Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IX Jesienne Spotkanie Bieszczadzkie 2015


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Cześć Marek.

Stęskniłem się za Bieszczadami i Wami.

Przygarniesz Qwakiego jak bym wyrwał się z kieratu roboty w firmie i domu?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    27

  • arturo-bb

    18

  • subaru gtb320

    11

  • kowal

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć Marek.

Stęskniłem się za Bieszczadami i Wami.

Przygarniesz Qwakiego jak bym wyrwał się z kieratu roboty w firmie i domu?

Jak mogło by Ci przyjść do głowy że Ciebie nie przygarniemy.I myślę że przyjedziesz już we wtorek aby był czas odpocząć i pogadać.

Czekamy z utęsknieniem na Cibie i wszystkich którzy zadeklarowali swoje przybycie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak mogło by Ci przyjść do głowy że Ciebie nie przygarniemy.I myślę że przyjedziesz już we wtorek aby był czas odpocząć i pogadać.

Czekamy z utęsknieniem na Cibie i wszystkich którzy zadeklarowali swoje przybycie.

Dzięki.

A Foki-No 2 zwany Berni może razem ze mną?

Odnośnik do komentarza

Pilocie nas nie będzie na 99%.

Chyba że do tego czasu wypiszą mnie ze szpitala.

Sory ale siła wyższa .

Wracaj do zdrowia. Szkoda że nie zaszczycicie nas swoją obecnością bo to chyba już ostatnia okazja na takie spotkanie. Ale zdrowie ważniejsze więc jeśli taki jest przymus no to na to nie masz wpływu. Pozdrawiam Pilot i Smoczyca

Jeszcze raz muszę wszystkich przeprosić bo wdarł się błąd w obliczenia co do kosztów pobytu. Koszt uczestnictwa w całym JSB wynosi 240 pln. Mam nadzieję że wybaczycie mi ten błąd a z drugiej strony jest to dla was miła wiadomość.

Jeszcze raz przepraszam i oczekuję na was w Ustrzykach.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Taka wiadomość jak miód na serce :) staniało ponad 30%, takich rabatów nie ma w żadnym serwisie.

To w takim razie podwajam ilość przywożonych nalewek cytrynówka, karmelówka, imbirówka....

P.S.

Na 10-ce Gosia to Malgosia I-sza żona Qwakiego?

Za koszulki dziękujemy - będziemy chodzić toples na basen Delfin 660m z Olimpu.

Odnośnik do komentarza

Taka wiadomość jak miód na serce :) staniało ponad 30%, takich rabatów nie ma w żadnym serwisie.

To w takim razie podwajam ilość przywożonych nalewek cytrynówka, karmelówka, imbirówka....

P.S.

Na 10-ce Gosia to Malgosia I-sza żona Qwakiego?

Za koszulki dziękujemy - będziemy chodzić toples na basen Delfin 660m z Olimpu.

Piszę się pierwszy na nalewkę(bo by brakło).

Oglądać Was toples?-wolę nalewkę i ognisko :fireman2:

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiem że już jest po terminie zgłoszeń. :frusty:

Ale wcześniej nie byłem pewny czy będę miał wolne. :confused:

Mimo wszystko czy jest możliwość dołączyć do waszego grona ?

No bo jak ?

Jesień bez Bieszczad ?

Bez sensu :kwasny:

Odnośnik do komentarza

Nie ogłaszałem zamknięcia listy i nie krzyczałem o nie dokonane wpłaty ( choć są takie osoby które dokonały wpłat zgodnie z postem wprowadzającym) więc kto jeszcze jest chętny może przyjechać a ja serdecznie zapraszam. Arturo miło nam będzie że zaszczycisz nas swoją obecnością.

PS. Jak ktoś jest ma zamiar do nas się dołączyć to prosił bym o info. gdyż nasze plany wyjazdowe mogą się zmienić. Gdzie i kiedy będziemy ustalać na bieżąco.

Odnośnik do komentarza

Cześ Pilot

Megamix i Perła przybędą w czwartek na motórze. Waki taki zainstalowane w kaskach. Wyruszamy z Piaseczna około godz 7- 8 przez Radom, Rzeszów może ktoś dołączyć do nas.

Pozdrawiam

Megamix

Odnośnik do komentarza

Cześ Pilot

Megamix i Perła przybędą w czwartek na motórze. Waki taki zainstalowane w kaskach. Wyruszamy z Piaseczna około godz 7- 8 przez Radom, Rzeszów może ktoś dołączyć do nas.

Pozdrawiam

Megamix

Może ktoś się z wami zabierze. My jesteśmy tam już od środy rano więc będziemy na was czekać. Jak ktoś ma ochotę dołączyć już w środę to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Środa: Niedźwiadek i obiad, ognisko i kolacja, sauna i cytrynówka w wielkiej butli, noc i dżemka.

Czwartek: poranna bieszczadzka mżawka, śniadanie 40 jajec na boczku, wyjazd w góry po ser owczy i widoki nadchodzącej jesieni...

Bieszczady piątek, sobota, niedziela...

I znów poniedziałek, wtorek....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

sauna i cytrynówka w wielkiej butli,

Jeżeli myślałeś że mnie tym przestraszysz i zrezygnuję z przyjazdu to się przeliczyłeś :Jumpy:

Cały rok czekałem na TE KLIMATY :clapping:

Tylko cytrynówki nie przywiozę bo nie zdążyłem zrobić :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...