Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec miesiąc szwedania


szamot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szamot

    17

  • Bobas

    15

  • michu

    13

  • upiór

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Witajcie Koledzy Kujawiacy !

Widzę że każdą wolną chwilę poświęcacie na zdzieranie rowków w oponach - tak trzymać .

Mam takie pytanie .

Po 24 .07. wraz z Moplickiem i jego Panią mamy zamiar pojechać w siną - i pomyślałem o kierunku województwa Kujawsko - Pomorskiego .

Po pierwsze primo - szukam jakiegoś pensjonatu lub domku dla 3 osób (najlepiej z dwoma pokoikami ) na ok.6 dni , w środku województwa - co byśmy mogli zwiedzać okolice na 2oo i na noc wracać do miejsca dyslokacji .

Po drugie primo - proszę o Waszą pomoc - propozycje atrakcyjnych miejsc do zwiedzania np. Muzea , bunkry , stare kościoły lub miejsca widokowe .

Z góry podziękował ! i myślę że do miłego obaczyska .

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Powiwijałbym z Wami, gul mi skacze na widok tego jeziorka, ale muszę w fabryce siedzieć :(

Odnośnik do komentarza

Witajcie, dziękuję chłopaki za tak liczną ekipę, przepraszam że was nawet kawką nie poczęstowaliśmy, Razem z mężem dziękujemy za miłe chwile od tygodnia pierwszy raz uśmiechaliśmy się. Jesteście super ludziska ! Może jeszcze za nim wyruszymy w inny świat odwiedzicie nas tak liczną ekipą. Mąż żałuje że nie poznał was wcześniej. Pozdrawiam buziaki

Odnośnik do komentarza

Super.....

dzięki Wszystkim za wiwijankę, a padnięty jestem jak bym wagon węgla przerzucił :-)

Bobask ja wiem, że byś chciał żeby Borne było za dwa tygodnie, ale mi do 15 sierpnia wychodzi trochę więcej niż dwa tygodnie :P hi, hi, hi

Odnośnik do komentarza

Pocę się na samo patrzenie na Was w tym pełnym umundurowaniu :) Jak można w tym jeździć w taką lampę :) Ja tylko koszulka, krótkie spodenki i sandały :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie, dziękuję chłopaki za tak liczną ekipę, przepraszam że was nawet kawką nie poczęstowaliśmy, Razem z mężem dziękujemy za miłe chwile od tygodnia pierwszy raz uśmiechaliśmy się. Jesteście super ludziska ! Może jeszcze za nim wyruszymy w inny świat odwiedzicie nas tak liczną ekipą. Mąż żałuje że nie poznał was wcześniej. Pozdrawiam buziaki

P.S.

No co Baśka że żałuje .

Jak prosiłem dzwoniłem to cisza była a teraz szkoda :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Witajcie panowie i panie, jak by był ktoś może zainteresowany, mam do sprzedania telewizor 1,5 roczny jeszcze na gwarancji LG http://olx.pl/oferta...99-ID6vURJ.htmla może wiecie kto chce kupić naprawdę warto cena sklepowa to 3200tys. ja chcę 2000tys.Pozdrawiam tel. 795234922

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...