w wannie.

Dziękujemy za towarzystwo i spędzony wspólnie czas.

M. i j.

*ps.

no pewnie nie da się przekonać na dalsze jeżdżenie "z przodu" w związku z tym..........

Poszukuję porady na temat samodzielnej(bądz przy czyimś wykonawstwie-odpłatnym)

konstrukcji stelażu do: podłokietników, boczków, podpórek zabezpieczających pasażera - zwłaszcza mniejszego.

Odnośnik do komentarza

Nasza trójeczka również dotarła do domciu ok. 20 :-)

Chcielibyśmy Wam wszystkim podziękować za tak wspaniale spędzony dzień w przemiłym towarzystwie..oby było więcej okazji i możliwości do spotykania się z Wami

Serdeczne podziękiwania należą się Robertowi za to, że dzielnie na nas czekał przed każdym skrzyżowaniem

Pizdrawiamy wszystkich a grupie, która wybiera się na zlot do Ryni życzymy słonecznej pogody oraz udanej imprezy ;-)

Ania Kristof i Olivierek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nasz Supermen z Sosnowca wybrał inne towarzystwo....oj Andrzejku Andrzejku :P

Ja się bardzo cieszę, że spotkałem się tam z Andrzejem. Waszą Grupę reprezentował wspaniale.

I co najważniejsze, był tego samego dnia i w Częstochowie i w Kłodzie na mszy, a to daje podwójną moc.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za fajnie spędzoną niedzielę.

PS.

Gdyby ktoś zrezygnował z wyjazdu do Ryni i zwolnił tym samy jakieś miejsce to proszę o info.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poszukuję porady na temat samodzielnej(bądz przy czyimś wykonawstwie-odpłatnym)

konstrukcji stelażu do: podłokietników, boczków, podpórek zabezpieczających pasażera - zwłaszcza mniejszego.

Jarek pogadaj z Krzyśkiem ( Krys70 ) bo też kombinuje jak zabezpieczyć Małego

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piękny dzień po niestety się skończył, niestety wszystko co miłe jakoś szybko mija :(

Dziękujemy wszystkim uczestnikom ORS za wspólnie spędzony czas przy ognisku i w trasie :)

I do zobaczenia wkrótce :)

A tutaj kilka fotek.

Kasia i Marek :)

Odnośnik do komentarza

Ja się bardzo cieszę, że spotkałem się tam z Andrzejem. Waszą Grupę reprezentował wspaniale.

I co najważniejsze, był tego samego dnia i w Częstochowie i w Kłodzie na mszy, a to daje podwójną moc.

Marcin w końcu napisałam ,że to Supermen :P

Odnośnik do komentarza

Ja się bardzo cieszę, że spotkałem się tam z Andrzejem. Waszą Grupę reprezentował wspaniale.

I co najważniejsze, był tego samego dnia i w Częstochowie i w Kłodzie na mszy, a to daje podwójną moc.

Marcin w końcu napisałam ,że to Supermen :P

hehe też mam podwójną moc :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witejcie roztomili , obojetnie gdzie sie jest i tak byla to burgmania , znajome twarze , tuz po wjezdzie na teren zlotu pytalem sie porzadkowych o Rypaka a ekipa z Burgmanii siedzaca przy stolach juz mnie wolala . Byl Zdun , Papciochy , Pazdzioch , XMarcin , dla calej grupy Slaskiej pozdrowienia od Marka z Leszna . W Czestochowie zalapalem sie na kawalek mszy w bocznej nawie o godz 10 , glowna ceremonia zaczynala sie o godz 13 ale ja wyjechalem z Jasnej Gory o godz 10,45 do Dziadowej Klody .

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wczorajszą super imprezkę ,fajnie było zobaczyć całą naszą BANDĘ a nie jest mała. Podziękowania dla Gosi za nalewkę . Asia- była pyszna wypiłem co nieco. Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

Poszukuję porady na temat samodzielnej(bądz przy czyimś wykonawstwie-odpłatnym)

konstrukcji stelażu do: podłokietników, boczków, podpórek zabezpieczających pasażera - zwłaszcza mniejszego.

IMG_2754.JPG Pomysl Siemika

IMG_2753.JPG

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki za mile spędzony czas i otwartość grupy śląskiej :clapping: .

ps.

Niech mi wybacza ci co musieli mnie pilnować, bo moja ćwiartka szybciej nie dała rady .

Na następny raz mam nadzieję że uda się już na maxi !scooter

Odnośnik do komentarza

Poszukuję porady na temat samodzielnej(bądz przy czyimś wykonawstwie-odpłatnym)

konstrukcji stelażu do: podłokietników, boczków, podpórek zabezpieczających pasażera - zwłaszcza mniejszego.

IMG_2754.JPG Pomysl Siemika

IMG_2753.JPG

Miro dziękuję za zdjęcia byłego Siemikowozu i za pomoc.

ja-rek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...