Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skuter dla dziadka.. raptem 45 lat....ale dziad.. :-)


wooferai

Rekomendowane odpowiedzi

To jest wlaśnie to co Piszą Koledzy,Jaki chcesz mieć przebieg?

Krzytro, z przebiegiem to nie tak... Zobaczysz ile teraz będziesz robił kilometrów skuterem, od czasu jak w traski będziesz latał LT- kiem...

PS. Ja robię jednym Tmaxem np. po 3 tysie np. od maja do października (czyli latem)... 10 lat- 30 tkm :D ... Ale taki przebieg możliwy jest tylko w momencie, kiedy jeździsz na kilku sprzętach albo, że sprzęt stoi z jakiegoś powodu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    39

  • dr.big

    16

  • SlawoyAMD

    16

  • Jurek_mwo

    13

Top użytkownicy w tym temacie

SlawoyAMD

Sześć lat i tylko niecałe dwa tysiące przebiegu na rok... Jeśli jest to w jakiś sposób przebieg udokumentowany w serwisówce, to nic tylko brać...

Toteż zadzwoniłem do gościa w UK. A właściwie zadzwonił kolega z dobrym angielskim.

I wsio podobno udokumentowane jest. Małe przebiegi ze względu na angielską pogodę.

Więc szybciutko zakupiłem bilecik na lot w rayanarze...raptem 350 zeta.

Biorę kasę i dziś lecę o 16.

Życzcie mi szczęścia.

PS.

Krisso...

no przecież Lucjan go już sprzedał Jurkowi, nie mnie. Też nie doczytałeś tak jak ja. Pozdrawiam

.Idę się pakować.

Odnośnik do komentarza

Zyczę zadowolenia z zakupu :) .

PS. I pamiętaj, pojazdy z gór oraz znad Atlantyku tudzież Morza Północnego potrafią rdzewieć ponad miarę- zasolone powietrze. Zwłaszcza, że w tamtych okolicach przeważa wiatr zachodni...

Odnośnik do komentarza

SlawoyAMD

Toteż zadzwoniłem do gościa w UK. A właściwie zadzwonił kolega z dobrym angielskim.

I wsio podobno udokumentowane jest. Małe przebiegi ze względu na angielską pogodę.

Więc szybciutko zakupiłem bilecik na lot w rayanarze...raptem 350 zeta.

Biorę kasę i dziś lecę o 16.

Życzcie mi szczęścia.

PS.

Krisso...

no przecież Lucjan go już sprzedał Jurkowi, nie mnie. Też nie doczytałeś tak jak ja. Pozdrawiam

.Idę się pakować.

Pisałem że Jurek wystawiał ten skuter w ogłoszeniach i to całkiem niedawno.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Eee, to jak już tak sobie żartujemy to ten był "ciekawszy" ;) -->> http://www.ebay.co.u...=p2047675.l2557

Korba mu co prawda trochę "wyjszła" ale nic to... bo przebieg malutki ;)

Idź na całość! ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Toteż zadzwoniłem do gościa w UK. A właściwie zadzwonił kolega z dobrym angielskim.

I wsio podobno udokumentowane jest. Małe przebiegi ze względu na angielską pogodę.

Więc szybciutko zakupiłem bilecik na lot w rayanarze...raptem 350 zeta.

Biorę kasę i dziś lecę o 16.

Życzcie mi szczęścia.

A doliczyłeś koszty sprowadzenia do PL? Czy zamierzasz jutro wyruszyć do kraju na 200? :kwasny:

Nie mówiąc o przeróbce do ruchu prawostronnego, bo to drobnostka.

Odnośnik do komentarza

Spakowany. Uff.

Odezwę się później z lotniska.

Kask, odzież termiczna, kombinezon, kurka ile to miejsca zajmuje.

Ale później to na siebie włożę i wiśta wio.

W sumie to się dziwię handlarzom, że ciągną takie szroty z Francji, a tuż obok w UK i stan i cena lepsza.

Bigu, ale Ty z tą solą to chyba przesadzasz trochę.

My w Szczecinie też z nad morza i jakoś sprzęty nie rdzewieją na potęgę.

Hahaha....Co do ruchu lewostronnego to kolego Campto nie żartuj, to nie samochód i kierownicy nie trzeba przekładać. :-) ..ech...dowcipniś...hahaha...

Co do transportu...hm, faktycznie nie pomyślałem.

Ale sprawdziłem właśnie i pogoda ma być na plusie i tam i tu.

Od 5 do 9 stopni.

Odnośnik do komentarza

Powodzenia na miejscu i w miarę ładniej pogody przy powrocie :) .

(...)

Bigu, ale Ty z tą solą to chyba przesadzasz trochę.

(...)

Na 100% poważnie.

PS. Wydaje mi się, że Bałtyk to nie zasolenie... 7 promili.... Atlantyk to już 35... czyli 5 razy więcej ;) . No i u nas nie przeważają wiatry północne. A tam zachodnie nawiewają powietrze znad kilku tysiecy kilometrów oceanu...

Odnośnik do komentarza

Chodzi o przerobienie lamp przednich bo świecą inaczej. Jeżeli pogoda będzie słaba zawsze można nadać kurierem.

A jeżeli chodzi o "rudą" to niestety sory ale mają tam taki klimat....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hahaha....Co do ruchu lewostronnego to kolego Campto nie żartuj, to nie samochód i kierownicy nie trzeba przekładać. :-) ..ech...dowcipniś...hahaha...

Tak jak Lucjan73 napisał chodzi o przystosowanie oświetlenia do ruchu prawostronnego.

Odnośnik do komentarza

Wooferai nie obraź się ale czy Ty aby nie działasz zbyt pochopnie ? Cena skutera w UK 2600 Funta co daje cirka 13 tyś + koszty (dojazd, przyjazd i tu na miejscu papierologia) czy to aby dobrze skalkulowałeś ? Czy to nie aby za duże ryzyko ? Nie wiadomo co zastaniesz na miejscu. Oczywiście życzę Ci jak najlepiej ale wiesz pośpiech jest dobry przyłapaniu pcheł...

Odnośnik do komentarza

1500 kilometrów na jednośladzie przy tej pogodzie- podziwiam- żelazne zdrowie :) . Z drugiej strony właśnie, czy warto ... ?

PS. To nie lepiej trochę dopłacić i szukać bliżej, bez potrzebnych przeróbek na ruch lewostronny? Reflektory też swoje będą kosztowały...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co mam napisać 8336384fcb44da9b507f1fc8ba821cb3.jpg

Jestem na lotnisku.

I płakać mi sie chce.

Wszystko przez ten pospiech.

Od niwinnego posta do lotniska, bo zachcialo mi sue miec 2oo pod choinkę....

Dzis rano zdecydowałem się na wyjazd. Jak to ja na wariata.

Zadzwibilem do kolegi z Goleniowa. Iblatanegi w sprawach kupowanua biletów w internecie.

Powiedzualem mu Sławek kupuj bilet na 18 z goleniowa, tylko ze w ferworze walki z ciuchami i innymi pomylioem loty.

Samolot dio londynu odlecial o 16.40........

Sorki za pisownię, ale łzy przyslaniaja mi widok tej malej klawiaturki.

Teraz siedze na sali odlotów do DUBLINA.... D U B L I N A....

I nie wiem czy zamawiac taxui i wracać czy majac juz bilet leciec do dublina i tam czegos szukac?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W Dublinie będą jeszcze bardziej pordzewiałe :frusty:

Ale jak jesteś na lotnisku to może skocz troszkę dalej ale za to do wiele suchszego klimatu.

Podobno w Johannesburgu są w lepszej cenie i z mniejszym przebiegiem (kręcą się tylko po zamkniętych enklawach nie wyjeżdżając na miasto ) :lol1::Jumpy:

No sorry ale nie mogłem się powstrzymać

Odnośnik do komentarza

Przesadziłeś, wiadomo ze nikt nie leci do innego kraju w ciemno na poszukiwania sprzętu. Do tego momentu można było jeszcze od biedy w tą historię uwierzyć. :fish:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kurczę, jak w komedii romantycznej z Hugh Grant'em :D. Świetna ta historia i wciągnęła mnie jak najlepszy serial, nawet moja żona wciąż pyta "i co z nim? i co z nim?" :laughing: - wreszcie coś innego :). Brawo wooferei :notworthy: Jak dolecisz :D to daj cynk, to poszukamy wspólnie jakiejś maszyny hehe :D

Odnośnik do komentarza

Po co do Dublina? Leć do Shannon :D . W Limerick wynajmujesz jacht, a w Lough Derg i rzece Shannon pełno szczupaków. Gwarantuję :) . Chociaż o tej porze roku to już "trochę" za późno...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem czemu ale sposób działania wooferai kojarzy mi się z pomysłami kolegi Dawd Wawa :frusty::Jumpy:

Z drugiej strony dawno tak się nie ubawiłem.

Dziękuję za taki "prezent mikołajkowy " :clapping:

Czekam na ciąg dalszy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...