Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadek Antona


andrzejSkoczow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    7

  • Patryk

    5

  • Joasia70

    4

  • pawelneos

    4

Top użytkownicy w tym temacie

No to Anton ponownie Nas zaskoczył , tyle że teraz nie za bardzo pozytywną wiadomością .Ojjj Anton-ku bardzo współczuję , Kuruj się chłopie i szybko do pionu wracaj Na rehabilitacje przyjeżdżaj do Nas nad morze tutaj jodu w powietrzu dużo i słona woda wyliże wszystkie uszczerbki i będziesz jak Nówka Nieużywany .

Pozdrowienia z nadsamiuśkiego morza Bałtyckiego i trzymamy kciuki za Twoje zdrowie

Odnośnik do komentarza

Antonku zycze zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Szybkiego powrotu do formy co bysmy w tym sezonie jeszcze posmigali. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dużo zdrowia i szybkiego powrotu na dwa kółka , z mojego gipsowego przypadku wiem że rehabilitację kończyłem oglądając w garażu skuter i odliczałem dni chociaż by aby jechać tylko po to aby zatankować do pełna . Pozdrowienia też od Tomka-pogięty , Krzyska-tytan trzymamy za Ciebie kciuki .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Anton współczuję Tobie i życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia i sprawności, nic nie wiedziałem o Twoim wypadku, dopiero siedłem przy komputerze a tu taka wiadomość aż przeszły mi ciarki po ciele, byłem po zadomem i dla tego się nie odezwałem, pozdrawiam Ciebie Przemek Doktorek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Antoś -

Wiesz, że ja wiem co przeżywasz, rozumiem Cię doskonale. Leżąc w łóżku w głowie natłok myśli..... jak i co będzie dalej.... ale będzie dobrze !!! jesteś jak Skała niezniszczalny, stoi za Tobą cały Sztab Burgmaniaków i dopinguje Ci powrotu do zdrowia. Trzeba tylko cierpliwości, wytrwałości i samo zaparcia w dążeniu do celu! A cel jest jeden.

Trzymaj się. Do zobaczenia.

002e6f006dd8414amed.jpg

Odnośnik do komentarza

Muszę powiedzieć, że nasz kolega jest w niezłej formie...ale to może efekt morfiny jaką go faszerują. Nie wiem jak on to robi, ale byłem podczas kolacji i pielęgniarki przylatują z cukrem do herbatki, pytają, czy nic nie trzeba ale...tylko Antona. Inni chorzy tylko patrzą i nie wiedzą co się dzieje... ja też nie wiem.

Tak przyznaje, że jest dobrej myśli i jeszcze w tym sezonie chce siąść na moto. Mało tego, dzisiaj powiedział, że za dwa, trzy dni zrywa się ze szpitala, choć lekarze obstają przy 4-6 tygodni. Cały Anton...

Image_00017.jpg

Image_00016.jpg

I dziękuję wszystkim za telefony. Nie spodziewał się takiego zainteresowania swoją osobą.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Anton! Czego ja się dowiaduję! ! !

Przesyłam serdeczne życzenia wytrwałości i cierpliwości! Nie szarżuj z tą girą, spuchnięta jest! Niech sobie leży spokojnie. Bierz tą morfinę jak dają. I czekaj grzecznie, słuchaj co mówią!

Życzę zdrowia bo tyle planów przed Tobą!

pozdrawiam

Foczka.

Odnośnik do komentarza

Masakra..co ja tu czytam...

Niedawno przejmowałam się Kristofa wypadkiem a teraz Ty idziesz w jego ślady..

Strasznie mi przykro...mam nadzieję, że szybko wrócisz do pełni sił

Życzę dużo zdrówka

PS. Pozdrowienia od Kristofa

Odnośnik do komentarza

Dużo zdrowia, wytrwałości i szybkiego powrotu na trasę. Też kiedyś miałem śrubki w nodze, ale to w zimie po deskach.

Jeszcze raz, szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...