Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skuter dla dziadka.. raptem 45 lat....ale dziad.. :-)


wooferai

Rekomendowane odpowiedzi

O rety,nie wiem co robić? muszę jak tak sprawę przedstawiasz? załatwić sobie ochronę :) Nie ma bata,jutro szukam tu: w Norwegii na miejscu jakiegoś Trolla na ochroniarza,dla mnie oczywiście:) :horse:Żeby ten dzielny torll uchronił mnie przed inwazją....

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    39

  • dr.big

    16

  • SlawoyAMD

    16

  • Jurek_mwo

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Krótkie podsumowanie wyprawy:

- Irlandia to nie Anglia

- Skoro handlarze stąd nie ciągną moto na potęgę to nie warto sobie prywatnie też głowy zawracać ściąganiem stąd moto

- plus taki że trochę poznałem ruch lewostronny, łatwo nie było

- poznałem też ładną kobietę, trochę małomówna i zimna, ale co tame93d4a042257dabe72ce88b97b7cb3ac.jpg

Wszystkim kibicującym, wkręconym, miłym i tym innym dziękuje za wsparcie forumowe w tej zwariowanej wyprawie45d64da2ba2a62f28dc58bd3b2f6632e.jpg02944c47e7ba6c685672f1275ec7ec7d.jpgc0b726beba450644232d4b9cb08d3eec.jpg2d9347e64e7944f9f4676f4a961e695a.jpgca341607bb125f52ab771f405c4e5600.jpg

Jurek_mwo....a miało być Mrągowo...

A niech to dunder ściśnie....

to teraz mnie czeka Norwegia????

....ale to pewnie już w osobnym temacie...

e936fd5b1cdb8895078f6927ab46aee8.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

wooferai jak śledzę Twój temat to odnoszę wrażenie, że to nie o zakup skutera w tym wszystkim chodziło ale o pretekst żeby polecieć na wycieczkę do Irlandii ;)

No ale dlaczego by nie, można i tak :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

wooferai, coś ucichło w tym temacie...?!?

Wróciłeś do kraju z tej Irlandii...?!?

Gdzie się podziewasz co knujesz, kolego...?!?

Przygotowujesz się do kolejnego etapu swej przygody pt. "Dookoła świata w poszukiwaniu Burka"...?!?

Odezwij się i potwierdź, że żyjesz...

Odnośnik do komentarza

Co tu pisać, teraz to już łatwizna.

W środę ruszam po bordowego burka do Norwegii...do Jurka, dał się skusić mojej nie-odmawialnej ofercie.

I wracam burkiem z Trondheim do Polski.

Pod choinkę jak znalazł. :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Arek prędzej w Trondheim, kupisz narty biegowe niż Burgmana...

Chyba, że interesuje Cię taki skuter...

Snowmobile-in-Northern-Norway-740.JPG

Ale jeśli byś wybierał się, jednak do Mrągowa, to nie zapomnij o patencie i krótkich spodenkach...

Tam w tym roku, wyjątkowo piękna pogoda tej zimy... ;-)

Mr%C4%85gowo%20z%20lotu%20ptaka,%20fot_%20M_%20Modzelewski_-1-1.jpg

1414480578.jpg

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie przestraszyliście, dlatego namówiłem Marka Bilety na wyjazd ze mną.

Przyda mi się bardziej doświadczony kierowca w razie gorszej pogody.

A jak będzie oki na drodze, to na dwie ręce polecimy.

Taki przynajmniej jest plan.

Jutro startujemy....

W związku z tym Marek Bilety na wigilii GZ niestety nie będzie - przepraszam, ale dłużej czekać już nie mogłem, a pogoda i tak póki co łaskawa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trochę mnie przestraszyliście, dlatego namówiłem Marka Bilety na wyjazd ze mną.

Przyda mi się bardziej doświadczony kierowca w razie gorszej pogody.

A jak będzie oki na drodze, to na dwie ręce polecimy.

Taki przynajmniej jest plan.

Jutro startujemy....

W związku z tym Marek Bilety na wigilii GZ niestety nie będzie - przepraszam, ale dłużej czekać już nie mogłem, a pogoda i tak póki co łaskawa.

Oczywiście potwierdzam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

W związku z tym Marek Bilety na wigilii GZ niestety nie będzie - przepraszam, ale dłużej czekać już nie mogłem, a pogoda i tak póki co łaskawa.

A to mi się nie podoba...

Odnośnik do komentarza

Jestem w szoku, powodzonka !

Jeździłem do Norków kilka lat, woziłem ludzi busem, ale nigdy nie sądziłem, że można tak po prostu polecieć 2oo i to jeszcze niezły kawałek powyżej Oslo o tej porze roku.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również ubolewam nad nieobecnością Marka i Arka na naszym spotkaniu wigilijnym... :-(

Nie moglibyście przełożyć sobie tej wycieczki na piątek...?!?

Odnośnik do komentarza

Uff.

Spakowany.

- kask

- buff-ka na szyję

- odzież termiczna x 2 (Lidl i brubeck - tylko czy to ma sens? i który najpierw włożyć?)

- skarpetki zwykłe i narciarskie. (tu najbardziej się martwię kiedy jako pasażer jadę)

- kurtka i spodnie moto - materiałowe

- no buty moto, ale letnie? zwykłe w każdym bądź razie.

- rękawiczki x 2 , zwykłe i te z lidla nieprzemakalne i nieprzewiewne...się okaże...

Niestety nie można było przełożyć, bo Jurek jest tam tylko do jutra wieczorem i burek musiałby czekać do wiosny w Norwegii.

Odnośnik do komentarza

Arek! Dasz radę:) wierzę w ciebie]]] Ja też na lepszą pogodę w sobotę nie liczę,ale,póki co,pożyjemy zobaczymy:)

Melduję Arku że zmieniłem,miejsce,za mieszkania,w Norwegi,teraz jestem w Stavanger,to dla formalności,żebyś nie błądził,jak przyjedziesz po !scooter ]]]]]]

Odnośnik do komentarza

No to zmienia całkowicie wszystko.

Widzę, że udało Ci się to o czym rozmawialiśmy jeszcze wczoraj.

Super.

Z Oslo nawet ciut bliżej, a i temperatury lepsze.

I polecimy przez Danie.

To do spotkania.

Wypucuj Burka.

Jutro startujemy. :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przez Bałtyk uważajcie, bo może być ślisko :D Wariaci... Z Mrągowa też będzie niezła przeprawa przejechać, ale na pewno jakiś dostawczak macie w zanadrzu :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To do spotkania.

Wypucuj Burka.

Jutro startujemy. :-)

Jak mnie pamięć nie myli, to Burek stoi wypucowany i przykryty kołderką, więc tylko nie poniszczcie go w transporcie... Dobrze go zabezpieczcie i opatulcie na podróż... Pamiętaj o gąbkach pod pasy...

Szerokiej drogi i przywieź jakąś pamiątkę z Mazur, koniecznie... ;-)

Odnośnik do komentarza

Buraska,wystawię na dwór,tutaj nie mal non stop leje, więc kąpiel gwarantowana, :kicking:

Tak w Mrągowie mamy dostawcze bryczki,ale nie wiem,czy tyle siana,da się z sobą zabrać,bo jednak tutejsze konie Mazurskie lubią zajadać swieze sianko:) Ja jedank,dosiądę swego kucyka,i pojadę w siodle galopem !scooter

Odnośnik do komentarza

Hmm chłopaki najpierw mieli jechac do Oslo,ale jak już pisałem,ja mieszkam w Stavanger :) Najlepiej,to by było się spotkać,w Mrągowie:) choć ja na ten moment,jestem w Norwegii]]]] więc już sam się pogubiłem,co oni myslą:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...