Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IX Jesienne Spotkanie Bieszczadzkie 2015


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

IX Jesienne Spotkanie Bieszczadzkie odbędzie się w dniach 3-6.09.2015 roku i jak zwykle w Ośrodku Aktywnego Wypoczynku „Olimp” w Ustrzykach Dolnych.

Na Ośrodku " Olimp" nic się nie zmieniło więc warunki pobytu są takie same jak były w latach poprzednich. Program JSB 2015 będzie szczegółowo uzgodniony na Miejscu przy czwartkowym ognisku. Na pewno będą organizowane wieczorne spotkania przy ognisku oraz nocne spotkania w białym budynku ( Saunie ).

Orientacyjny Plan Spotkania Bieszczadzkiego 2015 :

Czwartek 3.09.2015

1) Przyjazd do Ośrodka Olimp

2) Kolacja i Ognisko

Piątek 4.09.2015

1) 08:00 Śniadanie

2) 09:00 Dla zabicia nudy Wyjazd z Ośrodka w kierunku Przemyśla (Zwiedzanie Twierdzy Przemyśl oraz Zamku w Krasiczynie)

3)20:00 Kolacja i Ognisko

Sobota 5.09.2015

1) 8:00 Śniadanie

2) 9:00 Wyjazd z Ośrodka na Pętle Bieszczadzką.

3) 16:00 Obiad

3) 20:00 Kolacja i Pożegnalne Ognisko

Niedziela 6.09.2015

1) 9:00 Śniadanie

2) Wyjazd i pożegnanie uczestników IX Jesiennego Spotkania Bieszczadzkiego 2015

Jest to ramowy plan Spotkania gdyż wszystko będzie zależało od liczby uczestników i ich zaangażowania.

Koszt IX Jesiennego Spotkania Bieszczadzkiego 2015 wynosi 240 pln od osoby. W tej kwocie zawarte są wszystkie noclegi,

Przy zapisywaniu należy podać Nick.

Osoby które nie podadzą nicku albo imienia nie będą dopisywane do listy uczestników.

Wybór zakwaterowania według zasady kto gdzie i jak sam sobie wybierze po przyjechaniu do Ośrodka

Lista chętnych zostanie zamknięta 10.08.2015

Konto do wpłat

69 1240 1431 1111 0000 1041 1340

Partyka Danuta

*Lista potwierdzonych uczestników IX Jesiennego Spotkania Bieszczadzkiego 2015

1) kowal

2) krzyżówka

3) Olo

4) subaru

5) Natalia

6) syndaren

7) rypak

8) megamix

9) perła

10) Małgosia I-sza żona Qwakiego

11)Michał

12) Hania

13) Beata

14) Gumisiek

15) Tycjana

16) Mamba

17) arturo-bb

18) Tony

19) Ściemniacz

20) Qwaki

21) Karolina

22) Ogryzek

23) Wyszek

Kto nie uczestniczył jeszcze w JSB może przeczytać i zobaczyć jak było na niech w poprzednich latach na forum Burgmani.

Tak było w poprzednich latach:

http://www.forum.bur...yki-dolne-2014/

http://www.forum.bur...zczadzkie-2013/

http://www.forum.bur...po-raz-kolejny/

http://www.forum.bur...-wrzesien-2011/

http://www.forum.bur...ieszczady-2010/

http://www.forum.bur...-bieszczadzkie/

http://www.forum.bur...ieszczady-2008/

http://www.forum.bur...szczadach-2007/

Filmy z lat poprzednich

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    27

  • arturo-bb

    18

  • subaru gtb320

    11

  • kowal

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,chciał bym zapytać czy jest możliwość wzięcia udziału w Bieszczadach bez paszportu czyli nie brania udziału

w wycieczce[ukraina],jeśli tak to jaka kwota była by za udział w tak zacnej imprezie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Osoby które są chętne na przyjazd na tegoroczne Bieszczady muszą niestety być przygotowane na pobyt w pełnym wymiarze gdyż dojazd do grupy będzie raczej nie możliwy, a każdy z uczestników musi posiadać paszport aby korzystać z atrakcje które w tym roku są przygotowywane.

Z tego wynika że takiej opcji nie ma.

Musiał byś siedzieć sam na ośrodku bez wyżywienia.

Odnośnik do komentarza

Zdaję sobie z tego sprawę, z wyżywieniem żaden problem na ośrodku też bym nie siedział w okolicy jest dużo pięknych miejsc do zwiedzania.Jeśli nie będzie można to trudno,coś tam wykombinuję na własną łapę,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam,chciał bym zapytać czy jest możliwość wzięcia udziału w Bieszczadach bez paszportu czyli nie brania udziału

w wycieczce[ukraina],jeśli tak to jaka kwota była by za udział w tak zacnej imprezie.

Pozdrawiam.

Koszt jest taki sam dla tych co zostają i co jadą na Ukrainę. Bo jeśli ktoś zostanie w Ustrzykach ma zapewniony nocleg i wyżywienie. Nie rozgraniczam i nie biorę pod uwagę aby ktoś nie jechał z całą grupą albo się od niej odłączał. Z tego też powodu ogłaszam wcześniej wstępny program Spotkania Bieszczadzkiego aby każdy mógł podjąć decyzję i załatwić formalności dotyczące paszportów. Nasze plany mogą ulec jedynie zmianą jeśli wyjazd na Ukrainę zagrażał by bezpieczeństwu uczestników lub granice były zamknięte. Aktualnie cały czas są organizowane wyjazdy na Ukrainę a my monitorujemy sytuację po stronie Ukraińskiej. Osobiście polecam wyjazd gdyż taką Ukrainę jaką można zobaczyć nie spotkamy jadąc z biurami podróży czy wybierając się samemu samochodem. Decyzja zależy od każdego z uczestników czy pojedzie z całą grupą czy pozostanie na terenie ośrodka.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witaj Pilocie, zastanawia mnie czy nie można by zrobić tego całego objazdu po Ukrainie na skuterach ? Czy po prostu wyjazd (objazd) ma być po terenach gdzie nasze maxiskuty ze względu na malutkie kółeczka nie wjadą ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witaj Pilocie, zastanawia mnie czy nie można by zrobić tego całego objazdu po Ukrainie na skuterach ? Czy po prostu wyjazd (objazd) ma być po terenach gdzie nasze maxiskuty ze względu na malutkie kółeczka nie wjadą ? pozdrawiam

Taka forma podróży spowodowana jest tym że:

1) Miała to być wycieczka autokarem ale niestety żadna z firm nie posiada autobusu terenowego.

2) Można jechać i na skuterach tylko przed wyjazdem trzeba by wszystkim skuterom pościągać plastiki bo poodpadają zaraz za granicą gdyż droga którą będziemy jechać w większości nadaje się dla samochodów terenowych i zaczyna się zaraz po minięciu przejścia granicznego o czym sami się przekonacie. ( Tam droga niby asfaltowa tak naprawdę jest w większości szutrową o dziury są takie że jak to określono autobus po jednym wyjeździe na Ukrainę nadawał by się do generalnego remontu.)

3) Zaproponowano transport terenówkami a jednocześnie podsunięto pomysł aby pojechać w tereny gdzie już tylko konno i terenówką albo piechotą można dotrzeć więc w ramach tej samej kwoty będziemy mieli nocleg i wyżywienie na Ukrainie oraz przygodę którą pewnie nie jeden będzie wspominał przez lata. Wielu zada pytanie o koszta ale jak można łatwo przeliczyć 1 dzień pobytu na Spotkaniu bieszczadzkim wynosi około 95 pln czy to tak dużo jak na tyle atrakcji i w porównaniu z innymi imprezami. Kwota imprezy może ulec zmianie ale to dopiero będzie wiadome kiedy dowiemy się ile osób tak naprawdę będzie uczestniczyć w imprezie.

Ps. Nikomu nie zabronię spróbować jazdy skuterem tylko czy znajdą się tacy odważni.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak też myślałem. Czyli ci co mają biegowe sprzęty typu BMW GS mogą pewnie jechać na 2oo. Ja nie mam więc mam jedną słuszną opcję. Dzięki za wyczerpującą odpowiedż

Odnośnik do komentarza

Czy jest brana pod uwagę opcja pt-ndz ?

Nie biorę takiej opcji pod uwagę gdyż może się okazać że wyjazd zostanie przesunięty o dzień ze względów ode mnie niezależnych i wtedy ani w piątek ani w sobotę nikogo z nas nie będzie na ośrodku w Ustrzykach Dolnych oczywiście jeśli ktoś chce uczestniczyć w Imprezie pod nazwą IX Jesienne Spotkanie Bieszczadzkie 2015.

Co do przyjazdu w Bieszczady nie ma żadnego problemu ośrodek jest czynny już od początku maja ale to już nie są te klimaty co na w/w imprezie.

Odnośnik do komentarza

czy koszt pobytu dla dzieci taki sam

Subaru trudno teraz powiedzieć bo nie wiem jak będzie z miejscami a nie sadzę abyś Natalkę całą drogę na Ukrainie wiózł na kolanach a i nie jest to bezpieczne jadąc po dziurach.Co do części o nocleg i wyżywienie po stronie polskiej zawsze coś się Natalii odejmie.A inaczej mówiąc jeśli będzie jechał dodatkowy samochód z dziećmi to możemy na ten temat pogadać.Jest to wyjątkowy wyjazd więc dużego pola manewru nie ma bo nawet osoby obsługujące Spotkanie będą musiały wnieść opłatę w tym roku nie ma doli z której można by było to pokryć :msn-cry: .

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się bardzo ciekawie . Będę mocno intensywnie organizował siebie abym mógł wygospodarować czas na przyjazd . I bardzo chciał bym aby mi to się udało

PILOCIE -szacun za pomysł

Odnośnik do komentarza

Cześć Pilocie.

Po zasięgnięciu opinii mojej wyroczni "Perły" deklaruje uczestnictwo w Spotkaniu Bieszczadzkim

Pozdrawiam

Megamix

(Gandalf)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam Pilocie!

Bardzo nas ta Ukraina zainteresowała a i tak mieliśmy w planach w tym roku pojechać w Bieszczady. Trochę trudno przewidzieć co będzie się działo za pół roku ale proszę o dopisanie do listy:

- Pierwsza Żona

- pgizi

Odnośnik do komentarza

Kilka fotek z Ukrainy które sam robiłem jadąc na Pikuja czyli na podobną wycieczkę jaką chcę was zabrać w tym roku na Spotkaniu Bieszczadzkim.Czy warto jechać sami zdecydujcie. Jeśli chodzi o kolej Zakarpacką to nie byłem i sam jestem ciekaw tej atrakcji ale z opisów osób które tam były warto to zobaczyć.

https://plus.google.com/photos/111482310597782864792/albums/5359500430858199425?banner=pwa&authkey=CPTLuqvdsZqnbA

Odnośnik do komentarza

Subaru trudno teraz powiedzieć bo nie wiem jak będzie z miejscami a nie sadzę abyś Natalkę całą drogę na Ukrainie wiózł na kolanach a i nie jest to bezpieczne jadąc po dziurach.Co do części o nocleg i wyżywienie po stronie polskiej zawsze coś się Natalii odejmie.A inaczej mówiąc jeśli będzie jechał dodatkowy samochód z dziećmi to możemy na ten temat pogadać.Jest to wyjątkowy wyjazd więc dużego pola manewru nie ma bo nawet osoby obsługujące Spotkanie będą musiały wnieść opłatę w tym roku nie ma doli z której można by było to pokryć :msn-cry: .

Kurcze szkoda że SAMURAJ jest taki mały bo bym burka do środka wsadził i wio

Ale pomysle jak to zorganizować

pilocie twoje spotkania są zawsze wyjątkowe jedyne w swoim rodzaju

.Na tą chwile sie jeszcze nie deklaruje ale zapewne bedziemy z Nati

Odnośnik do komentarza

Kurcze szkoda że SAMURAJ jest taki mały bo bym burka do środka wsadził i wio

Ale pomysle jak to zorganizować

pilocie twoje spotkania są zawsze wyjątkowe jedyne w swoim rodzaju

.Na tą chwile sie jeszcze nie deklaruje ale zapewne bedziemy z Nati

To może samurajem tylko przyjedź. Albo przyczepka i dawaj może ktoś jeszcze na przyczepkę się załapie.

Odnośnik do komentarza

To może samurajem tylko przyjedź. Albo przyczepka i dawaj może ktoś jeszcze na przyczepkę się załapie.

własnie o przyczepie myślałem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...