Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany zakupowe maxi na sezon 2015 - sonda


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Jakie zmiany w garażu planujesz na sezon 2015?  

178 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piootr

    5

  • dr.big

    4

  • robson

    3

  • radi

    3

Top użytkownicy w tym temacie

.... mykam t-maxem zaszalałem i sprawiłem sobie yamahę FJR 1300 105 kW ze zwykłą skrzynia biegów, przejechałem dopiero 700km. - teraz doceniam komfort jazdy skuterem i jego komfortowy napęd, osłony, schowek

Odnośnik do komentarza

Plan jest taki, aby sprzedać moją K2 (400cc) i kupić minimum K7 (też 40cc). Ważne prawie od zaraz :) A jak się nie uda zaraz, K2 przezimuje w garażu i na wiosnę poszukam młodszego modelu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie to tak: dusza by chciała do raju (czyli zakup jakiejś nówki sztuki), a rozum mówi - nic lepszego na moje potrzeby nie ma. Może kiedyś Integra, jak jej dorobią trochę miejsca bagażowego. Może BMW650, jak będzie bezawaryjne. Trochę myślałem o jakimś turystycznym moto, ale chyba też nie. Na razie nic nie zaznaczam w sondzie.

Odnośnik do komentarza

Ja planuję zmienić na coś większego, w grę wchodzi nówka xciting 400i albo używany t-max 500, budżet o 20tyś. Nówka wiadomo, nic do ukrycia, używką można się naciąć. Zobaczymy, poczekamy do wiosny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja zostaję z tym co mam. Przysłowie mówi że lepsze jest wrogiem dobrego. :-) A że to co mam jest dobre a nawet bardzo dobre to sprawa załatwiona.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli uda mi się sprzedać Zacną, to chciałbym zmienić na SW-T 400/600, T-Max też wchodzi w rachubę :).

Chyba nie 400 po 600 ? Różnica jest spora. Próbowałem.

OT. Robson będę biegł Półmaraton Świętych Mikołajów w Toruniu 7 grudnia. Koszulkę przygotuję z logo Burgmanii.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chyba nie 400 po 600 ? Różnica jest spora. Próbowałem.

OT. Robson będę biegł Półmaraton Świętych Mikołajów w Toruniu 7 grudnia. Koszulkę przygotuję z logo Burgmanii.

Aż taka różnica powiadasz, ja się chyba starzeję i jeżdżę coraz wolniej ;).

Pokibicował bym Ci chętnie, ale grudniu pracuję w każdy weekend :confused: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przed podjęciem ostatecznej decyzji zorganizujemy ci specjalny spot abyś wypróbował SW-T400/600 i podjął wladciwą "djecezję".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...