Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kto jest chętny ... BURGMANIA 2015


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Kto jest chętny, kto się zgłasza?

Ja ... Zakrzyknął w głos koziołek.

Miał maleńką śliczną bródkę,

A wołano nań Matołek ...

Zapewne wielu z Was zaglądało już do TEMATU i wiecie gdzie odbędzie się XI ogólnopolski zlot ...

Ja też tam zaglądałem i oczywiście mam chęć pojechać ...

Ma się rozumieć że chciałbym jechać w zacnym zachodniopomorskim gronie więc grzecznie się pytam:

Kto z grona szanownych zachodniopomorskich maxi maniaków ma jeszcze ochotę na czerwcowy wyjazd na zlot?

Jako że przed nami okres świąteczny, zgłoście swój akces i tym samym zróbcie sobie prezent w postaci zaklepania miejsca na zlocie ... :)

Zapodaję listę tych co wyrazili chęć udziału:

1. (99+100) SlawoyAMD + Gosia ........... zapłacone .................... domek nr 15 (ośr. Kręgiel) ........... Suzuki Burgman 650

2. (102) Robsson ................................... zapłacone .................... domek nr 15 (ośr. Kręgiel) ........... Suzuki Burgman 400

3. (111) elvis .......................................... zapłacone .................... domek nr 13 (ośr. Kręgiel) ............ wrotki :) ......................................... czwartek

4. (121) KriSSo ...................................... zapłacone .................... domek nr 6 (ośr. Kręgiel) .............. Honda Forza 300

5. (126) Urbi ........................................... zapłacone .................... domek nr 6 (ośr. Kręgiel) ............. Yamacha majesty 400

6. (129) kowal ........................................ zapłacone .................... domek nr 6 (ośr. Kręgiel) .............. Aprilla Atlantic 400

7. (135) Rzelu ........................................ zapłacone .................... domek nr 13 (ośr. Kręgiel) ............ Honda SW600

8. (138) KOT45 ...................................... zapłacone .................... domek nr 5 (Zielony Zakątek) ....... Malaguti Spidermax GT500

9. (141) hrabia ....................................... zapłacone .................... domek nr 5 (Zielony Zakątek) ....... Honda Integra 700

10. (145) qszysiek ................................... zapłacone .................... domek nr 13 (ośr. Kręgiel) ............ wrotki :) ......................................... czwartek

11. (157) wooferai ................................... zapłacone .................... domek nr 6 (ośr. Kręgiel) ............... Suzuki Burgman 650

12. (158) Rogierro .................................. zapłacone .................... domek nr 5 (Zielony Zakątek) ........ Kymco Xciting 400i

13. (160) burgifan ................................... zapłacone .................... domek nr 13 (ośr. Kręgiel) ............. Suzuki Burgman 400 .................... czwartek

14. (173) qubel ....................................... zapłacone .................... domek nr 6 (ośr. Kręgiel) ............... Suzuki Burgman 400

15. (175+176) grota10 + Dorota ............. zapłacone .................... domek nr 13 (ośr. Kręgiel) ............. Kymco Xciting 500

16. (177+178) bilety + Zosia ................... zapłacone .................... domek nr 13 (ośr. Kręgiel) ............. Honda SW600

17. (182) kunisz ...................................... zapłacone .................... domek nr 5 (Zielony Zakątek) ........ Suzuki Burgman 650

18. (248) szneka ..................................... zapłacone .................... domek nr 9 (ośr. Kręgiel)) .............. Kymco MyRoad 700i

19. (261) melmacie ................................. zapłacone .................... domek nr 13 (ośr. Kręgiel) ............. Honda SW-T400

20. (262) azjon ........................................ zapłacone .................... domek nr 13 (ośr. Kręgiel) ............. Honda SW600 .............................. czwartek

21. (270) Samba ..................................... zapłacone .................... domek nr 5 (Zielony zakątek) ......... Yamaha T-Max 500 ....................... czwartek

22. (283) szabel ...................................... zapłacone .................... domek nr 9 (Zielony zakątek) ......... Suzuki Burgman 400

23. (284) zegareczek5 ............................ zapłacone .................... domek nr 9 (Zielony zakątek) ......... Suzuki Burgman 400

24. ... to miejsce czeka właśnie na Ciebie ...

No i fajnie ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    43

  • SlawoyAMD

    28

  • burgifan

    13

  • Robsson

    13

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

No ja pojadę... Pewnie z Gosią w wariancie na domek, ale to jeszcze muszę uzgodnić z nią (dziś jestem w robocie). Sam pewnie wybrałbym namiot :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

KriSSo wariant 1, koszulka męska XL

Krzysiu, deklaracja z podaniem wariantu uczestnictwa i koszulki, to nie w tym temacie... ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No pewnie, przeca sobie jaja robię :). Zamówiłem u Elvisa domek i koszulkę :D

A na poważnie, skąd można wiedzieć w grudniu, czy na zlot się pojedzie? Czy pojadę, czy nie pojadę, będę wiedział pewnie z tydzień przed wyjazdem, a nie teraz. Ludziska pół roku wcześniej deklarują? Sraczka kogoś dopadnie solidna dwa dni przed zlotem i też nie pojedzie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ja zadeklarowałem i zrobiłem przelew już, bo później mogą być problemy z domkami - pokojami... Szkoda że organizatorzy już nie określili ilości wolnych miejsc, no ale to będzie zapewne w osobnym temacie dotyczącym zakwaterowania...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A na poważnie, skąd można wiedzieć w grudniu, czy na zlot się pojedzie?

Masz ochotę jechać to się zapisujesz.

Czy pojadę, czy nie pojadę, będę wiedział pewnie z tydzień przed wyjazdem, a nie teraz.

Ale tydzień przed zlotem to już miejsc nie będzie.

Poza tym trzeba zrobić zamówienia na np. koszulki, jakieś drobiazgi zapłacić rezerwacje itp. więc skąd organizator ma wiedzieć czy przyjedzie 100 czy 300 osób ?

Sraczka kogoś dopadnie solidna dwa dni przed zlotem i też nie pojedzie.

No to nie pojedzie .Trudno jego problem

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Sraczka kogoś dopadnie solidna dwa dni przed zlotem i też nie pojedzie.

Miłość i sraczka przychodzi znienacka :laughing:

Zakładasz pampersa i pooooszedł :batman:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Humory wszystkim dopisują w ten mikołajkowy wieczór :). Chwała Bogu.

Dobra, przekonaliście mnie :). Stoperan się zakupi, korek pozostawi. Pozostało jeszcze tylko "A" dokończyć i motocykl kupić, bo jechać 125-tką ...... to dwa dni wcześniej trza wyjechać :D.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robsson jedzie :clapping: Może uda się załapać do jednego pokoju :) Planuję wyjazd bardzo wcześnie rano (w czwartek nie ma sensu, bo koszta rosną a ciężko w robocie dłuższe wolne wyciągnąć), tak by te 304 kilometry kilometry szybko przejechać i zameldować się tam do przynajmniej 11-tej

KriSSo - Termin zgłoszeń i wpłat jest do 30.04 więc "czasowo dość rozlegle można się jeszcze określić

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chciałbym pojechać... Mam nadzieję, że tym razem mi się uda... i nic mi nie pokrzyżuje planów...

No i jest jeszcze jeden najważniejszy warunek - jedziemy wszyscy razem, całą Grupą, a nie jak w zeszłym roku, 10-osób w 6 czy 7 podgrupach...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robsson ... będzie beka że fiu fiu ... :laughing: !jump

Na to liczę ;)

jedziemy wszyscy razem, całą Grupą, a nie jak w zeszłym roku, 10-osób w 6 czy 7 podgrupach...

Co Wy na to?

Planuję wyjazd bardzo wcześnie rano ...

Sławku, co sądzisz o pomyśle Urbi-ego ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Znając życie, jeszcze będzie sporo pomysłów i weryfikacji planów, bo jak wiadomo, to w pracy różnie bywa, może za chwilę część będzie chciała, jak w poprzednim roku, jechać już w czwartek (ja tutaj odpadam)... Niemniej jestem otwarty na propozycje... Tylko jak mówię, konkretnie będę wiedział o której będę wyjeżdżał tak na miesiąc przed imprezą najszybciej (nowy grafik), bo niby pracuję na umowę-zlecenie (śmieciówa) i teoretycznie mogę powiedzieć szefowi, że nie przychodzę w ten a ten dzień i już, to on mi po złości w następnym miesiącu da tak mało godzin, że zdechnę z głodu... Po prostu pełna dyplomacja musi być :( Więc może się zdarzyć, że będę jechał dopiero po nocce, a więc wyjazd na 9,00 dopiero... Ale to czarny scenariusz i mam nadzieję, że wyjdzie po naszemu...

Odnośnik do komentarza

Panowie też się deklaruję, czekałem trzy lata na ten zaszczyt i jeśli będę na lądzie a grafik na to wskazuję więc JJJAAADDĘĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to już jest nas trzech... Jeszcze będę namawiał Dareckiego na wyjazd i jestem gotów dostosować się do tempa przelotowego 125-ki, czyli średnio 80-90 km/h... Jechałem tym Piaggio na Burgmanię w Malborku, jachałem na kurs z pracy do Bydgoszczy i wiem, że można, że trzeba i należy jechać na Burgmanię 125-kami, więc jesteśmy z wami :) Mam nadzieję, że kolega KOT też do nas dołączy...

Odnośnik do komentarza

elo :)...no to i chyba sie tez zapisze :)...a co mi tam :)...mocna grupa bedzie ze s-cia :)...sie zapisalem...sie zapisalem...:)...:)...:)...

Odnośnik do komentarza

Chciałbym pojechać... Mam nadzieję, że tym razem mi się uda... i nic mi nie pokrzyżuje planów...

No i jest jeszcze jeden najważniejszy warunek - jedziemy wszyscy razem, całą Grupą, a nie jak w zeszłym roku, 10-osób w 6 czy 7 podgrupach...

Popieram

Urbi, wyjazd 8:45 jak dobrze pamiętam?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...