Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kto jest chętny ... BURGMANIA 2015


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra.

Domek na 10 osób mamy dla zachodniopomorskiego zarezerwowany.

Taki kołchoz, ale zaraz koło swineminde. :-)

Pamiętajcie, że wpłaty decydują o miejscu.

Więc ja korzystając z tego przywileju, biorę 2 osobowy pokój z kimś? Kowal - bo ma fajne nalewki i nie przeszkadza mu moje chrapanie. :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    43

  • SlawoyAMD

    28

  • burgifan

    13

  • Robsson

    13

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Elvisku pytam bo:

Domki

0.

1. -Grupa Śląsk

2. - Grupa Śląsk

3.- Grupa Śląsk

4.- Grupa Śląsk

5. - Stasiu, Krystyna , Megamix ,Wiktom , Max 11 lat (163,205,170,245,246)

6. - Elvis , Antek 771,Wooferai ...... ?, ......?(111,132,157,...,...)

Wygląda że przydzielono was na home number six...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Elvis i wooferai, jeśli mogę coś zaproponować, to wydaje mi się, że biorąc pod uwagę ilość wstępnie zadeklarowanych uczestników XI Burgmanii z GZ oraz tych, którzy zawsze jeżdżą (bilety+Zosia, Maciek ZRX+Ania, ArtCho, melmacie oraz azjon) a do dzisiaj jeszcze się nie zapisały, to wydaje mi się, że jeden domek 10-osobowy nr 13, niestety nie wystarczy na zakwaterowanie tych osób, a co więcej, warto było by mieć chociaż 3 pokoje 2-osobowe dla par małżeńskich. W związku z powyższym, powinniście zostawić wstępnie Wam przydzielony domek 5-osobowy nr 6 oraz zarezerwować proponowany domek 10-osobowy nr 13 i zrobić rezerwację tych domków na wzór Grupy Śląskiej: domek nr 6 i nr 13 - Grupa Zachodniopomorska, której członkowie będą systematycznie dopisywani, zgodnie z wykonywanymi wpłatami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na wszelki wypadek może warto powysyłać sms-y do chłopaków i dziewczyn (Samba rzadko bywa ostatnio na forum, a przynajmniej ja jej nie widuję), by podjęli jakieś kroki, bo zostały już tylko domki w drugim ośrodku...

Właśnie poinformowałem KOTa i faktycznie, jak mówił, zapomniał i nie spodziewał się, że to już akcja kwaterunku się zaczyna (a w zasadzie prawie kończy)... Jutro wpłaca kasę i prosi, by dopisać go do Elvisa i reszty kompanii...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mirek, pomyślałem o tym wcześniej i próbowałem dzwonić do Marka, ale na razie bezskutecznie... - nie udało mi się połączyć... :-(

Będę jeszcze próbował...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jestem po rozmowie z Markiem... :-)

Ale tak na serio, to wystarczy dokonać wpłat we właściwym czasie, by później bez kombinowania, rezerwować wybrane przez siebie miejsca ...

... czy jesteś tego pewien...?!? ;-)

Mirku, może byś uzupełnił i uaktualnił listę uczestników z GZ na XI Burgmanię, którzy zgłosili chęć udziału w ogólnopolskim temacie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Darecki na Burgmanię nie jedzie, Romano77 jeszcze nie wie, czy nie wyrwą go w rejs tuż przed terminem wyjazdu, więc przewiduje, że skorzysta z opcji namiotu...

Odnośnik do komentarza

Tak ja do samego końca nie będę pewny wyjazdu. Więc namiot będzie moim przeznaczeniem. Mam tylko nadzieję że koszulkę będę mógł wcześniej zamówić /zapłacić i nawet jeśli nie uda mi się być to ktoś z was mi przywiezie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W jakiej kwestii? ... bo według mnie, lista zawarta w poście #17 jest aktualna ...

No fakt, teraz (od godz. 14.53) już aktualna... ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dostałem wiadomość od kolegi Szneka (Piotr z Kymco MyRoad 700), że wpisał się już na wyjazd i wpłacił kaskę, tak, że grupa ze Świnoujścia się powiększa... Tyle że on rezerwuje sobie miejsce sam w domku nr 9 z Seniorem... Jakby nie było, będzie w okolicy :)

PS - Elvis, można go dopisać do listy - 248. SZNEKA WAR. 1 / L / m /

Odnośnik do komentarza

Zaraz po niedzieli(kiedy tylko wypuszcza mnie ze szpitala) dokonam wplaty i tak jak wczesniej deklarowalem na Burgmanii pojawie sie zona. Dzisiaj temat zostal przedyskutowany z Dorotka no i przy okazji z Wojtkiem.Mam nadzieje ze jakies loze malzenskie sie dla nas znajdzie w domku 13.W poniedzialek trzymajcie za mnie kciuki :helpsmilie::doctor:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zaraz po niedzieli(kiedy tylko wypuszcza mnie ze szpitala) dokonam wplaty i tak jak wczesniej deklarowalem na Burgmanii pojawie sie zona. Dzisiaj temat zostal przedyskutowany z Dorotka no i przy okazji z Wojtkiem.Mam nadzieje ze jakies loze malzenskie sie dla nas znajdzie w domku 13.W poniedzialek trzymajcie za mnie kciuki :helpsmilie::doctor:

Grzesiu, trzymaj się i pamiętaj - wszystko będzie dobrze.

O sypialnię w domku nr 13 nie martw się... - już ją macie zarezerwowaną w pokoju na piętrze.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Elvisku, może przeniesiesz listę do swojego pierwszego postu przewodniego, bo po wejściu na pierwszą stronę, trzeba jeszcze sporo "nurkować" w dół, by listę zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza

Dostałem solidnego kopniaka w d... od Marka i zrobiłem przelew. Widzę, że jestem w domku nr 6, wszystkich Was lubię, więc nie ma dla mnie problemu jeśli chodzi o domek, lecz widzę że w tym domku jest jedna kanapa (pewnie dwuosobowa) i 3 pojedyncze łóżka, więc od razu mówię, żeby nie było: ja biorę pojedyncze ! :D

p.s.

z tą kanapą na pewno można jakoś zaradzić, może jakaś parka się w niej ulokuje, mała zamianka z kimś itp...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Normalnie masówka poszła :D Osiem postów jeden po drugim z rezerwacją w "domu zachodniopomorskim"... Teraz tylko by domki załatwić :baby:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...