Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IX Jesienne Spotkanie Bieszczadzkie 2015


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Czy można jeszcze się zapisać na spotkanie Bieszczadzkie ? Bo specjalnie z drogi zboczyłem i jestem blisko ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    27

  • arturo-bb

    18

  • subaru gtb320

    11

  • kowal

    10

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Dzięki serdeczne Wszystkim za wspaniałe spędzone dni w Bieszczadach. Tu zawsze się odpoczywa w doborowym towarzystwie. Pogoda ma trzeciorzędne znaczenie, to miejsce i ludzie tworzą ciepły klimat. Spotkania w saunie tylko pieczętują całodzienne rozgrzewające rozrywki. Marek, świetnie że chce ci się krzyknąć hasło Olimp-Bieszczady-zapraszam! Wielkie dzięki!

P.S. Mam nadzieję, że moje międzynarodowe dziewczyny nie dały Wam zbyt mocno w kość, a one również dziękują za wszystko co ich tu spotkało. Wypoczęte inaczej niż w Dubaju zobaczyły czym różni się różowe od zielonego; sterylne od pająka, osy i salamandry; allinclisive od zróbmy sobie śniadanie; SPA od Bieszczadzkiej mgły.... a bieszczadzkie zielone anioły zaprosiły nas tu znowu i już tęsknimy...

a2b83c15b8f53450med.jpg bbf3a10bd7c29f61med.jpg

WIELKIE DZIĘKI od 4-ki ze wschodu.

Odnośnik do komentarza

Każda przyjemność podobno się kiedyś kończy, ale na pewno można ją powtarzać...Dziękuję wszystkim uczestnikom IX JSB trochę trudniejszych pogodowo za towarzystwo. Kto by pomyślał, że te nasze hulajnogi tyle potrafią. Do następnego !

Odnośnik do komentarza

Spotkanie Bieszczadzkie 2015 pod tytułem "Pogoda Bieszczadzka"

Zajęcia praktyczne:

1 sprawdzanie przyczepności opon na różnie zawilgoconym asfalcie krętych leśnych dróżek.

2 ćwiczenie podzielności uwagi w jeździe grupą przy ograniczonej widoczności i deszczem za kołnierzem.

3 doskonalenie umiejętności podziwiania przyrody bieszczadzkiej przez zaparowane i zachlapane wizjery w kaskach.

4 podnoszenie sprawności ubierania przeciw-deszczówek.

5 uzupełnianie tkanki tłuszczowej ciastkami i podnoszeniem ciśnienia kawą w Lesku.

Między czasie zobaczyliśmy kawałki betonu i cegieł zagrzebane gdzieś koło Przemyśla, nazywają to Twierdzą Przemyską.

I jak ktoś pomazał myjką ciśnieniową zaporę w Solinie.

Za specjalną opłatą i dla zasłużonych odbył się też pokaz zapomnianej przez wszystkich sztuki uzupełniania powietrza w kole za pomocą tak egzotycznego narzędzia jakim jest pompka ręczna rowerowa w wykonaniu samego guru bieszczadzkiego Pilota.

Zajęcia ponadobowiązkowe w których brali udział wszyscy uczestnicy:

Z fizyki: badanie wpływu ognia z drewna bukowego na wyroby wędliniarskie zwane kiełbasą nadzianą na patyk.

z chemii: po wcześniejszej analizie organoleptycznej, badanie reakcji naszych organizmów na wypite różne substancje płynne których skład, recepturę i metodę pozyskania znają tylko ich wytwurcy.

Że nie wspomnę o późno nocnych seminariach z termiki w mały białym domku.

Oraz wiele innych.

Ocenę z zajęć myślę że można wystawić bardzo dobrą.

skromna dokumentacja fotograficzna https://plus.google.com/u/0/photos/107695922512156496271/albums/6192229031814350113?sort=1

Odnośnik do komentarza

Rypak dziękuje Wszystkim za rodzinny klimatyczny pobyt w Bieszczadach.

Ps,dziękuje Marku za spodnie p/deszczowe,które bardzo się przydały w drodze na Rumunie i Zdunowi za mapę.

Do zobaczenia za rok :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Nie pisałem nic w temacie Bieszczad gdyż nie wiedziałem czy będzie jeszcze zainteresowanie Spotkaniami Bieszczadzkimi ale w związku z tym że jest kilka osób chętnych na przyjazd więc kontynuując Bieszczady z 2015 postanowiłem że wpiszę a jednocześnie poinformuję że jeśli jest ktoś chętny na przyjazd do Ustrzyk Dolnych to zapraszam w Dniach 01.09 -11.09. 2016. W planach jest też wyjazd na Ukrainę w dniach 05.09-08.09 jeśli zbierze się wystarczająca ilość osób chętnych na pojeżdżenie po Ukraińskich bezdrożach samochodami terenowymi. Koszt wyjazdu na Ukrainę to 200 PLN za dobę ( samochód, paliwo, nocleg, wyżywienie). Koszt pobytu w Ustrzykach Dolnych 65 PLN doba (nocleg, wyżywienie) oczywiście jeśli nie będziemy mieli stołówki to płacimy tylko za nocleg.

Osoby które deklarują przyjazd.

1 Karolina

2 Ogryzek

3 Wyszek

4 Kowal

5 Subaru

6 Natalia

7 Arturo-BB

8 Gumisiek

9 tycjana

10 Tony

11 Ściemniacz

12 Rypak ( niech będzie Pan rypak).

13 kerik

14 krys 70

15 Ania 77

16 Andrzej MysłowiceS

17 Migu

18 Qwaki

19 ola

20 Adam

21 Pilot

22 Smoczyca

23 Kicia

24 Mamba

25 Perła

26 Megamix vel Gandalf

27 Mordek

28 Saper

Odnośnik do komentarza

Natali mi żyć nie daje .

My na 99% od 08-09 do konca

Marek dopisz

Mordek (od czwartku 11,09)

Krzysiu coś z terminem nie tak (stary kalendarz )

11-09 (niedziela) konczymy chyba że mordek chce nas pożegnać (choć wątpie)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Krzysiu coś z terminem nie tak (stary kalendarz )

11-09 (niedziela) konczymy chyba że mordek chce nas pożegnać (choć wątpie)

Hehe dobre

Proszę od 08,09-11,09

Odnośnik do komentarza

Nie pisałem nic w temacie Bieszczad gdyż nie wiedziałem czy będzie jeszcze zainteresowanie Spotkaniami Bieszczadzkimi ....

Rozumiem że Spotkanie ma charakter "prywatny" z zaproszeniami imiennymi :question:

Jeżeli tak to chyba nie powinno się pokazywać na stronie głównej, o mylącym tytule już nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rozumiem że Spotkanie ma charakter "prywatny" z zaproszeniami imiennymi :question:

Co ty pieprzysz ? :frusty:

Masz ochotę jechać to się zapisuj

Odnośnik do komentarza

Tam od razu "pieprzysz" :( Przeglądam forum regularnie. Nic na ten temat nie było - poprawka - ja nie widziałem.

Czyli albo informacja szła na PRIV albo jakaś grupa zamknięta.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie pisałem nic w temacie Bieszczad gdyż nie wiedziałem czy będzie jeszcze zainteresowanie Spotkaniami Bieszczadzkimi ale w związku z tym że jest kilka osób chętnych na przyjazd więc kontynuując Bieszczady z 2015 postanowiłem że wpiszę a jednocześnie poinformuję że jeśli jest ktoś chętny na przyjazd do Ustrzyk Dolnych to zapraszam

Moim skromnym zdaniem kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Spotkania Bieszczadzkie są od wieeeelu lat ( i fakt zawsze był osobny wątek a teraz jest łączony - może to błąd) i wiele osób deklaruje swoją obecność już na wcześniejszej imprezie. ( jedni bombardują SMS-ami a inni na PW )

Nie zmienia to faktu że impreza jest OTWARTA DLA WSZYSTKICH.

Masz chyba najbliżej to wpadaj :clapping:

Odnośnik do komentarza

No i nie można tak było od razu :) a nie " Co ty pieprzysz ? :frusty: "

Czyli można wpaść na dowolną ilość dni w tym terminie ? Płatne na miejscu ?

Odnośnik do komentarza

EndriuBis ma jednak trochę racji (a może więcej jak trochę...)

Cała sprawa to potraktowanie innych niż znajomi króliczka z buta - nie wszyscy od wieeeelu lat uczestniczą w spotkaniach, są również nowe osoby na tym forum mniej zorientowane w temacie Bieszczadzkim więc takie przedstawienie sprawy jak w tym roku z mylnym tytułem może wprowadzić sporo dezorientacji.

Z góry przepraszam urażonych moim wpisem starych wyjadaczy forum z tysiącami postów ale tak to niestety wygląda. A sformułowania typu "co ty pieprzysz" i strofowania by czytać ze zrozumieniem są moim zdaniem w tym przypadku co najmniej nie na miejscu...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie obaj macie trochę więcej niż " 12 lat" a strzelacie focha o parę ostrych słów :confused:

Tak samo na forum jesteście od kilku sezonów , więc temat Bieszczadzki nie jest wam obcy ( jeśli czytaliście forum :blush: ) a dowodem na to że was interesuje jest że odpowiedzieliście prawie jako pierwsze osoby na post Pilota.

Więc temat "przekomarzanek" i innych błahych pierdół uważam za zamknięty.

Kto ma ochotę przyjechać bierze kasę w łapę i przyjeżdża.

Odnośnik do komentarza

Arturo-bb - nie unoś się bo nie do Ciebie pieję (no może tylko o te jak to ująłeś "parę ostrych słów, ale OK nie było tematu), ale czekam aby Pilot jako organizator potwierdził że mogą przyjechać wszyscy, a przy okazji aby trochę doprecyzował co jest za te 65,00 zeta doba - spanie + wyżywienie (czyli co ?). Wyjazd na Ukrainę mnie nie interesuje.

Bobbens, dzięki za poparcie :) Już myślałem że tylko ja tak to odebrałem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

czekam aby Pilot jako organizator potwierdził że mogą przyjechać wszyscy,

A musi Pilot ?

Nikt inny nie może ?

Tym bardziej że już napisał

jeśli jest ktoś chętny na przyjazd do Ustrzyk Dolnych to zapraszam w Dniach 01.09 -11.09. 2016.

a przy okazji aby trochę doprecyzował co jest za te 65,00 zeta doba - spanie + wyżywienie (czyli co ?)

Czyli spanie i wyżywienie :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy:

A poważnie to spanie w domkach 4-6 os. i żarcie :śniadanie , obiad i kolacja

Odnośnik do komentarza

Arturo-bb - nie unoś się bo nie do Ciebie pieję (no może tylko o te jak to ująłeś "parę ostrych słów, ale OK nie było tematu), ale czekam aby Pilot jako organizator potwierdził że mogą przyjechać wszyscy, a przy okazji aby trochę doprecyzował co jest za te 65,00 zeta doba - spanie + wyżywienie (czyli co ?). Wyjazd na Ukrainę mnie nie interesuje.

Bobbens, dzięki za poparcie :) Już myślałem że tylko ja tak to odebrałem.

Nie za bardzo rozszumię po co te przekomarzania. W poście napisałem tak mi się wydaje dość wyraźnie jeśli ktoś coś nie rozumiał mógł pisać na PW.

Jeszcze raz podkreślam że każdy może przyjechać w terminie który podałem i poza terminem też chodź milej będzie spędzać czas jak będzie nas więcej.

Nikomu nie zabraniam przyjeżdżać a wręcz przeciwnie zachęcam do spędzenia czasu w Bieszczadach.

Cena 65 PLN obejmuje miejsce w domku na starym tapczanie lub wersalce to na pewno i wyżywienie: śniadanko, obiad z 2-uch dań i kolacja ( menu nie podaje do nie wiem co kucharz zaserwuje). Jeśli będzie nas mało to wyżywienie we własnym zakresie ( kuchnia do dyspozycji) wtedy cena osobo doby będzie niższa.

Co do połączonych tematów może przytoczę co już pisałem :Nie pisałem nic w temacie Bieszczad gdyż nie wiedziałem czy będzie jeszcze zainteresowanie Spotkaniami Bieszczadzkimi. Bo co roku jest ta sama historia na koniec dużo osób krzyczy że za rok też musi przyjechać a później przyjeżdżają stali bywalcy a ja rezerwuje ośrodek i przygotowuje program a wychodzi że ci co są co roku przyjeżdżają aby raczej posiedzieć w super towarzystwie i podziwiać uroki Bieszczad dlatego ci co chcą w Bieszczady przyjeżdzają.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panowie mniej "bicia piany", a więcej jasnych deklaracji.

Tak żeby było nas na tylu aby kuchnię uruchomili bo jakoś nie mam ochoty gotować we własnym zakresie.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tylu to znaczy ilu bo jest(póki co) Was 27 ja póki co się nie deklaruję muszę ogarnąć kalendarz, niemniej jednak chciałbym wiedzieć jak będzie sprawa się przedstawiać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...