Skocz do zawartości
Forum Burgmania

W marcu jak w garncu


Doktorek

Rekomendowane odpowiedzi

dziekuję wszystkim za "dobre słowo", ale jak napisał Jaro już tu jestem od pewnego czasu.....

Maki: w zeszłym roku zrobiłem ok. 3000 goldwingiem byłem np. w Austrii,

Boochos: zapomniałem jak się dodaje fotki

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    14

  • MAKI

    12

  • Doktorek

    10

  • czaro69

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

No właśnie !! Jakieś niezapomniane foto byś wkleił .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za Wasze upominanie, trudno widocznie jestem "z innej Bajki niż Wy", trudno ...: ale i tak Was wszystkich bardzo lubię i jestem Wam do zgonnie wdzięczny za wszystko co od Was otrzymalem :). co raz częściej wracają do mnie czarne mysli dla czego nie zostalem na poboczu w Kadzidle... :(:(:( , z każdym dniem mam co raz większe trudności w chodzeniu, może będę musial sprzedać Zacną jak nie dam rady nią jeździć, najgorsze będzie dla mnie jak z powrotem siądę na wózek inwalidzki ... :( , boję się tego ...

Odnośnik do komentarza

Dzięki za Wasze upominanie, trudno widocznie jestem "z innej Bajki niż Wy", trudno ...: ale i tak Was wszystkich bardzo lubię i jestem Wam do zgonnie wdzięczny za wszystko co od Was otrzymalem :). co raz częściej wracają do mnie czarne mysli dla czego nie zostalem na poboczu w Kadzidle... :(:(:( , z każdym dniem mam co raz większe trudności w chodzeniu, może będę musial sprzedać Zacną jak nie dam rady nią jeździć, najgrsze będzie dla mnie jak z powrotem siądę na wózek inwalidzki ... :( , boję się tego

Słuchaj Chłopie. nie myśl ciągle o tym wypadku, a wszystko z pewnością dobrze się ułoży, czego ci na pewno życzą wszyscy znajomi z Burgmanii. Głowa do góry.

Odnośnik do komentarza

Michu.Wysłałeś juz jpg do Jaro? Czekamy na twojego goldwinga na jakiejś fototapecie... ;)

Odnośnik do komentarza

Witam z pod Olsztyna kolegów z regionu. Pogoda nie sprzyja jeszcze wypadom na skuterze, wiec w wolnej chwili baraszkowałem sobie po forum. Byc może przeoczyłem, ale nie zauważyłem, żeby grupa z Warmii i Mazur, wzorem innych regionów, miała swój znak (logo). Jeśli tak jest, to co myślicie o stworzeniu naszego znaku? Jeśli jesteście zainteresowani mógłbym się tym zająć. Jeśli już jest, to gdzie go znajdę?

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Grupa warminsko- mazurska faktycznie ma już swoje logo regionu, które umieszczalismy na koszulkach. Z tego co przypominam owe logo miał kolega moplic, który ogarnial temat koszulek. Napisz do niego PM .

Może jakis nowy projekt koszulek na sezon 20 15 ??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...