Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Wiosenne Spotkanie Rynia 17-19.04.2015r.


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Przeglądam zdjątka i morda mi się sama śmieje :) Dzięki. A jeszcze ArturAs...

Na pewno jeszcze pojawi się filmik pgizi-ego. Ale to trochę później.

O tak, dużo później. Nagrałem ok. 100 minut materiału i powoli selekcjonuję... Nie ma siły żebym się zmieścił w 10 minutach.

Justa i Sonor - proszę i przypominam o przesłaniu mi pewnych plików.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ArturAs plis, plis gdzie twoje zdjęcia. Padre, Miętus dzięki , wspaniałe focie. :clapping:

Pawełku na twe dzieło poczekam bo się opłaca.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Heyka, duze uklony i podziekowania w strone naszego organizatora i wszystkich jego wspomozycieli :) bo spotkanie bylo dopiete na zycher i To i wieli innych szczegolow sprawilo ze nic nie psulo rosnacej z kazda minuta pozytywnej atmosfery. Dzieki wszystkim za niezapomniane chwile, ktore po czesci napewno oddaja zdjecia.

>>>>> tutaj a propo moich: szefo powiedzial: najpierw robota, a pozniej przyjemnosci... i zapewne zapodam z malym poslizgiem za co z gory przepraszam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To nikt wam nie powiedział :P

Dla wszystkich wielkie dziękuje za foto relację.

Aniu, Jacku, szczególne podziękowania przekażcie młodemu (chciało mu się poświecić czas dla nas i zrobić kawał materiału)

Szacun!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zaciekawił mnie szczególnie jeden budynek, podczas atrakcji zwiedzania Twierdzy Modlin.

Poszukałem i znalazłem dosyć ciekawy materiał którym chciałem się podzielić.

Grupa druga, powinna poznać przewodnika ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ja się wreszcie dorwałem do kompa więc przyłączam się do grona dziękujących organizatorowi jego pomocnikom i współbiesiadnikom.

Do zobaczenia za rok.

PS. Super foty miło powspominać a w niektórych przypadkach zobaczyć coś po raz pierwszy.

Odnośnik do komentarza

Super impreza :) . Krótko: bawiłem się świetnie. Sławkowi i Wszystkim Pomagającym , wielkie podziękowania za włożoną pracę. To była mega impra Burgmanii :clapping: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Świetne te nasze grupowe "strażaki" z wpasowanym logo. Pobrałem i będę miał pamiątkę z kim to się zadawałem na tej imprezie :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii!

Ku radości ogólnej (mam nadzieję) prezentuję zapis zeszłotygodniowego wydarzenia jakim było II Wiosenne.

Wszystkim "dostawcom" dziękuję za podesłane materiały!

Oglądajcie, wspominajcie i bawcie się jako i ja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...