Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadek Antona


andrzejSkoczow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    7

  • Patryk

    5

  • Joasia70

    4

  • pawelneos

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Ojojoj co ja tu czytam. Ale nie ma tego złego... Antonku tylko nabrałeś na wartości.

Anton chłopak ze Śląska - węgiel-

Mega pomysły w jednej głowie - wielka kompresja-

Byłeś jak Diament

Teraz nabrałeś szlifów.

A tak na serio to bardzo mi przykro. Wracaj szybko do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wracam do domu i wchodze na forum a tu takie wieści. Anton wracaj do zdrowia, zarzywaj witamin tych naturalnych.... i w pigułce a póżniej miła rechabilitantka i już wracaj do nas.

Odnośnik do komentarza

Anton bardzo z Izą się o Ciebie martwimy, wracaj chłopie szybko do zdrowia, sezon jeszcze długo się nie skończy to pokulamy razem :thumbs_up: .

Odnośnik do komentarza

A gdzie to Kolega tak sobie leży co to ma się znaczyć :fireman2:

Sezon w pełni śmigać trzeba :clapping: hi hi hi .

Wracaj szybko ZACNA czeka leniuchować w zimę będziemy .

P.S.

Anton zdrówka worek cały i wracaj nam tu szybciutko cały i zdrowy :fireman2: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co tam te trochę metalu i kilka śrubek... Antona nic nie powstrzyma, bo już ponoć widziano go na 2oo w okolicach szpitala... :clapping:

terminator-salvation-motorcycle-1.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Antonku! jak dziecko, tylko Cię samego gdzieś puścić. A pytałem w czwartek "jedziesz z nami do Kotliny?", odp. "NIE" i pojechałeś sam!

Bardzo przykro mi się zrobiło jak usłyszałem o twojej kontuzji, na szczęście od razu usłyszałem pełny pakiet informacji więc trochę spokojniej to przyjąłem, inaczej mógłbym wylądować też w szpitalu lecz na kardiologii. Bardzo mi Ciebie żal. Nacierpiałeś się i jeszcze trochę się nacierpisz a i pompka też swoje przeżyła.

Choć przekazywałem Ci już ale jeszcze raz życzę dużo siły, cierpliwości i samozaparcia.

A jak już się wykurujesz to ostrej piły aby przeciąć kłódkę od łańcucha którym Ci Żona zamknie 2oo.

Trzymaj się Chłopie i nie podszczypuj pielęgniarek :-)))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Anton -zdrowia,zdrowia,zdrowia i jeszcze raz pieniędzy...eeee...zdrowia !!! Teraz będziesz prawdziwy twardziel z tym żelaztwem jak robo(chłop)cop :robot: . :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Noo jak zwykle spuścić Antona z oka i już po ptokach :evil: zaraz na broi a teraz co ZDROWIA zdrowia i jeszcze raz ZDROWIA bo trzeba będzie sezon zawiesić :lightbulb: !!!

Odnośnik do komentarza

Anton, chopie... ja zech tak daleko,a Ty mi tu takie numery wywijasz... kuruj sie szybko i oby sie jeszcze na dwoch kolkach spotkac !

Bo zes fest chop i stales sie slunska ikona Burgmanii !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...