Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mam pomysła ... ruszmy się i zbierzmy się.


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Przepraszam, nie doczytałem widocznie. Namiot to pewnie koło 10 PLN + 4 PLN klimatycznego, więc dobra alternatywa dla chcących pospać pod pałatką :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    20

  • Robsson

    11

  • SlawoyAMD

    10

  • KriSSo

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Przeprowadziłem dziś wstępne rozmowy z TV Świnoujście. Nie ma problemu by uwiecznić naszą Imprezkę w lokalnej TV i odstąpić materiał do TV regionalnej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli można uczestniczyć w spotkaniu przyjeżdżając gościnnie z innego regionu i powstaje już jakaś lista uczestników którzy są zdecydowani to bardzo proszę o wpisanie na listę.

Cormoran i Aga czyli 2 osoby.

Odnośnik do komentarza

Doszły nowe szczegóły w temacie, zaczyna to wyglądać całkiem fajnie. Jeszcze wczoraj byłem przekonany co do tego wyjazdu w 50%, a dziś jest to 82% !

Fajne kempingi, dobre miejsce, blisko na promenadę, jest żarcie, ognisko, internet i uśmiechnięty personel, więc czego chcieć więcej ? Wycieczka po enerdówku to obowiązkowy punkt programu. Nie wspomnę, że będziemy w telewizji ! Co prawda w regionalnej, ale będziemy ! Będziemy sławni ! Będzie super !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Co więcej Drogi Elvisie, mam nadzieje, ze jako pomysłodawca tej omawianej tu imprezy, zgodzisz sie przyjąć funkcje honorowego członka (...)

Członek z ramienia wysunięty na czoło :)

A miało być tak pięknie... A tak wszyscy zginiemy w obowiązkach organizatora i zamiast cieszyć się ze spotkania, będziemy się martwić czy aby kazdy z uczestników jest zadowolony... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cisza przedzimowa zapadła to i nuda się wdarła niczym podmuch zimnego powietrza przez nieszczelne drzwi, ale omieciony wpadającymi przez okno ostatnimi resztkami promieni słonecznych postanowiłem , że coś zrobię ...

... i oto - TAAAAA DAAAAAAM :)

21848281314034654729.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mirek i Robert, ten pomysł z logo i pamiątkowymi koszulkami, jest bardzo dobry... Popracujemy jeszcze nad grafiką i końcowy projekt rzucimy do produkcji...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wielki szacun ... podoba mi się ... nawet bardzo mi siępodoba ... a najbardziej ten elvis ... wypisz wymaluj niczym ja ... :)

Dzięki :notworthy:

Tak myślałem , że mały Elvisek Ci się spodoba :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A tak jakoś mi dziś dzień "twórczo" mija (to ta nuda).

Te moje wypociny mają charakter zachodniopomorsko-stargardzki ;) (ku czci założyciela tematu)

96372009695889914725.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ten ostatni projekt full wypas, aż się uśmiałem he. Najpierw mały Elvisek i teraz Wielki Elvis - zajął niemal całe województwo :-D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ten ostatni projekt full wypas, aż się uśmiałem he. Najpierw mały Elvisek i teraz Wielki Elvis - zajął niemal całe województwo :-D

Cieszę się, że się dobrze bawicie ;)

Ale wracając do moich wypocin to cóż by to była za koszulka gdyby nie miała przodu...

... tak więc propozycja przedniej części ( oczywiście w temacie Elvis) ;)

10233263048445085812.jpg

Odnośnik do komentarza

1.

Eee, nieładnie Panowie, nieładnie... tak naszą piękną kobitkę wplątywać w Wasze niecne plany.

Ja bym się na miejscu Samby obraził. :fish:

2.

Ktoś wspomniał, chyba Artur, a może Marek....

Załóżcie temat dla wtajemniczonych, a nie siejecie sensacji :spam: po całej Polsce, że zlot 2015 odbędzie się w Swineminde. :banned:

Wiem, wiem, emocje....

A to żaden zlot, tylko szanujące się Spotkanie Zachodniopomorskie.

--SPOTKANIE--

:tabletalk:

3.

I tak odnośnie powyższego:

a.Nieee, bo Nie. :baby:

b.Może być Elvis?no może być...to mogę być i ja. :sadangel:

c.Oczekuje reprymendy. :raygun:

d.Tekst zawiera elementy lokowane. :partytime:

a.Tekst napisany na zlecenie. Przypominam...150 złociszy netto. Termin 7 dni. :devil:

PS.

Z powyższego ważne jest tylko ważne. :arrow:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

1.

Eee, nieładnie Panowie, nieładnie... tak naszą piękną kobitkę wplątywać w Wasze niecne plany.

Ja bym się na miejscu Samby obraził. :fish:

2.

Ktoś wspomniał, chyba Artur, a może Marek....

Załóżcie temat dla wtajemniczonych, a nie siejecie sensacji :spam: po całej Polsce, że zlot 2015 odbędzie się w Swineminde. :banned:

Wiem, wiem, emocje....

A to żaden zlot, tylko szanujące się Spotkanie Zachodniopomorskie.

--SPOTKANIE--

:tabletalk:

3.

I tak odnośnie powyższego:

a.Nieee, bo Nie. :baby:

b.Może być Elvis?no może być...to mogę być i ja. :sadangel:

c.Oczekuje reprymendy. :raygun:

d.Tekst zawiera elementy lokowane. :partytime:

a.Tekst napisany na zlecenie. Przypominam...150 złociszy netto. Termin 7 dni. :devil:

PS.

Z powyższego ważne jest tylko ważne. :arrow:

Arek, co Ty "bierzesz"...?!? Albo co popijasz...?!?

Chyba, że te powyższe wywody są skutkiem rozpaczy po utraconym skuterze i problemach z odzyskaniem należnego odszkodowania...

Pozdrawiam i nie martw się... będzie dobrze... ;-)

Odnośnik do komentarza

Tak Panie Wojtku, doskwiera mi brak 2oo, ale to zrozumiałe. :msn-cry:

Z ubezpieczeniem natomiast raczej nie ma problemu, trzeba tylko przez to przejść, jak ze wszystkim w tym z.pchlo.ym urzędnikami kraju i ich pomysłami. :frusty:

Rozumiem, że skoro coraz mniej tu piszemy, to zaprosisz mnie do wewnętrznego tematu na temat spotkania? :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

......

Rozumiem, że skoro coraz mniej tu piszemy, to zaprosisz mnie do wewnętrznego tematu na temat spotkania? :ninja:

To jeżeli jest wewnętrzny to ja też proszę o dopisanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...