Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mam pomysła ... ruszmy się i zbierzmy się.


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No to oczywiste, zwłaszcza że nie ma z atrakcjami co przesadzać... Spora część zlotowiczów bardziej ceni sobie wspólne rozmowy i biesiady, a trzeba wziąć pod uwagę, że przyjadą też pewnie ludzie spoza Zachodniopomorskiego (mam przynajmniej taką nadzieję).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    20

  • Robsson

    11

  • SlawoyAMD

    10

  • KriSSo

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
No to oczywiste, zwłaszcza że nie ma z atrakcjami co przesadzać... Spora część zlotowiczów bardziej ceni sobie wspólne rozmowy i biesiady, a trzeba wziąć pod uwagę, że przyjadą też pewnie ludzie spoza Zachodniopomorskiego (mam przynajmniej taką nadzieję).

Jeśli tylko przyjmiecie moją skromną osobę to zgłaszam chęć wzięcia udziału w Złocie Zachodniopomorskim.

P.S. Napewno wezmę piankę do szyb ;-)

Odnośnik do komentarza

Ja wstępnie deklaruję swoją chęć, aczkolwiek nie wiem co będzie za kilka miesięcy. Wycieczka będzie na pewno niesamowita, nowe rejony, nowe widoki, nowe przeżycia, a do tego dodajmy nocleg (wieczorne pifko itp.) i przygoda której szybko się nie zapomni.

Jak zwykle - czas i kasa, czyli coś czego ciągle brak :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja oczywiscie rownież deklaruje udział w Pierwszym Złocie GZ Burgmanii, co więcej, deklaruje chęć podjęcia sie organizacji tej imprezy, oczywiscie z pomocą Komitetu Organizacyjnego... ;-)

Odnośnik do komentarza

Witam,jakieś daty wstępne coby nie kolidowało z obowiązkami i atrakcjami w Grupie Mazowieckiej.

Co mogło by pozwolić byśmy Was nawiedzili w większym gronie.

Pozdrawiam.

P.s.Oczywiście jestem za. :clapping::fireman2::Jumpy::notworthy:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja oczywiście bez względu czy będzie to Świnoujście to również deklaruję swoją obecność :)

Także służę pomocą.

No i musi to być taki termin żeby Elvis dał radę się pojawić :clapping:

Odnośnik do komentarza

Ja też deklaruję swój udział, skłaniam się ku terminowi podanemu przez Elvisa. Koniecznie trzeba w pierwszej kolejności określić czy jedziemy rodzinnie czy tylko kierowniki.

Odnośnik do komentarza

Ja oczywiście również składam deklaracje obecności na pierwszym wiosennym spocie. Uważam że pomysł przybycia z plecaczkami jest jak najbardziej ok

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzę ze jest zainteresowanie zarówno wsrod członków Grupy Zachodnioporskiej jak rownież wsrod przyjaciół naszej Grupy... :-)

W takim razie nie nie ma takiej możliwości i żadnej siły, która uniemożliwiłaby zorganizowanie tego Zlotu.

Machina organizacyjna ruszyła... ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Elvis... Żona Robssona bodajże pracuje w ośrodku Relax (dlatego o nim wspomniałem w pomyśle), więc Robert zapowiedział że rozezna się w cenach (może poza sezonem uda się wynegocjować dobre ceny za domki)... Już zgadaliśmy się w tym temacie i będziemy pilotować zagadnienia w porozumieniu z Urbim i Bilety... Pewnie będzie to troszkę trwało, ale czasu mamy sporo :)

Odnośnik do komentarza

Jako sympatyk" czekoladowego zapachu" z miłą chęcią odwiedzę Wasze rejony ponownie. Mam nadzieję że nie sam, bo kibiców waszych z mazowieckiego, może być więcej....Mam tylko taką cichą nadzieję że nikt nas nie wyrzuci...

Będę, będziemy śledzić wątek z wielką uwagą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jako że termin dość odległy i jest możliwość już teraz zarezerwowania czasu w pracy jestem otwarty na każdą propozycję terminu.

Proponuję Wojtku otworzenie tematu wewnętrznego i omówienie kto i czym chciałby się zająć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Alfi... No co ty :) Mam nadzieję, że być może impreza będzie miała wymiar cykliczny i ogólnokrajowy, coś jak spotkania na Mierzei Wiślanej, Leniwiec nad Niegocinem czy Bieszczady... Taka rozgrzewka przed właściwą Burgmanią... Wiem, ze do nas i od nas wszędzie jest daleko, ale w planach mam propozycję wypadu 60km wzdłuż wybrzeża do Trzęsacza np... https://www.google.p...4.0761939?hl=pl Dla gości z "kontynentu" to na pewno byłoby fajne wydarzenie, bo trasa jest malownicza, poruszanie się w kolumnach, grupowo to też przeżycie...

Nie mam wprawy tak jak np. Siemik (Burgmania w Malborku była mistrzostwem świata), w organizacji tego typu przedsięwzięć, ale mogłoby to np. wyglądać tak:

Dzień 1 - Piątek - godzina od 11-tej, Rejestracja gości, przydzielanie domków i miejsc namiotowych

- posiłek jeszcze we własnym zakresie, bo pewnie uczestnicy będą dojeżdżać na bieżąco w ciągu dnia

- 17.00 - oficjalne otwarcie Zlotu, przywitania, uprzejmości może drobne prezenty - gadżety (to już będzie zależeć jaki wariant spotkania wybierzemy, czy bardziej okazały, czy będziemy ciąć koszty lub zrobimy coś, jak na leniwcu, czyli zero "wpisowego")

- 18,00 - Ognisko, kiełbaski, rybka z grilla, biesiada przy muzyce, Zbyszek kieliszek i koleżanka Szklanka...

Dzień 2 - Sobota - 11-ta przygotowania do parady, trzeba by zadbać o możliwość przebadania się alkomatem (nawet wprowadzić to jako element obowiązkowy, aby nie było cyrków, jak po Burgmanii)

- 12.00 - Startuje parada przez miasto, jako że to wyspa, więc objedziemy je dość szybko i skierujemy się na promenadę, gdzie można by zrobić pokaz sprzętów na deptaku dla mieszkańców i turystów, którzy w maju już do nas przyjeżdżają. Dobre miejsce jest koło Słodkiego Centrum, bo można usiąść przy stolikach, napić się kawy itp. (fotka z jednej z lokalnych imprez motocyklowych w tym miejscu). Znam osobiście redaktora naczelnego miejscowego portalu http://www.iswinoujscie.pl/ więc nagłośniłbym imprezę, więc można by liczyć na frekwencję mieszkańców.

85499642582560285107.jpg

- około 14,00 - Obiad (tutaj to jeszcze nie wiadomo, czy będzie katering, czy też na przykład rezerwacja w stołówce np Słowianin w centrum miasta, można pojechać skuterami przez miasto, albo jak większość będzie chciała przejść się przez miasto, to i z buta, bo to ze trzy km, zwiedzając miasto przy okazji)

- po obiedzie wyjazd do Trzęsacza (lub inna propozycja)

- koło 18-19.00 powrót i Ognisko, kiełbaski, rybka z grilla, biesiada przy muzyce, Zbyszek kieliszek i koleżanka Szklanka...

Dzień 3 - Niedziela - tutaj może jakieś śniadanie by się zorganizowało (tak koło 10-tej), nawet z ogniska (kiełbacha, czy jajecznica), koło 11-tej oficjalne zakończenie zlotu, no i już zależnie od indywidualnego czasu, pożegnania, wyjazdy itp...

Można oczywiście dorzucić też jakieś konkursy z nagrodami i inne rozrywki... Wszystko zależnie jaką koncepcję zlotu wymyślimy. Część z ludzi będzie odkładać już kasę na koszty Burgmanii, więc nie możemy przeginać...

To tyle i słucham teraz Waszych propozycji...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Slawku, słowa uznania za wstępny program zlotu, ale myśle, ze nad jego końcowym projektem będziemy jeszcze pracować...

Najpierw musimy ustalić miejsce, datę, charakter zlotu i Komitet Organuzacyjny, w którym podzielimy role i obowiązki...

Zacznijmy dyskusje na terminem - weekendem majowym... Majówka, wiadomo odpada, wiec zostają teoretycznie trzy majowe weekendy do wyboru: 8-10, 15-17 lub 22-24...

Jeszcze dzisiaj przedstawie ceny noclegów i podstawowego wyżywienia niezbędne do skalkulowania wstępnych kosztów uczestnictwa.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Znaczy się że co ...

Weź mnie oświeć bo mam chyba jakieś zaćmienie ...

:)

Ciemność ... widzę ciemność ...

Elvis ja normalnie uwielbiam te Wasze pogaduszki z Urbim :Jumpy:

A w temacie - ożywiło się aż miło. Pytanie tylko kiedy więcej kierowników się wypowie co myśli o Spocie w Ś-ciu a może padną inne propozycje...

W każdym razie Świnoujście zaprasza ( prawda SlawojAMD ? )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Elvis, przyjacielu, nie tylko lubię, ale wręcz uwielbiam polemikę z Tobą... Moze tak nie wyglada na codzień, ale uwierz mi, ze kiedy milczysz kilka dni albo nie wlaczasz sie do dyskusji, czuje sie jakoś dziwnie i nieswojo, brakuje mi kogoś, brakuje mi Ciebie...

Pozdrawiam Cię przy okazji bardzo serdecznie, Rodzynku stargardzki... ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Co więcej Drogi Elvisie, mam nadzieje, ze jako pomysłodawca tej omawianej tu imprezy, zgodzisz sie przyjąć funkcje honorowego członka w Komitecie Organizacyjnym...?!? Nie wyobrażam sobie, zeby Ciebie w nim zabrakło...

Zgodnie z obietnicą wstawiam pierwsze dane dotyczące planowanego i organizowanego Pierwszego Zlotu Grupy Zachodniopomorskiej Burgmanii - Świnoujście 2015.

Nawiązując do wcześniejszych obietnic z naszej strony wobec kolegów ze Świnoujścia a Ich kilkukrotnych zaproszeń, proponuję jako miejsce Zlotu, właśnie ŚWINOUJŚCIE, a dokładnie Ośrodek Kempingowy "RELAX" w Świnoujściu przy ul. Słowackiego 1 http://www.camping-relax.com.pl/

Dzięki uprzejmości i pomocy kolegi Robssona, podaję wstępne koszty i warunki pobytu:

Cena noclegu przy grupach zorganizowanych w domkach 2 lub 3 os. to 35zł/os/doba.

Domki z łazienkami , TV i WI-FI (brak aneksu kuchennego, brak ręczników)

Do ceny należy doliczyć 4 zł opłaty uzdrowiskowej, co daje w sumie 39zł za dobę.

Miejsce parkingowe będzie gratis (w cenniku 9zl/doba). Być może uda się jeszcze wynegocjować cenę noclegu, ale na razie trzeba przyjąć te 39zł.

Jest możliwość zlecenia rozpalenia ogniska czy grilla wraz z wyżerką (cena do negocjacji) lub też zlecenie rozpalenia ogniska z własną wyżerką (cena za rozpalenie ogniska to bodajże 20zł).

Obiady domowe, obfite i bardzo smaczne, można zjeść w restauracji (jadłodajni) Słowianin, mieszczącej się przy ul. Niedziałkowskiego 2A - restauracja oddalona od kempingu 1,3-1,6 km https://www.google.p...=!3m1!4b1?hl=pl.

Cena obiadu (do wyboru dwa dania plus zupa) 14zł/osoba lub 10zł za połówkę (tak naprawdę drugie danie to 3/4 całego i zupa do woli bo podają w wazach).

Śniadania również można i proponowałbym zjeść w tej restauracji - cena 15zł/osoba - cena oficjalna, do negocjacji.

Koszty cząstkowe pobytu:

Nocleg - 39 zl/osoba

Obiad - 14 zł/osoba

Śniadanie - 15 zł/osoba - cena jeszcze do negocjacji

Ognisko/grill - 20 zł

REASUMUJĄC:

Noclegi: 78 zł/osoba

Śniadania: 30 zł/osoba

Obiad: 14 zł/osoba

Przygotowanie ognisk: 1 - 2 zł/osoba

Wstępny całkowity koszt pobytu dla 1 osoby wynosi: ok. 120 zł - cena, po ostatecznych negocjacjach może ulec zmianie...

Oczywiście wszelkie napoje zapewniamy we własnym zakresie i w miarę własnych potrzeb i upodobań.

Pozostaje jeszcze kwestia kolacji - ognisk w piątek i sobotę - albo robimy zrzutę albo każdy przywozi coś we własnym zakresie.

To na razie tyle tytułem wstępu organizacyjnego...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

"Ognisko/grill - 20 zł"... Ale rozumiem, ognisko to na dzień jednorazowy koszt na całą grupę, a nie na osobę chyba??? W takim wypadku trzeba by koszt dwóch ognisk/grilli rozbić na ilość zlotowiczów lub zostawić i w tej cenie zakupić coś do grilla...

Urbi, a jakie koszta wyszłyby w opcji namiotu, bo część uczestników czy to z racji upodobań, czy też oszczędności, mogłoby wybrać drugi wariant pobytu (zloty podają przeważnie swoje koszty w wariantach domki/namiot)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

"Ognisko/grill - 20 zł"... Ale rozumiem, ognisko to na dzień jednorazowy koszt na całą grupę, a nie na osobę chyba??? W takim wypadku trzeba by koszt dwóch ognisk/grilli rozbić na ilość zlotowiczów lub zostawić i w tej cenie zakupić coś do grilla...

Przygotowanie ognisk: 1 - 2 zł/osoba

Tak jak napisane ( 2 x ognisko = 1 - 2 zł od osoby)

Istnieje też możliwość zlecenia rozpalenia ogniska wraz z przygotowaniem "pyszności" ale nie bez powodu użyłem cudzysłowia gdyż może być różnie.

Jeżeli będzie zainteresowanie taką formą to dowiem się jaki byłby koszt.

Myślę jednak iż sami przyżądzimy to na co mamy ochotę ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...