Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jakiego skutera dwucylindrowego byś NIE KUPIŁ


dr.big

Jakiego skutera dwucylindrowego byś NIE KUPIŁ  

203 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

arturo-bb to widzisz nie zrozumiałem twej aluzji że pijesz 14 vs 15 to ok. bo myślałem że porównujesz 14 do 19 czy 21 to aż zaniemówiłem....jest oczywiście luzz :) ale te wyboje na których musiałem zwolnić do 5km/h były na drodze 100% asfaltowej koledzy na motocyklach przejeżdżali koło mnie zdziwieni że tak zwalniam...ale to już inna historia

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    6

  • SlawoyAMD

    5

  • Geni

    3

  • arturo-bb

    3

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

No bez przesadyyyyy

Oni dawno temu na starszych dali radę to czemu ty na nowszym miałbyś nie dać ?

ee47674c0a23652fmed.jpg

57adebd43af0e064med.jpg

d8f0969f14f09ca7med.jpg

44e549dfc3227815med.jpg

Odnośnik do komentarza

No bez przesadyyyyy

Oni dawno temu na starszych dali radę to czemu ty na nowszym miałbyś nie dać ?

44e549dfc3227815med.jpg

Na takim starszym spokojnie dałbym radę, bo waży nic i można go z wydmy na plecach znieść.

Na żadnym nowym, dwucylindrowym maxi skuterze bym się w takie warunki jednak nie wybrał.

Po prostu - za dużo kilogramów, za i mały prześwit.

Chociaż przyznam się, że Helixem i Elite po leśnej drodze nie raz zdarzyło mi się wolniutko przejechać.

Odnośnik do komentarza

W międzyczasie podsumowanie:

Wygrywa Honda SW/SW-T 600 z 12 głosami, drugie miejsce SW/SW-T 400 z 14 głosami i na trzecim Tmax z 15 ...

Czyli "zacna" prowadzi :) .

Przegrywa tu zdecydowane MyRoad 700i- 62 głosy oraz obie BMW równo po 45 głosów...

Odnośnik do komentarza

Skuter z TAKIM silnikiem i bez ABS? To mi uwłacza, jako potencjalnemu rozgarniętemu nabywcy. Gilera do odstrzału.

Czyli punkt dla Gilery.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również. Oglądałem MyRoad 700 na żywo, przyjrzałem się z bliska i niestety nie przypadł mi do gustu.

Odnośnik do komentarza

A ja, biorąc pod uwagę b. niską cenę tych kilku nowych dostępnych w PL oraz to, co MyRoad za nią oferuje, bym go kupił :) .

PS. Jeździłem nim kilka razy i wiem, co mówię. Nie wiem co prawda jak z awaryjnością, ale nie o tym sonda.

PS2. Znowu biorąc normalną, niemiecką katalogową cenę za nowy u dealera- nie kupiłbym go nigdy :) .

ii13.jpg

Odnośnik do komentarza

Zima, zimno - odświeżam temat.

Nie kupił bym BMW (skutera oczywiście :) ) i prawdopodobnie Aprili i Gilery - do włoszek - brak zaufania - możliwe że to stereotyp - podobnie jak "nigdy Fiata" :)

z taką małą różnicą. Fiata miałem, włoskiego skutera jeszcze nie - stąd "prawdopodobnie".

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja powiem tyle... Nigdy nie mów nigdy... Sam wystawiałem BMW i Kymco, a Kymco kupiłem :D Po prostu po Burgmanie 650 można szukać tylko skutera o podobnych rozmiarach bądź pojemności albo już motocykla...

Czasami zmiana sytuacji na rynku, atrakcyjność oferty lub inne wydarzenia, zmieniają nasze stanowisko. Najlepszym przykładem jest moja wczorajsza przejażdżka pod Poznań po Gilerę, którą wypatrzył sobie znajomy (piękny bordowy metalik z jakiejś limitowanej serii)... No ale kupił "miłość swojego życia", czyli w jego wypadku Varadeo 1000 (2007 rok) :D. Była dobrze wyposażona (amorki Ohlinsa, trzy kufry, gmole i masa innych opcjonalnych dodatków), w dodatku zimowa porą udało się trochę jeszcze z ceny zjechać i facet oszalał... Grunt, że zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Ja powiem tyle... Nigdy nie mów nigdy... Sam wystawiałem BMW i Kymco, a Kymco kupiłem :D

Czasami zmiana sytuacji na rynku, atrakcyjność oferty lub inne wydarzenia, zmieniają nasze stanowisko. Najlepszym przykładem jest moja wczorajsza przejażdżka pod Poznań po Gilerę, którą wypatrzył sobie znajomy (piękny bordowy metalik z jakiejś limitowanej serii)... No ale kupił "miłość swojego życia", czyli w jego wypadku Varadeo 1000 (2007 rok) :D. Była dobrze wyposażona (amorki Ohlinsa, trzy kufry, gmole i masa innych opcjonalnych dodatków), w dodatku zimowa porą udało się trochę jeszcze z ceny zjechać i facet oszalał... Grunt, że zadowolony.

a to niespodzianka, Sławku gratulacje

Odnośnik do komentarza

A ja jeśli miałbym kupić "prawdziwy" skuter a nie Integrę to najprawdopodobniej decyzja padłaby na BMW 650 GT. A jeśli na dzień dzisiejszy miałbym kupić Integrę to kupiłbym CRF 1000 Africe Twen z DCT..... pokręcone to wszystko

PS.To mamy dwie sztuki MyRoad 700 w mieście......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...