Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec miesiąc szwedania


szamot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szamot

    17

  • Bobas

    15

  • michu

    13

  • upiór

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Szamot nie znasz możliwości Darasa jak się rozkręci to takie filmy będą że hoho , ma chłopak talent.

Dzięki za kolejne latanko 24.00 wylądowałem w domu.

Pozdrowienia dla Pani Policjantki :)

Odnośnik do komentarza

No tak, to widać gołym okiem, że Daras ma talent z tymi filmikami :clapping:

Na imprezę do Gdyni nie dam rady. Mam ten weekend juz zaplanowany.

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Nie chciałem jakoś specjalnie się nad tym rozwodzić, ale postanowiłem Was poinformować bo się to Wam należy.

W czasie powrotu z pracy, po długim oczekiwaniu w trakcie jazdy na odpowiedni moment, rozpocząłem wyprzedzanie. Niestety, kierowca poprzedzającego mnie samochodu też podjął taką decyzję z tym, że ja byłem już na "wysokości" jego tylnej osi. Efekt jest taki, że wylądowałem w rowie a PanEuropka wygląda jak ostatnie nie szczęście :( . A ja dość poobijany i podrapany. Ucierpiał nosek, broda i lewy nadgarstek oraz prawe kolano. No i moja duma! Kierowca auta przyjął mandat a ja słowa pocieszenia. Od jutra rozpoczynam walkę o odszkodowanie i bieganie do lekarza. Piszę to nie po to aby wzbudzić współczucie, ale ku przestrodze! A to w kontekście "latania" w klapkach czy koszulkach bo ciepło. Nie będę tu nikogo umoralniał bo mi się dziś nie chce, ale trzeba pamiętać tylko o jednym. Nawet taki banał jak powrót z pracy, co dziennie tą samą trasą, może skończyć się źle. Miałem trochę szczęścia bo nie było prędkości, ale cała reszta zawiodła. I najbardziej mnie boli ( poza ryjem i ręką), że mogłem to przewidzieć. A mój ukochany motocykl może skończy na szrocie? Uwaga musi być zawsze i wszędzie załączona. Nawet jeśli jedziecie tylko po pączki. Jakoś nic mądrzejszego nie przychodzi mi do głowy więc kończę tę informację. Ogólnie to uszy do góry, nie mam nawet pretensji. Tylko gdzieś w środku, coś wyje. Bo mam już po sezonie. Pilnujta się ludzie. Ku przestrodze.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi przykro, że zakończyłeś już sezon w taki sposób.

Łączę się z Tobą w bólu, bo wiem, że to nie je łatwo :blush: .

Jakby co to zapraszam na plecaka .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj Wojtek, Ty to masz pecha. Miałem podobną sytuację niedawno jadąc właśnie do roboty, wyprzedzałem trzy puszki i młokos w tym drugim postanowił wyprzedzić ten trzeci w tym samym momencie. Już widziałem siebie w jego bagażniku, ale zimna krew i ściśnięte pośladki mnie uratowały. Takich słów dawno chyba nie używałem, a gówniarz z wrażenia zjechał na pobocze i się zatrzymał. Kuruj się chłopaku i wyrwij jak najwięcej z jego OC.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wojtek walcz jak Lew , a może za te odszkodowanie i sprzedaż powypadkowego na części kupisz nowszą Pancię?

A co ja plotę !

Zdrowie najważniejsze ! A sprzęt to tylko rzecz !

Kuruj się i nie sie przejmuj ! Trzymam kciuki !

i Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Oj chłopaku, może już dość tych niemiłych niespodzianek. Kuruj się Wojtek.

Niestety chyba każdy z nas miał podobną sytuację..... Ech no szkoda

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za wsparcie. Cały czas odnoszę wrażenie, że mogłem to przewidzieć. Śmigam tą trasą dwa razy dziennie. Ruch jest spory, ale dość powolny bo to jedna z głównych dróg. Teraz to i tak dupa. Wieczorem byłem zrobić oględziny motocykla. Plastiki to ruina i lagi haczą o przedni modulator ABSu. Chwilowo i do oględzin przez biegłego nic nie dotykam. Jeśli główka jest OK to będę odbudowywał, ale jeśli nie to :blowup:

Odnośnik do komentarza

kuruj się i wracaj do zdrowia, na takie przygody nie ma reguły i człowiek niestety nie ma wpływu. wyciagaj kasę i kupuj nowy sprzęt. Miałem 2x przygodę z pustkami i wcześniej zakończyłem sezon i wiem jak to boli. dostaniesz kasę to albo zmieniaj na inny albo szukaj dawcy bo po takiej przygodzie ciągle będą wychodziły kwiatki i będziesz co chwile szukał czegoś. powodzenia

Odnośnik do komentarza

Musowo głos zabrać :confused: .

FILIP mówiłem zamień na maxi wspominałeś że było ci dobrze wiem że człowiek ciekawy świata :clapping:

Ja ci poszukam odpowiedni sprzęt hi hi hi z resztą tylko jeden temat jest ci znany >

wracaj do zdrówka tomek dobrze radzi zmiana na inny :fireman2:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Współczuję Wojtuś ale zdrowie najważniejsze. Co do przewidywania to nie stety nie wszystko można przewidzieć. Nawet przy 30 km/h można zrobić sobie nie miłe kuku. Wiem z autopsji.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Miałeś pecha :(. Powroty z pracy to najbardziej ryzykowny czas dla 2oo. Najważniejsze, że nic poważnego Tobie się nie stało. Szybkiego powrotu do zdrówka życzę :)

Odnośnik do komentarza

Czytam i serce się raduje. Dzięki za wsparcie bo jakoś lżej. Dziś gadałem się z ubezpieczycielem sprawcy, będzie rzeczoznawca w przyszłym tygodniu. Duma wyje jak by ciszej, za to gnaty bolą dopiero dziś. Damy radę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze tylko kilka dni i od piątku urlop !V , i wtedy będzie można się troszku poszwędać :).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...