Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mam pomysła ... ruszmy się i zbierzmy się.


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    20

  • Robsson

    11

  • SlawoyAMD

    10

  • KriSSo

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Drodzy Koledzy,

długie święta już za nami, wróciliśmy do rzeczywistości dnia codziennego, więc myślę że nadszedł już odpowiedni moment, na szczegóły organizowanego I Spotkania Grupy Zachodniopomorskiej, które znajdziecie TUTAJ

Zapraszam do tematu i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Koledzy i Koleżanki,

chciałbym przypomnieć, że termin zgłoszeń na Majówkę Zachodniopomorską 2015 dobiega końca. Zostały ostatnie 2 dni. Wszystkich zainteresowanych bardzo proszę o zapisy TUTAJ

Pozdrawiam i gorąco zachęcam do udziału w tym spotkaniu Grupy Zachodniopomorskiej.

Odnośnik do komentarza

No i stało sie ...

Teraz mogę powiedzieć ze udało mi sie zebrać znaczną część Grupy Zachdniopomorskiej i zmobilizować do spotkania we wspólnym gronie ... bardzo sie z tego cieszę ...

Druga radością jest fakt, ze w czasie spotkania odwiedzili nas koledzy z Polski, dzięki Wam za przybycie, a jednocześnie wyrażam nadzieje ze jesteście zadowoleni z pobytu u nas i z chęcią pojawicie sie na spotkaniach w przyszłości organizowanych (w tym miejscu wyrażam nadzieje ze takowe spotkania jeszcze bedą) ...

Ogólnie rzec mozna ze pogoda dopisała, może nie było jakoś super słonecznie i jakieś wielkie ciepełko ale aura była bezdeszczowa a co za tym idzie nawierzchnie były suche ...

Cieszy mnie jeszcze opinia znanego wszystkim sekciarza, dr.big-a, który napisał, cyt.: "Wszystko dograne i zapięte na ostatni guzik, no może za wyjątkiem "pożegnalnego" wystrzału w forcie, ale to w końcu kanonier dał ciała ...

Jak już mówiłem, impra warta powtórki za rok."

Kończąc, chciałem podziękować:

- Komitetowi Organizacyjnemu za ogrom włożonej pracy, za swój wolny czas który poświęcili na organizacje spotkania i zaangażowanie które przyniosło efekt w postaci świetnej organizacji

- sponsorom, bo dzięki ich datkom zaoferowanym dobrowolnie, uczestnicy Majowki mogli być obdarowani upominkami

- wszystkim ludziom dobrej woli dzięki których uprzejmości i zaangażowaniu spotkanie GZ mogło sie odbyć ... podziękowania zatem składam dla Prezydenta Miasta Swinoujscie który zezwolił na przejazd zorganizowanej grupy miłośników maxi skuterów ulicami miasta i szefostwa ośrodka wypoczynkowego RELAX gdzie uczestnicy Majowki Zachodniopomorskiej mogli gościć.

Jeżeli kogokolwiek pominąłem w podziękowaniach to w tym miejscu bardzo przepraszam jednocześnie składając podziękowania podwójne.

Jeszcze kilka chwil i będziecie sie żegnać a zaraz potem rozjeżdżać ... życzę wszystkim szczęśliwych powrotów do domów, w mam nadzieje doskonałych humorach ... szerokości i przyczepnosci ...

No i już tak zupełnie na koniec ...

Jako pomysłodawca ale i ten który zebrał i zmobilizował towarzystwo z GZ do wspólnego spotkania, jest mi przeogromnie żal ze nie mogło mnie tam być razem z Wami ...

Pozdrawiam ... lewa w górę ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Koledzy,

Idąc w ślady Elvisa, chciałbym również bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom Majówki za przybycie i udział w zorganizowanym Spotkaniu Grupy Zachodniopomorskim.

Szczególne podziękowania składam współorganizatorom za zaangażowanie i wkład pracy włożonej w organizacje imprezy.

Specjalne podziękowania składam dla wszystkich darczyńców, którzy dołożyli cegiełki do organizacji Majówki. Dzięki Wam wszyscy byli odziani w pamiątkowe koszulki zlotowe.

Wszystkim bardzo dziękuje i pozdrawiam serdecznie. Do zobaczenia za rok.

P.S. Przepraszam i żałuje, że z przyczyn rodzinnych nie mogłem być z Wami przez całą Majówkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...