Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany zakupowe maxi na sezon 2015 - sonda


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Jakie zmiany w garażu planujesz na sezon 2015?  

178 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Minął miesiąc... i o ile deklaracja blisko połowy ankieterów "Nie zmieniam, to co mam spełnia w pełni moje wymagania (46 głosów [41.82%])" mnie raczej nie dziwi (choć pewnie jeszcze 5 lat temu wynik byłby tutaj diametralnie odmienny) o tyle zastanawiający jest fakt braku zainteresowania nowymi >125<. Czyżby faktycznie z dużej burzy mały deszcz? :ninja:

Nie mniej zastanawiający jest brak planów na maxi >Kymco< czy Hondę Integrę 750.

Analizując pozostałe punkty sondy można stwierdzić jedno... w sezonie 2015 raczej nie będzie szałów zakupowych :kwasny: a jeśli już to skupimy się na pojazdach używanych. :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piootr

    5

  • dr.big

    4

  • robson

    3

  • radi

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Dopisuję swój głos.

Na przyszły rok budżet wyniesie coś między 20 a 25 tys. i w tej cenie chciałbym znaleźć jakąś używkę z pewnej ręki, w ostateczności jakąś nówkę Kymco.

Na tę chwilę Burgman 400 wydaje się dla mnie idealnym wyborem, choć należy podkreślić że nie miałem okazji sprawdzić niczego na drodze. Serce chciałoby sw-t 600/400 od Klubowicza, zobaczymy czy na wiosnę pojawią się jakieś oferty. Jednak bezawaryjność Hondy > Suzuki, nie mówiąc o dwa razy dłuższych okresach międzyprzeglądowych.

Oby się udało bo czeka mnie jeszcze rozbudowa domu i boję się że będzie kolidować z zakupem maxi :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bardzo chętnie zmieniłbym na Króla ale być może w 2016r, w chwili obecnej muszę (chcę) nacieszyć się swoim AN400 :)

Odnośnik do komentarza

Mam rocznego AN400 (produkcja 2012, pierwsza rejestracja 2013),dobrze lata ale już chodzi mi po głowie wymiana na 650. Szczególnie w pasażerem wydaje się, że potrzeba coś więcej. Niestety nie jeździłem 650 więc nie wiem z praktyki jak jest różnica. Z tego co widzę na forum powinno być dużo lepiej. Myślę o wymianie na również nowy egzemplarz więc niestety dopłata szykowałaby się spora.

Doradzacie taką wymianę czy szkoda kasy na razie i polatać jeszcze AN400? Jest zasadnicza i wyraźnie odczuwalna różnica?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Doradzacie taką wymianę czy szkoda kasy na razie i polatać jeszcze 450?

Co to >450<? :rolleyes1:

Jest zasadnicza i wyraźnie odczuwalna różnica?

Jest.

Odnośnik do komentarza

To i ja się dopiszę. I od razu z lamentem że brakuje włoszczyzny na liście hihi ;-)

Plan na 2015 to nowa Vespa 300. Albo Beverly 350. Zależy co wyrwe z lepszym rabatem od zaprzyjaźnionego dilera :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mi brakuje przedziału 10-20 T Pln, zanaczyłem do 10. Myślę o jakiejś zmianie ale jeszcze nie mam konkretów - co się trafi.

Odnośnik do komentarza

Zakładam że na dłuższą chwilę związany zostanę z Hondą :)

Moc , wielkość i wygoda - optymalna.

W nosie mam to że jak na skuter używany najczęściej w mieście i krótkie wypady jest wg niektórych "za duża"

Dla mniej jest w sam raz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Najbliżej prawdy było to stwierdzenie, nie w pełni, ale było blisko: "Nie zmieniam, to co mam spełnia w pełni moje wymagania"

Mimo tego, że nie jest to wyobrażony ideał- bo takiego nie ma, to parę lat na pewno posłuży :) .

Odnośnik do komentarza

To co mam całkowicie spełnia moje oczekiwania. Z podkreśleniem "całkowicie" :)

Ani wśród skuterów ani wśród moto nie widzę chwilowo alternatywy dla bmw c 650 gt (dla siebie, oczywiście)

Odnośnik do komentarza

jeszcze mam BURGMANA 650 AK5 z 2005 na którego mam kupca ,a już 29 grudnia zakupiłem nowego BURGMANA 650 AZ L4 z 2014 r narazie jest w Piasecznie tylko czekam na papiery i transport do domu

Choroba (chyba psychiczna???) nakazuje mi zakup Hondy CN250 :pimp:

miesisty

jeśli poszukujesz Hondy CN250 to kolega ma chęć sprzedać ,bo chce kupić mojego Burgmana 650

Odnośnik do komentarza

A ja od 2 lat nie mam nic i już strasznie choruję z tego powodu. Normalnie masakra, mam nadzieję, że w tym roku finanse pozwolą na zakup jakiegoś maxi. Tylko ciuchy wiszą w szafie i czekają :)

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie 2oo które teraz używam spełniają moje wymagania ale to nie Maxi,

a mój mały Burgman 200 jest jak zabaweczka.

Jeszcze nie podjąłem decyzji ale jeśli po sezonie 2015 sprzedam Pancie to do garażu wróci BMW C650 GT. W kolorze czekoladowym.

Odnośnik do komentarza

Przymierzam się do zakupu turystycznego biegowca,ale warunkiem będzie sprzedaż Burgmana,który nigdy mnie nie zawiódł.

Jeśli miałbym wybierać kolejnego maxi,to wybieram Nowego Burgmana L4.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie ma duzego wyboru w klasie ktorej posiadam T-Max ok .. jednak dla plecaczka juz nie za wesolo Bmw GT hmmmm nie bede sie wypowiadal ... niestety musze czekac az na rynku pojawi sie cos dla mnie :-(

Ps.

Moze jest jakis model ktorego nie znam ??

Odnośnik do komentarza

Przymierzam się do zmany mojego AN400 K6 na SW600 lub Honda Deauville ( ale to już biegowiec niestety ). Kwestia za ile uda mi się sprzedać mojego Burka

Odnośnik do komentarza

Napewno kupię coś nowego ze 125 bużet trochę mi się skurczył i mam nadzieje ze będzie to nowe kymco downtown125i lub Honda forza 125 no chyba że będą koszować więcej niz 15.000 bo taki mam budżet!!! A miał byc X-max...:(

Odnośnik do komentarza

U mnie się wyklarowało, przynajmniej na tą chwilę i będzie w sumie 4oo.

Pierwsze 2oo, czyli mój Burgman K1 400cc 2001 - pozostaje.

Drugie 2oo, czyli Hondę TransAlp XL600V z ok. 1995r kupuję w przyszłym tygodniu.

I zobaczę czy 2x2oo będzie ok. Żonka się nie cieszy....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...