Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Wiosenne Spotkanie Rynia 17-19.04.2015r.


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam imprezowiczów. Pany. Więcej zdjeć proszę w imieniu Tych co nie mogą.

Pozdrawiam

ホンダシルバーウイング600マキシスクーター

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Twierdza Modlin prawie zdobyta B-) 988418e4c98a198510da8c457f7478f5.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochani,

razem z dziewczynkami bardzo Wam dziękuję za super dzień (mimo kapryśnej pogody atmosfera jak zwykle była gorąca), miło było Was zobaczyć!

Udanej zabawy, która wiem że trwa już w najlepsze i do następnego :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też tam byłem, jeździłem, zwiedzałem, jadłem i piłem (kawę), ogólnie świetnie się bawiłem.

Dzięki dla Campto i pozostałych zaangażowanych w organizację. Danił

Odnośnik do komentarza

Już w domku,Sławek wielkie dzięki dla Ciebie i Twoich Pomocników wyszło wspaniale.

Wszystkim obecnym za wspólną zabawę i do następnego.

P.s.muszę kończyć,idę szukać kaptura. :msn-wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

b4b1d3fb15083c049242606b0a3a30b5.jpg

Czy może mi ktoś powiedzieć co to za motorki ten 1 i 3 z lewej ? Bardzo ładnie się prezentują.

P.s. Pozazdrościć uczestnikom bo widać ,że bardzo udana impreza.

Odnośnik do komentarza

My już w domu terochę przemarznięci ale zadowoleni , podziękoewania wszystkim za miłą zabawę i pogaduchy,organizator stanął na wysokości zadania plan wykonany na 100% organizacja O.K całuski dla Dominiki za nocleg. Do zobaczenia:)

0ed005c742369b07fc49326f3fa5212b.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dotarliśmy tak jak napisała Larwa.

Dzięki wielkie wszystkim za wspaniałą zabawę, a dla organizatorów z Campto na czele wyrazy uznania że Ci się chciało a jak wyszło to każdy widział ....

Wspaniale :clapping: :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gizińszczaki wylądowały.

Rany, ale to był weekend! No po prostu: zaje!

Campto - szacun niemożebny. I równie wiele słów uznania dla "grupy wsparcia" w osobach Laury, Gieni, Justy, ArturAsa, Sonora, Mańka, Orzełka.

Było nam bardzo miło i dziękujemy wszystkim przybyłym. A teraz zabieram się za przeglądanie materiału foto/video a jest tego sporo i nie wiem od czego zacząć.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My też już w domku, było zajeb...ie, tylko szkoda że tak krótko. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna, całej ekipie a przede wszystkim Sławkowi z Rudą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sonorki także juz w domciu. Ogromne podziękowania dla Campta i jego pomagierów za jakże udaną i wspaniałą zabawę,organizację całej imprezy.

Odnośnik do komentarza

Orły wylądowały.

Wszystkim Wielkie dzięki za super zabawę, tańce, pogaduchy i ZACHOWANIE NIESPODZIANKI W TAJEMNICY.

Justa Tobie za współpracę.

Maniek Tobie za pomoc.

Sonor Tobie za fajny koncert.

Ruda za wsparcie moralne.

Campto Tobie to już dziękowaliśmy, no dobra to jeszcze raz - Campto za bajkową organizację.

Całej reszcie która pomagała za wszystko.

No i oczywiście Orzełkowi - jak zawsze za cierpliwe czekanie, aż wszystko będzie ogarnięte.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Powiem krótko. Dziękuję wszystkim, a w szczególności Organizatorom - Sławkowi i Rudej. To był wyjątkowy zlot dla mnie i szkoda, że się skończył.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...