Skocz do zawartości
Forum Burgmania

W marcu jak w garncu


Doktorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dzisiaj rano obudziłem się i zastanawialem się czemu po nocy zrobiło się jasno, a jak odsłoniłem okno, a na dworzu zrobiło się przez noc biało, a myślałem wczoraj, że dziś wybiorę się na małą przejażdżkę ... :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    14

  • MAKI

    12

  • Doktorek

    10

  • czaro69

    7

Top użytkownicy w tym temacie

...ciągle pada..ale topi się od razu.. no nic z weekendem ma już nie być śladu śniegu, wiec pozostaje wyczekiwanie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Musi być ciepło , bo w następnym tygodniu mam zamiar odebrać swojego Burka z Białegostoku od Jaro .

Odnośnik do komentarza

Maki- jeszcze zaczekaj z odbiorem swojego burka.Niech Jaro zaczepi blachy do swojej nowej zabawki ,to może Cię odprowadzimy do domu ,albo dowieziemy na serwis pogwarancyjny do Mirka.

Będziesz wówczas musiał udać się w pieszą pielgrzymkę do Ełcku.(my odprowadzimy Cię jak najdalej możemy -ale tylko wzrokiem).Oczywiście sercem będziemy przy Tobie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maki- jeszcze zaczekaj z odbiorem swojego burka.Niech Jaro zaczepi blachy do swojej nowej zabawki ,to może Cię odprowadzimy do domu ,albo dowieziemy na serwis pogwarancyjny do Mirka.

Że cooo ?!! Na serwis do Mirka ??

Co insynuujesz ? Czyżby Mirek robotę w moim Rumaku wykonał na odp...ol ? :helpsmilie:

Niee !!! tyś chyba dziś od ściany spał . Ściana z jednego pustaka zrobiona i trochę schłodziło korę mózgową . :msn-wink:

Weż nie żartuj - bo jeszcze całe forum uwierzy , i zapomną gdzie Hajnowka leży , i kto to jest Czarny Mirek . :batman:

Odnośnik do komentarza

Nie wątpie -wręcz wierze i to szczerze w Mirkowy serwis.Moja maszyna właśnie jest tam przygotowywana do nowego sezonu i byc może do majówki na Bałkanach z Zibim.

Polecam wspólny wyjazd, Zibi zbiera ekipe: 1- 10 maj, cel -MonteNegro.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, mirek nie jest od plastików... Rafał ma racje...może były właściciel pomoże, ja do tej pory mam kontakt z ludźmi, którzy ode mnie kupili sprzety,i zawsze służę poradą, w miarę możliwości ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poproś kolegi który Ci ją sprzedał, na pewno będzie wiedział co i gdzie ulamane

A może i niektóre zatrzaski by się znalazły w garażu ? :blush: .

A propos ! Jak ty Doktorku chciałeś wyjechać na pierwsze wiosenne przejażdżki sprzętem nie przygotowanym do sezonu ? OOooo nie przystoi Zacnej Marce ! :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję Wam za odpowiedź ale nie stety Rudy_56 z Suwałk wepchnął mnie na przysłowiową minę ... , a prosiłem go jak miałem kupić ta Zacna żeby mnie nie oszukał co do jej stanu, wiedział przecież, że miałem bardzo powazny wypadek ... :chair: ogólny jej stan techniczny jest dobry tylko wiele plastików jest luźnych i dzwonią podczas jazdy na nie równosciach ... :( . W poprzednim sezonie stwierdziłem nie stety, że Zacna miała poważnego "dzwona" co Rudy ukrył prze de mną, a nie którzy koledzy z Klubu wiedzieli o historii tej Zacnej i mi nic nie powiedzieli ale niech im będzie ... , wdzięczny i tak im jestem za to że byli przy mnie i byli mi pomocni w dojściu do sprawnoścpo moim wypadku, naprawię ją i więcej nie będę ufał kupując następny skuter lub motocykl ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W poprzednim sezonie stwierdziłem nie stety, że Zacna miała poważnego "dzwona" co Rudy ukrył prze de mną, a nie którzy koledzy z Klubu wiedzieli o historii tej Zacnej i mi nic nie powiedzieli ale niech im będzie ... , wdzięczny i tak im jestem za to że byli przy mnie i byli mi pomocni w dojściu do sprawnoścpo moim wypadku, naprawię ją i więcej nie będę ufał kupując następny skuter lub motocykl ...

Łał !!

To Przemo teraz żeś pojechał z oszczerstwami !

Po czym stwierdziłeś że Zacna miała dzwona ? Po dzwoniących plastikach ?

Którzy koledzy (z Klubu?czy z Forum?- bo tu nie kumam ) znali historię twojego ( Rudego )Silwera ?

Ja przynajmniej pamiętam rozmowę jak Czaro69 proponował Tobie swoją Zacną- sprawdzoną , sprawną i z kpl, dokumentów tylko bodajże o 2 czy 3 lata starszą . Nie stety Ty patrzyłeś nie na stan techn. motocykla tylko na rocznik .

A propos ?

Prosiłeś kogoś o pomoc w kupnie !?

Ja sobie nie przypominam . Zanim coś napiszesz to trzy razy się zastanów ,bo pisząc takim nie miłym akcentem - możesz wiele osób urazić .

Odnośnik do komentarza

ps. dokładnie 1 rok starszą, ale Przemo stwierdził, że moja SW to staroć...

Może Przemku napiszesz, kto wiedział, że to złom? A pytałeś kogoś o ten sprzęt czy od razu pojechałeś kupić?

Odnośnik do komentarza

Ja to nawet nie wiedziałem, że Przemek ma od rudego kupić, i dziwi mnie,że miał pod nosem fajnego sprzęta a wybrał, to co wybrał... Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, trza plastiki pospawać,albo kupić nowe,i cieszyć się z jazdy... Ps.jakby ktoś miał ochotę,to jest gilera do wzięcia ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Panowie panowie po cóż tyle sarkazmu kolega chciał kupić dobry sprawdzony sprzęt i taki też kupił, przy pomocy ,, zajebiaszczego, , mechanika, który był przy przedmiotowej transakcji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...