Skocz do zawartości
Forum Burgmania

W marcu jak w garncu


Doktorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jestem ,jestem .sorki .Dojechałem cały i szczęśliwie na godz.18.20 .

Po drodze miałem kilka nie odebranych telefonów , i po przyjeżdzie na miejsce i oddzwonieniu na nie odebrane połączenia (Jarek wie o co chodzi ) - nie stety w domu pojawiłem się..... nie wiem o której,

Generalnie wszystko jest OK , sprzęt ? Jak to mówi mój kolega z branży .. - pojazd ?prowadzi się jak poezja !!

Oczywiście Jarkowi jeszcze raz dziękuję za pomoc w przechowaniu poezjii - i do następnego !! ,bo u mnie sezon tak naprawdę się zaczął !! . Nawinięte wczoraj 120 km.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    14

  • MAKI

    12

  • Doktorek

    10

  • czaro69

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

N\o Michałku !

Jak tam Gold Wing ? i ich Sekta ?

Napisz ile nakulałeś przez sezon , a może gdzieś dalej byłeś ?

Odnośnik do komentarza

Mrągowo wita Michała na forum

ciekawe co to za Michał,i jakim sprzętem jeździ,? bo nie kojarzę kolegi z białego... ;-)
Odnośnik do komentarza

@Michu, a Ty Goldwinga dosiadasz? No, no może jakieś foty plis...

Jedziesz na Burgmanię?

@Jaro i Maki - śliczne chłopaki i ich rumaki.

@Z Rudym56 kilka razy jeździłem na wycieczki - on hondą, ja burgmanem (jeszcze wtedy czarnym). Nie sądzę aby jeździł wiedząc coś o jakimś wcześniejszym jej wypadku, lub nie był jej pewny. Plastików rzeczywiście mógł nie ściągać, ja np. w moich 3 dotychczasowych maxi nie ściągnąłem czaszy ani razu.

PS.pierwszego Burgmana (400) kupiłem od Rudego - żadnych wad, tym.bardziej ukrytych nie stwierdziłem, ale pod plastiki tez nie zaglądałem :)

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem zacytować Kolegę Doktorka i przy okazji zapytać go o parę kwestii:

Dziękuję Wam za odpowiedź ale nie stety Rudy_56 z Suwałk wepchnął mnie na przysłowiową minę ... , W poprzednim sezonie stwierdziłem nie stety, że Zacna miała poważnego "dzwona" co Rudy ukrył prze de mną, a nie którzy koledzy z Klubu wiedzieli o historii tej Zacnej i mi nic nie powiedzieli ale niech im będzie ... ,

Konkretnie, kto wiedział, że jedziesz po moto do Suwałk i chcesz je kupić? Pewnie nie odpowiesz, to może nie oczerniaj innych....

Może i trochę pojechalem po Was...

A może magiczne słowo by się tu przydało?

To, że miał jakąś przygodę stwierdzone zostało przez mechanika podczas oględzin Doktorka tego egzemplarza.

Skoro mechanik stwierdził, że z moto było coś nie tak, to chyba pretensje możesz mieć do samego siebie bo mimo opinii mechanika nabyłeś moto

Czy zapomnieliście jaki miałem poważny wypadek ... ,

A co ma kurna piernik do wiatraka?

Ogarnij się Kolego, bo obrażasz ludzi, nie pisz mi PM-ów skoro temat ciągniesz tutaj....Koniec przekazu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobrze już zamykam te moje żale, sam i tak w nich zostanę, dzięki za wszelakie korety mojej osoby, obiecuję więcej nie zasmiecac moimi tekstami żalu. Pozdrawiam Was i życzę nastania sezonu motocyklowego, może się na wiosnę spotkamy to na wizji przedyskutujemy to, że nie mogę się Wam pożalić na moją obecną sytuację zrowotną i finasową .., . Trudno ... :( , nie odbierajcie mnie do słowni, to że piszę może głupoty to jest spowodowane dallszymi komplikacjami mojego zdrowia ... :( przecież pamiętnego roku poleciałem przez bandytę na głowę ...

Odnośnik do komentarza

Przepraszam a czy nie możecie Przemkowi pomóc w zorganizowaniu jakiegoś warsztatu czy mechanika który zająłby się poprawieniem jego zacnej ? Przecież Przemek ze swoimi ograniczeniami sam nie da rady.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam a czy nie możecie Przemkowi pomóc w zorganizowaniu jakiegoś warsztatu czy mechanika który zająłby się poprawieniem jego zacnej ? Przecież Przemek ze swoimi ograniczeniami sam nie da rady.

Lucjan ,myślę że po tym co ponapisywał Doktorek to nie będzie wielu chętnych do pomocy bo nikt potem nie chce być obwiniony za złą naprawę w mniemaniu Przemka. patrząc dalej przecież ma zachwalanego przez siebie mechanika który mu doradzał w zakupie więc mechanika od motocykli ma niech idzie do niego i to mówię poważnie a nie z uszczypliwością.

i tak na koniec ja osobiście nie pomogę ze względu na odległość i może po trosze na niechęć do kogoś kto grymasi jak kiepska baletnica i każde wahnięcie nastroju,czy znalezienie usterki w skuterze tłumaczy wypadkiem i to za każdym razem.za przeproszeniem do wyrzygania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj juz złożylem z lewej strony plastiki,, wiązki przewodów pod czaszą złapałem na pasek zatzaskowy i z przodu już nie powinno nic stukać, powodem stukania z przodu była wtyczka przy wiążsce przewodów, która stukała o radiator regulatora napięcia i luźna była tablica z licznikami, jutro kupię klej Poxipol i pokleję i dorobię brakujące zatrzaski. a odnośnie kolegi mechanika jest na prawde dobrym mechanikiem i jest do słownie zaorany naprawami, naprawia motocykle od rana do późnej nocy.

No i w czym tu pomagać ?

Z drugiej strony , mamy zbyt dalekie odległości żeby cokolwiek i w czymkolwiek pomóc Doktorkowi .

Moja propozycja jest taka .

Mam w Ełku kolegę lakiernika który mojego poprzedniego Burgmana wymalował za 500 PLN . Jeśli Przemek - chcesz , rozbierz plastiki ( sprawdz dokładnie czy są wszystkie zatrzaski ew, poklej ,) i przywież do Ełku do polakierowania ( to jest 90 km . ) . Myślę że cena się nie zmieni - jak dla mnie po znajomości . Tyle co mogę zrobić ze swojej strony ,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję za chęć pomocy, blisko Mrągowa mam konkretnego lakiernia,powoli ją naprawdę,jak nie zdążę przed Rynią ją naprawić to przyjadę samochodem

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Przepraszam a czy nie możecie Przemkowi pomóc w zorganizowaniu jakiegoś warsztatu czy mechanika który zająłby się poprawieniem jego zacnej ? Przecież Przemek ze swoimi ograniczeniami sam nie da rady.

Widzisz Lucku my chcemy dla chłopa pomóc i ogarnąć w jakiś sposób mu tą Zacną , lecz tak naprawdę on sam tego nie chce . Szuka przysłowiowej,, dziury w całym ,, i wiele pretensji lecz nie do samego siebie. Odpowiedz masz natychmiastową Maki zaoferował dobrego fachowca , a kolega już STĘKA że ma na miejscu lakiernika . (Pewnie mu za free zrobi) , bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę !!! Doktorek lubi się użalać nad samym sobą zaznaczając przy tym przez cały czas że miał poważny wypadek i jest mu bardzo bardzo ciężko. Myślę że otrzymał od nas pomoc na tyle ile potrafiliśmy jako klub Burgmania . Dla mnie osobiście i pewnie jeszcze się kilku znajdzie- męczące jest to jego STĘKANIE i wieczne biadolenie nad jego osobą-zaczynam się zastanawiać czy nie jest to jego sposób na egzystowanie w naszym towarzystwie i ślizganie się na kolegów i kol. uprzejmości pozyskując przy tym empatię innych os. którzy nie znają na tyle kolegi..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...