Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sprawozdanie z akcji charytatywnych podczas zlotu *Burgmania 2014*


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jako, że jutro 6 grudnia to jest to właściwy czas aby oficjalnie zakończyć akcje charytatywne, które były prowadzone podczas zlotu *Burgmania 2014*

Jak zapewne pamiętacie, podczas rejestracji stała skrzynka do której niektórzy z Was wrzucali pieniądze na pomoc dla naszego kolegi Jordana a także dla Magdy Konkol, córki naszego kolegi avanturnika.

Li4vLi4vLi4vLi4vaW1hZ2VzL3psb3R5QnVyZ21hbmlhL0J1cmdtYW5pYV8yMDE0L1psb3QvSU1HXzY1NzYuanBnJnc9ODAwJmg9NjAwJnE9MTAwJmFvZT0xJmZsdHJbXT13bWl8d2F0ZXJtYXJrL3cucG5nfFRSfDc1.jpg

W efekcie udało nam się zebrać do "skrzynki" 950 zł.

Druga część środków pochodziła z licytacji 5 kamizelek, jadących na plecach uczestników I Przedzlotowej Ogólnopolskiej Sztafecie Burgmanii, której pomysłodawcą był nasz kolega Anton. :)

Była też licytacja niecodziennego "gadżetu" zlotowego, który przekazała Ania z Kristofem :)

Li4vLi4vLi4vLi4vaW1hZ2VzL3psb3R5QnVyZ21hbmlhL0J1cmdtYW5pYV8yMDE0L0ltcHJlemEvSU1HXzczNjJiLmpwZyZ3PTgwMCZoPTYwMCZxPTEwMCZhb2U9MSZmbHRyW109d21pfHdhdGVybWFyay93LnBuZ3xUUnw3NQ==.jpg

Na aukcjach zebraliśmy 1290 zł.

Finalnie więc na tegorocznym zlocie *Burgmania 2014* uzbieraliśmy łącznie 2240 zł... za co chciałem Wam w tym miejscu serdecznie podziękować t3756.gif

W związku z powyższym co następuje... W dniu dzisiejszym środki w kwocie 1120zł powędrowały na konta Jordana a także 1120zł na Śląskie Centrum Hematologii i Transplantacji Szpiku

43 1050 1214 1000 0023 5223 9731

z dopiskiem "Dla Magdy Konkol"

Załączam życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności dla Jordana i Magdy santahat.gif

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Lucjan73

    5

  • arturo-bb

    5

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • dr.big

    4

  • Sympatycy

Ogromna RADOŚĆ mnie rozpiera!!!

Przyjmijcie proszę moje wielkie gratulacje dla wszystkich Darczyńców, Pomysłodawców i Realizatorów.

PS. Taki czas,,,takie miejsce...tacy ludzie... :clapping:

Odnośnik do komentarza

No i Super :-)

Jordanowi i Madzi życzymy z Kristofem dużo zdrówka

Obiecujemy, że jeżeli na Burgmani 2015 będzie podobna licytacja możecie liczyć na nasze wsparcie

Pozdrawiamy

Ania i Kristof

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam wszystkich

Chciałbym podziękować w swoim i Karoliny imieniu.

Wczoraj wieczór miałem telefon (a dokładniej telefon do Karoliny). Dzwonił Artix. Zrobił mi niespodziankę i napisał później na PM Miłego Mikołaja od Klubu Burgmanii i dużo zdrowia.

Są to peniążki zbierane na X Burgmanii 2014 do puszki, czyli od Was wszystkich. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Tak więc dziś zrobię sobie prezent i kupię lżejszy wózek. Obecnie mam ponad 22kg. Zmienię na 13kg. Zawsze to trochę mniej do toczenia i znoszenia. Poprzedni był po kimś, więc już swoje przejeździł i teraz jest możliwość zmiany.

Naprawdę zrobiliście mi dużą niespodziankę, pozdrawiamy Wszystkich i do zobaczenia.

Mam nadzieję, że i tym razem też pomożecie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam nadzieję, że i tym razem też pomożecie.

Jak mawiał I - szy sekretarz PZPR Edward Gierek

Pomożemy !!!!

Zdrowia , Zdrowia i jeszcze raz Zdrowia .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...