Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec miesiąc szwedania


szamot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szamot

    17

  • Bobas

    15

  • michu

    13

  • upiór

    8

Top użytkownicy w tym temacie

No witam :fireman2: .

Jak na lipiec jak na razie to pogoda beeeeee :confused: .

P.S.

Ale jeszcze ciut i pogoda się po prawi .

Ci co na urlopach , ci mają dobrze :clapping: , mimo wszystko dużo dużo słoneczka i bezdeszczowej pogody :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

A ja już myślałem, że wszyscy poumierali.

Taka była cisza, że aż dreszcze przechodziły.

No i mamy następny miesiąc.

Ale ten czas leci.

To gdzie robimy zakończenie sezonu motocyklowego ? :kwasny:

Odnośnik do komentarza

27-28-29 Czerwca były dni otwarte w Warszawie w salonie BMW spotkałem tam tylko jednego Burgmanistę ?!?!?! Szkoda bo było bardzo fajnie !!

Jesli wiecie coś o takich imprezach to dajcie znać !! Kazdy pretekst jest dobry by znów się spotkać , pogadać i pojeździć !!!

Odnośnik do komentarza

Sezon w pełni ,a Wy mówicie o zakończeniu. Trzeba pomyśleć o spotkaniu, tylko jeszcze nie tym zamykającym sezon motocyklowy bo na to jeszcze będzie czas.

Odnośnik do komentarza

A o pogodę się nie martwcie !! Jak coś to wystarczy złożyć ofiarę z dziewicy i od razu będzie 30stopni w plusie i piękna słoneczna pogoda :photo:

Tylko Ja muszę sprawdzić jaka z niej dziewica by nie było czasem -30 mrozu :laughing:

Masz rację Jolu :clapping: pogoda piękna wakacje dopiero się zaczynają !! Szkoda czasu na klikanie w klawisze !! Mamy dziś środę więc czasu dość by na weekend coś zorganizować :wink1:

W tym tygodniu jest ZLOT MILITARNY w Darłowie trwa od poniedziałku do niedzieli , ale Ja mam tam 450km. w jedną stronę i dowiedziałem się dopiero wczoraj :msn-cry:

Jesli ktoś ma bliżej i lubi takie klimaty to polecam !

Odnośnik do komentarza

27-28-29 Czerwca były dni otwarte w Warszawie w salonie BMW spotkałem tam tylko jednego Burgmanistę ?!?!?! Szkoda bo było bardzo fajnie !!

Jesli wiecie coś o takich imprezach to dajcie znać !! Kazdy pretekst jest dobry by znów się spotkać , pogadać i pojeździć !!!

W salonach BMW akurat dni otawrte to nie jest dobry termin.Kazdy inny i 2oo masz na testy....za free nie licząć kosztów paliwa.takie maja podejscie do klienta.Pochwalę się...ostatnio 1600GTL-a dosiadłem i powiem=kosmos

Odnośnik do komentarza
No witam :fireman2: .

Jak na lipiec jak na razie to pogoda beeeeee :confused: .

P.S.

Ale jeszcze ciut i pogoda się po prawi .

Ci co na urlopach , ci mają dobrze :clapping: , mimo wszystko dużo dużo słoneczka i bezdeszczowej pogody :fireman2: .

Ale ja nie wiem co masz do pogodybaqyqe9e.jpg

Odnośnik do komentarza

Tomek, to my Ci gratulujemy super pogody !!!!

Odpoczywaj i wracaj na stare śmieci .

Życzę udanego urlopu !!!

Odnośnik do komentarza

w bydgoszczu pogoda bardzo przyjemna i taka ma się utrzymać przez kilka dobrych dni. Wakacje, więc ruch mniejszy. Aż miło pokulać bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie wiem co masz do pogodybaqyqe9e.jpg

No dobra pogoda zaczyna się robić , prawie lato :fireman2::clapping:

Tatulek ty to potrafisz poprawić samo poczucie :confused: .

Spoko luzik odpoczywaj i używaj życia :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Przedstawię się dla innych : Piotr z Inowrocławia -obecnie Xciting 500 . Jestem na forum od zeszłego roku i często zaglądam na kujawskie . Jakoś mam mało czasu na jazdę na dwóch kółkach , ale próbuję nadrabiać . Czytałem o wypadzie , ale nie dam rady .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Nie narzekam na pogodę w Malborku. Od wczoraj nie spadła temperatura poniżej 22 stopni. Teraz jest 17 stopni. Nie stety nie jeżdżę na 2oo. Przygotowuję się do wypadu w poniedziałek na południe i może za granicę do Pragi. Pogodę zapowiadają całkiem przyzwoitą. Sylwia już ma urlop ja jeszcze nie.

Dla wtajemniczonych. Wróciłem do starego systemu pracy, więc weekendów dużo mniej teraz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

No to niech się przygotowuje do wyjazdu.

Trochę Wam zazdroszczę.

Szkoda, że nie mamy urlopu 2 miesiące jak dzieciaki w szkołach :blush: .

Jeździłbym wtedy ze wszystkimi i wszędzie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tomasz, czyżby to Trogir ?

W kraju chłodnawo, tylko 30* ;).

Odpoczywaj i wracaj szczęśliwie pamiętając o rakiji :).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...