Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany zakupowe maxi na sezon 2015 - sonda


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Jakie zmiany w garażu planujesz na sezon 2015?  

178 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zostaję przy Majce na kolejny rok albo dwa, bo niestety dodatkowe fundusze muszę zainwestować we własną edukację a to niestety jest spory "żarłok".

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piootr

    5

  • dr.big

    4

  • robson

    3

  • radi

    3

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Może nie zmiana maxi, ale pierwszy, gdyż nastąpił mały transfer z biegowca na maxi. Więc w 2015 roku będę jeździł T maxem 530 o ile JuStA odda mi tylne koło i pas napędowy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Robert JAPAN
1 godzinę temu, zygmek68 napisał:

Przed nami kilka miesięcy odpoczynku,i czas na przemyślenia.Jakie macie plany zakupowe na nowy sezon 2017r.?

Plan sprzedażowy - opchnąć mojego diabła 125cc

Potem zobaczyć co będzie się dziać z Honda Polska czy będą sprowadzać maxi nie dostępne u nas. 

Jeśli oleją temat to też ich oleję :)

Pozostanie dylemat Burek 400(podobno lubi sprzęgło ślizgać) lub Piaggo x10 500cc (elektryka lubi płatać figle) lub t-max jak wygram w lotto :)

Zwykłe moto jednak odpada bo nie mam zamiaru pierdolić się z smarowaniem i naciągiem łańcucha

Gdy już będzie moto to trzeba kupić jakiś normalny strój na moto bo po ostaniej przejażdżce  jestem schorowany na maksa

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Robert JAPAN napisał:

Gdy już będzie moto to trzeba kupić jakiś normalny strój na moto bo po ostaniej przejażdżce  jestem schorowany na maksa

JA uważam że ubiór to podstawa, czy to skuter, czy motor :) Też borykałem się z problemem: aaa, później sobie coś tam kupię, na razie tak pojeżdżę whist  ale kolega doradził mi żeby zakupić cały komplet do jazdy i będzie bezpiecznie i przede wszystkim ciepło :) i jestem mega zadowolony to co mam, bo pewnie po ostatniej przejażdżce !scooter do Olsztyna w temperaturze + 5, 6 stopni to pewnie bym też chorował :( Fakt, faktem że to jest wszystko kosztowne od razu zakupić, a jeszcze jak się kupi maszynę i tyle kasy pójdzie i od razu kupić ciuchy to normalnie BANKRUT !placz1 ale chyba zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze, a ubiór to PODSTAWA !OKK  Także Robert na pewno musisz coś z czasem zakupić !OK  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) 

Odnośnik do komentarza

Ciuchy musza byc i basta!!! Jak brakuje sałaty w kieszeni to nie trzeba sięgać z górnej półki mozna postawić na średniość ale ubrać sie trzeba. Ja za młodu jeździłem w kasku bez szybki , T-shirt na to Flyers, jeździło się i w deszczu i w niższych temperaturach bez rękawiczek . I nie chodzi o zwykłe przeziębienie . Dziś po prostu opłakane skutki extremalnych zachowań biorą górę. Stawy w palcach skrzypią, plecy bolą zatoki to juz permanentny problem. Nie masz na drogie kup tańsze ale ubranie to podstawa i nie tylko w razie wywrotki. Im wiecej jeździsz tym lepsza jakość

Odnośnik do komentarza

Wymienić TDM na skuter. Najlepiej SW 400-600 lub T-Maxa. W ostateczności na jakiegoś zadbanego jednocylindrowca.:D Odnośnie ubrań to tanio można trafić prawie nowe używki. Zawsze jakieś wyjście dla tych co mają mniej kasy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

...po kilku latach jazdy Hondą SW-T chyba czas na zmianę...w kościach czuję, że będzie to też Honda, ale Integra...byle do wiosny. :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja po 3-ech (prawie) udanych sezonach na SW-T600 w 2017 roku troszkę odpocznę od 2oo ( z przymusu), a potem są plany aby walnąć z "grubej rury". Hehehe


Pozdrawiam Piootr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A mnie lekarz po badaniu przepisał na receptę burgmana 650  najlepiej rocznik 2010-2012 tulko narazie brak dobrych ofert. 

 

Odnośnik do komentarza

Rozmrożony i odgrzewany kotlet -przydała by się już pewnie nowa sonda. 

Głos oddałem wstecz, hmm... pewnie mój już ostatni duży maxi-skuter (nowy).

Dlatego ostatecznie wybór padł na króla, choć plany były inne - miał być MAXSYM 600.

A następny... Na szczęście trochę lat minie. Kto wie może kiedyś wrócę do jakiegoś budżetowego midi...??? 

 

7 godzin temu, nietoperz napisał:

A mnie lekarz po badaniu przepisał na receptę burgmana 650  najlepiej rocznik 2010-2012 tulko narazie brak dobrych ofert. 

 

Trafiona recepta, ale tak jak już zauważyłeś. Trudna w realizacji. Topowych modeli nie sprzedaje się "od tak" tylko po kilku latach. Trzeba być czujnym i szybko reagować na nowe ogłoszenia. Ale przede wszystkim przy B650 trzeba być czujnym przy zakupie.

Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza

Wcześniej miałem Piaggio x8 125ccm ale był trochę za słaby na trasę. Teraz posiadam Yamahe Majesty 400 i ta w pełni spełnia moje oczekiwania ( idealna ma miasto i w trasę). Łykam Tiry jak młody rekin co na 125ccm było bardzo problematyczne. :D

Odnośnik do komentarza

Darecki rozumiem cię w pełni, też tak miałem, na początku 125 ale strach tym było w trasę się wybrać, potem była 400, przyśpieszenie i vmax odpowiednie ale wiadomo jeden gar na dalekuxh trasach się trochę męczy tak więc przyszedł czas na przesiadkę na dwucylindrowca. Honda Integra :-)

Odnośnik do komentarza

A ja bym chciał się pochwalić swoim pierwszym maxi.Został nim Gilera Nexus 500 z 2010roku.Skuter kupiłem 600 km od domu w Jaworznie od pana Adama,mimo odległości widzę,że warto było.Skuter jest jak nowy.Mam nadzieję,że mi będzie długo służył:)

Odnośnik do komentarza
Dnia 28.12.2014 o 09:25, dr.big napisał:

Najbliżej prawdy było to stwierdzenie, nie w pełni, ale było blisko: "Nie zmieniam, to co mam spełnia w pełni moje wymagania"

Mimo tego, że nie jest to wyobrażony ideał- bo takiego nie ma, to parę lat na pewno posłuży :) .

Na razie dalej bez zmian, wersja rzadko spotykana, przebieg znikomy i to mi odpowiada :) .

PS. Ale wydech mogę zmienić B) ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może administracja wrzuci uaktualnioną sondę o nowe modele (w nowym temacie), bo ta widać wzbudziła spore zainteresowanie, ale już nie oddaje wiarygodnych danych (zwłaszcza, że do pewnego czasu można było ją edytować)...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam/miałem w planach zmianę Zacnej na Zacną NC Integra, ale jak to bywa w życiu pewne powiedzenie głosi - " jak chcesz rozbawić pana Boga, powiedz mu o swoich planach".

Jedną Integrę kupił Iraśko, druga z Honda Plaza też sprzedana, także tymczasem czekam...

Odnośnik do komentarza

W tym sezonie została Integra, za rok będzie Integra 750, VFR z DCT lub hmmm coś innego od Hondy.

W tym roku chciałem jeszcze dokupić do stajni coś  typu CR, CRF RM, RM-Z lub podobnego ale na razie wisi w powietrzu.Chyba wezmę się za odrestaurowanie pojazdów, które mam w podpisie na czerwono i gdzieś sobie staną czekając na lepsze jutro.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...