Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Wiosenne Spotkanie Rynia 17-19.04.2015r.


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Do domu dotarłem pare minut po g. 16, wielkie dzięki za miłe spotkanie z Wami, nawet zzzimno nie przeszkadzało nam w rodzinnej atmosferze spotkania ;) , pochałę przekazuję Organizatorom naszego spotkania za dopięcie spotkania "na przysłowiowy ostatni guzik" :clapping: :clapping: :):gathering:

P. S. Nie przeszkadzał nam remont :) Żałuję tylko, że nie znalazlem madal tam plecaczka i sam wracałem smutny do domu, nie stety zwiedzić Twierdzę nie dałem rady, coś nie stety ostatnio dzieje się źle z moimi nogami, sami to na pewno zauważyliscie ...:( , Jeszcze raz Wam dziękuję za miłe spotkanie życząc miłego i bezpiecznego sezonu :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wielkie podziękowania i szacunek dla Campto oraz Rudej za kolejną mega imprezę :clapping:

Thx dla Gieńki, Justy, Mańka, Orła a także arturasa za pomoc, która była niezbędna w wielu momentach, przed i w trakcie II Wiosennego Spotkania w Ryni.

Podziękowania także dla Sonora za nagłośnienie i atrakcje muzyczne.

Były chwile miłe i... miłe :Jumpy: Strasznie się ciesze z każdej przegadanej i przetańczonej z Wami chwili :kicking:

Bardzo mnie też cieszy, że impreza w zasadzie stała się cykliczna i trudno mi sobie wyobrazić, żeby za rok nie było III WS w Ryni :renske:

Do zobaczenia i niech MOC będzie z nami :smile1:

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy organizatorowi i wszystkim pomagającym za super imprezę. A wszystkim uczestnikom za świetnie spędzony czas.

Pozdrawiamy marecki i Sylwia

Odnośnik do komentarza

Moje wrażenia opiszę w trzech słowach: było mega cudnie :-)

Bardzo dziękuję i cieszę się, że znów mogłem być z Wami.

Do zobaczenia wkrótce !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Razem z Jordanem, Karolinką i Wrzoniem zamknęliśmy II wiosenne spotkanie po piętnastej :).

Ogromne podziękowania dla organizatorów, impreza pierwsza klasa.Zabawa w takim gronie to przyjemność.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Również Podzięki wszystkim którzy zorganizowali i przyczynili się do spraw pomocowych .

Jak Campto zrobi ! To znaczy że zrobi !

Jedna Komenda - jedno wykonanie .

Sławek szacun !!! iii doooo Burgmanii .

Pozdrawiam Wszystkich !

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Serdecznie dziekuje wszystkim ktorzy przyczynili sie do powstania i realizacji tej imprezy. Bylo swietnie, nawet jak bym chcial pomarudzic bo tak wszyscy slodza to nie znalazlem ani jednego powodu, ehh nawet pomarudzic sobie nie mozna :) Nawet na sobotnie mrozy nie moge narzekac bo za chwile Gienka ubrala mnie w sweterek Larwy i bylo cieplej.

Campto, Ruda - dziekuje za organizacje tak zacnego spotkania

Justa, Gienka, Maniek, Orzel - dzieki ze zawsze musze was ogladac na recepcji

Sonor - jak zwykle moje uszy zostaly dopieszczone muzycznie

Larwa - bez Ciebie bym zamarzl :)

Wszystkim pozostalym za wspolne biesiady, tance i swawole, rozmowy o rzeczach waznych i blahych i cala wysmienita zabawe.

Do zobaczenia za rok bo przeciez to oczywiste ze III wiosenne sie odbedzie.

Pozdrawiam wszystkich cieplo :)

Odnośnik do komentarza

Co ja tu będę pisał jak już wszystko zostało napisane! Wielkie dzięki dla wszystkich organizatorów i tych ważnych i tych mniej (nie wymieniam by kogoś nie pominąć) jak i ich drugich połówek :)

Wielkie dzięki dla wszystkich uczestników, za świetną zabawę i całą atmosferę.

Pozdrawiamy, nat i Kamil.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy z Karoliną organizatorowi i wszystkim, którzy pomogli w spotkaniu aby było niezapomniane i wypaliło tak jak było.

Pogoda trochę się nie popisała, ale taki czas na grymas pogodowy.

Podziw dla grupy śląskiej – tyle km na 2-óch kółkach w tą pogodę.

Piątek był mój (kalendarz już wisi i swoimi podpisami jesteście ze mną w myślach) niespodzianka i super prezent. DZIĘKUJĘ raz jeszcze.

Sobota nie była moja. Po sokołach trochę podupadłem i poprawiło się na wieczór) to taka anomalia zdrowia. A może ptasi czynnik? :) :) :)

Niedziela była lepsza szkoda że rozjazdowa. Jak napisała Ewa – o 15 zamknęliśmy spotkanie

Jestem z wami prawie 10 lat, zawsze jest ciekawie i ludzie powodują to, że myślę o kolejnym spotkaniu i powrocie za rok. To było 2-gie spotkanie a już myślę o 3-cim. Mam nadzieje że pozwoli mi zdrowie.

Aha i czekamy na pozostałe zdjęcia

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Arturas, Miętus myślę, że wyrażę nie tylko swoją opinię. GDZIE SĄ WASZE ZDJĘCIA?

Już wklejam, nie mogę jeszcze ochłonąć :) :) :) szkoda, że zostały już tylko wspomnienia ... link do fotek poniżej.

Dziękuję bardzo wszystkim za mega imprezę :)

https://plus.google.com/photos/107649691397878828186/albums/6139873435674678577

Odnośnik do komentarza

Super, że coraz więcej zdjęć się pojawia, ale to jeszcze nie wszystkie. Dawać resztę !!! Grzecznie proszę.

Na pewno jeszcze pojawi się filmik pgizi-ego. Ale to trochę później.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...